Super Bowl v obrazech: Létající Katy Perry, bolest i výstřihy | iSport.cz
2. února 2015 • 10:40

Super Bowl v obrazech: Létající Katy Perry, bolest i výstřihy

Autor: jab
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE ZE SUPER BOWLU | Nejsledovanější pasáž každého Super Bowlu? Poločasová přestávka. Chvíle, kdy k televizním obrazovkám po celém světě sedají i ženy. Letošní bitvu mezi vítěznými New England Patriots a obhájci titulu Seatlle Seahawks tak i díky nim zřelo přes 112 milionů diváků. Letošní předěl mezi poločasy nabídl na University of Phoenix Stadium v Arizoně luxusní podívanou.12 minutovou pauzu uzmula do své režie americká zpěvačka Katy Perry. „Každého můžu ujistit, že v mém představení rozhodně nebude nic vyfouklého,“ hlásila s úsměvem na tiskové konferenci před Super Bowlem.

Narážela tak na skandál Patriots, které prošetřuje vedení NFL, že v konferenčním finále s Indianapolis Colts švindlovali s podfouknutými míči.

Perry se nemýlila, její show si nezadala s loňským úspěšným vystoupením Bruna Marse a Rolling Stones. Při zpěvu největších hitů Perry doprovodil jako host Lenny Kravitz a raperka Missy Elliot. Ve velkém finále se popová hvězda na umělé kometě dokonce vznesla nad hřiště. Zážitek srovnatelný s poslední minutou zápasu, kde New England se štěstím uhájili vítězství 28:24.

Na vystoupení Katy Perry a další zajímavé momentky ze 49. Super Bowlu se podívejte v galerii.

Cheerleaders Seatllu Seahawks patří k nejhezčím v NFL
Cheerleaders Seatllu Seahawks patří k nejhezčím v NFL

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud