Ondřej Němec
29. ledna 2022 • 17:33

Turnaj plný ostrých bitev v postoji! Na scénu přichází nová organizace PML

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
V KURZU: Plzeň ukáže, kdo je pán. Bolka v Edenu nepropadne a radost Kováče?
Perfektní Mrázek! Český gólman vychytal střelce Anaheimu a po téměř třech letech si připsal čisté konto v NHL
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rychlost a tvrdost. Právě to nabízí zápasy podle pravidel K1 a thajského boxu, když do ringu nastupují profesionálové. A přesně tak tomu bude i na prvním turnaji nové organizace PML. Do akce totiž nastoupí známá jména těchto disciplín, jako Michal Reissinger, Melvin Mané nebo slovenská válečnice Monika Chochlíková. Galavečer v Trenčíně navíc slibuje „dokonalou produkci a audiovizuální show“.Popularita bojových sportů v Česku a na Slovensku stále sílí. A tak vznikají i nové organizace. Jednou z nich je i Professional Muaythai League, která už podle názvu budu přinášet zejména duely v thajském boxu. Jedná se o první česko-slovenskou stand-up ligu, jež bude působit ve více městech v Česku a na Slovensku.

PML navíc přichází na domácí scénu se dvěma zásadními změnami. První jsou dvě vážení na akci – páteční oficiální vážení a sobotní převažování se 7% limitem – zápasník tak v den souboje může vážit pouze o sedm procent více, než při oficiálním vážení.

Nová organizace PML (Professional Muaythai League) přichystala první turnaj.
Nová organizace PML (Professional Muaythai League) přichystala první turnaj.

Druhou novinkou je „Otevřené bodování“. Organizátoři také slibují budování přehledného konceptu, čímž se myslí žebříčky v jednotlivých vahách a pyramidové turnaje o šampiona.

„Na akcích bude zápasit absolutní špička domácí scény K1 a Muaythai doplněná dokonalou produkcí a audiovizuální show,“ zdůrazňují pořadatelé.

Nová organizace PML (Professional Muaythai League) přichystala první turnaj.Foto PML

Na první akci PML 1: New Beginning se v hlavním zápase podle pravidel thajského boxu v mma rukavicích představí nejúspěšnější postojářská zápasnice na česko-slovenské scéně a trojnásobná mistryně světa Monika Chochlíková. Její soupeřkou bude švýcarská šampionka Aline Seiberthová. Diváci se mohou těšit i na střet evropských těžkých vah v podobě souboje mezi Srbem Strahinjou Mitričem a českým šampionem Michalem Reissingerem, který vzkazuje: „Vítězství, nebo smrt!“

Do ringu ale nastoupí mnoho dalších představitelů tuzemské thaiboxerské špičky, jako je Lukáš Mandinec, Melvin Mané, ​​Ivan Bartek a další!

Turnaj můžete sledovat zde >>>

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud