Atletika

Kdysi dodávala medaile, teď nosí peníze. Legendární koulařka Helena Fibingerová jako manažerka marketingové společnosti Česká atletika finančně zajišťuje vyhlášení ankety Atlet roku, které se především kvůli playbacku při vystoupení umělců stalo tématem na sociálních sítích. „Myslím, že naše anketa není špatná, dívalo se půl milionu lidí. Ale jsem otevřená každému názoru,“ reaguje světová šampionka z roku 1983.

Každoroční vyhlášení Atleta roku je pro Helenu Fibingerovou srdeční záležitostí. I letos na něj sehnala peníze a kromě toho ve své pekárně v Uherském Ostrohu do noci připravovala perníčky, z kterých pak pro svazové partnery v hotelu na pražském Václavském náměstí vytvořila perníkovou chaloupku. Ve dnech po sobotní akci si pochvalovala sledovanost, ale musela řešit i negativní ohlasy na internetu.

Jak osobně průběh večera hodnotíte?
„Já to dělám třicet let. Mým úkolem je zajistit finanční prostředky na to, aby večer mohl být na této úrovni. Ono to stojí poměrně dost peněz. Já dostanu k úvaze písně, které se mají hrát. Ti umělci,

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM.

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit

Doporučujeme

Články z jiných titulů