4. listopadu 2008 • 18:32

Bettini se v posledním závodě kariéry zranil

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Italského cyklistu Paola Bettiniho postihl těžký pád během šestidenních dráhových závodů v Miláně a se zraněním hlavy skončil v nemocnici.Čtyřiatřicetiletý veterán, který se tímto závodem loučí s kariérou, přepadl přes ležícího Ukrajince Jaroslava Popovyče a narazil do bezpečnostní bariéry.

Olympijský vítěz z Atén nebyl nejprve schopen pohybu a při pádu na hlavu mu dokonce praskla přilba. Cyklista zůstal při vědomí a komunikoval s lékaři.

"Testy neprokázaly neurologické ani tělesné poruchy," ujistili zástupci milánské nemocnice.

Mistr světa z předchozích dvou let oficiálně ukončil profesionální kariéru při domácím šampionátu ve Varese v září. Specialista na jednorázové závody vyhrál během kariéry mimo jiné pět etap na Vueltě, dvě na Giru a jednu na Tour de France.

Dvakrát se stal národním šampionem, třikrát vyhrál hodnocení Světového poháru. Se stájí Quick-Step se letos nedohodl na podmínkách nové smlouvy a rozhodl se skončit.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, cyklistika, bettiniKlasická verze
Mobilní verze