11. června 2018 • 18:41

Colbrelli vyhrál třetí etapu Kolem Švýcarska, Kreuziger ztratil před dvě minuty

ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty ZLATÁ PÍŠŤALKA: Video zachránilo duel Slavie, sudí nezvládli čtyři penalty
SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah SESTŘIH LM: Liverpool – Neapol 1:0. Postup domácích vystřelil Salah

Italský cyklista Sonny Colbrelli vyhrál třetí etapu závodu Kolem Švýcarska. V závěrečném spurtu porazil Kolumbijce Fernanda Gaviriu, jenž se musel v prověrce před Tour de France podruhé za sebou spokojit s druhým místem. Třetí dnes skončil vítěz nedělní etapy, trojnásobný mistr světa Peter Sagan ze Slovenska.

Devět kilometrů před cílem etapy, v níž cyklisty čekalo pět stoupání třetí kategorie, pohltil peloton tříčlennou skupinku uprchlíků a o vítězství rozhodoval hromadný spurt. Žlutý dres lídra uhájil domácí Stefan Küng. Před trojicí stájových kolegů z BMC Racing, s nimiž ovládl úvodní časovku družstev, má náskok tří sekund.

Český cyklista Roman Kreuziger dnes ve Švýcarsku nabral více než dvouminutovou ztrátu. V celkovém pořadí se propadl na 55. místo.

Kreuzigerová pořádá společný šampionát. Dorazí i Peter Sagan
1080p 720p 360p

Kreuziger o Saganovi: Každý by si přál mít alespoň část talentu a formy, jakou disponuje
720p 360p

Víceetapový závod v Česku? Nedokážu si to představit, říká KreuzigRK-zavod cesk
720p 360p

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4