13. května 2014 • 16:45

Nejdrsnější selfie! Za tuhle fotku se musel fanoušek omluvit světu

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Baník 4:3. Dramatickou přestřelku řídili Birmančevič a Kuchta
PRVNÍ DOJEM se Zbyňkem Irglem: Každý hráč Třince ví, co dělat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pořádný rozruch vzbudil ve světě cyklistiky fanoušek, který si na slavném Giru d'Italia pořídil selfie s Marcelem Kittelem. Na tom by nebylo nic tak špatného, kdyby ovšem autoportrét nevznikl bezprostředně poté, co se německý závodník po projetí cílem (mimochodem vítězném) zhroutil vyčerpáním na zem.Mladý Ir David McCarthy je obrovský cyklistický nadšenec, v neděli to ale s tím nadšením trochu přehnal. V cíli třetí etapy Gira d'Italia, které letos startovalo právě v Irsku, totiž ukořistil selfie s vítězem Marcelem Kittelem – ten ale zrovna nebyl ve stavu, aby se fotil s fanoušky.

Na McCarthyho hlavu se pak sesypala kritika prakticky z celého světa, třeba Cadel Evans označil jeho jednání za bezohledné, na Twitteru, kde původně fotku vystavil, na něho ostatní fanoušci dost nevybíravě útočili.

V úterý se pak za své selfie omluvil. "Marcelovi a všem lidem, kterých jsem se svou fotkou dotkl, se omlouvám. Nemyslel jsem si, že fotka vyvolá takovou nenávist proti mně a bude z toho taková kauza," napsal si na Twitter.

"V cíli jsem byl nadšený z toho, že vidím Marcela a chtěl jsem jeho fotku. Když se na to ale podívám zpětně, chápu, že načasování a místo bylo absolutně špatné. Upřímně se omlouvám," dodal McCarthy.

Vítěz dvou etap na letošním Giru Marcel Kittel navíc již ve slavném závodu nepokračuje.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud