Colbrelli vyhrál třetí etapu Kolem Švýcarska, Kreuziger ztratil před dvě minuty | iSport.cz
11. června 2018 • 18:41

Colbrelli vyhrál třetí etapu Kolem Švýcarska, Kreuziger ztratil před dvě minuty

LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou LIGA NARUBY: běsnící Hübschman a Daníček jako Nedvěd s Collinou
Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit? Ščasný po dalším výbuchu končí ve Spartě! Kdo by ho mohl nahradit?

Italský cyklista Sonny Colbrelli vyhrál třetí etapu závodu Kolem Švýcarska. V závěrečném spurtu porazil Kolumbijce Fernanda Gaviriu, jenž se musel v prověrce před Tour de France podruhé za sebou spokojit s druhým místem. Třetí dnes skončil vítěz nedělní etapy, trojnásobný mistr světa Peter Sagan ze Slovenska.

Devět kilometrů před cílem etapy, v níž cyklisty čekalo pět stoupání třetí kategorie, pohltil peloton tříčlennou skupinku uprchlíků a o vítězství rozhodoval hromadný spurt. Žlutý dres lídra uhájil domácí Stefan Küng. Před trojicí stájových kolegů z BMC Racing, s nimiž ovládl úvodní časovku družstev, má náskok tří sekund.

Český cyklista Roman Kreuziger dnes ve Švýcarsku nabral více než dvouminutovou ztrátu. V celkovém pořadí se propadl na 55. místo.

Kreuzigerová pořádá společný šampionát. Dorazí i Peter Sagan
1080p 720p 360p

Kreuziger o Saganovi: Každý by si přál mít alespoň část talentu a formy, jakou disponuje
720p 360p

Víceetapový závod v Česku? Nedokážu si to představit, říká KreuzigRK-zavod cesk
720p 360p

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby