Bouřka v poločase ukončila ligový zápas. Skóre 20:0 platí a Brno slaví výhru | iSport.cz
24. srpna 2020 • 13:23

Bouřka v poločase ukončila ligový zápas. Skóre 20:0 platí a Brno slaví výhru

Autor: afo
Vstoupit do diskuse
0
Přerovští Mammoths prohráli ve 2. kole Paddock ligy amerického fotbalu na hřišti Brna Sígrs jednoznačně 0:20.
TOP VIDEA
Bohemians - Plzeň: Kobra pálí za Viktorii! Ondrášek si hlavičkou poprvé prosadil, 1:0
Baník - Pardubice: Zajíc doklepl Azevedův bochánek do sítě, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přerovští Mammoths prohráli ve 2. kole Paddock ligy amerického fotbalu na hřišti Brna Sígrs jednoznačně 0:20. Nováček soutěže, který na úvod senzačně porazil favorizovanou Ostravu, tentokrát v prvním poločas vůbec nebodoval. A po něm už se na hřiště v Brněnských Ivanovicích nevrátil. Zápas totiž předčasně ukončila bouřka!Podle ligového komisaře Michala Rosívala byly ve hře po přerušení duelu tři scénáře. „Tím prvním bylo opakování celého zápasu v náhradním termínu. Tato varianta však byla vyřazena, protože první poločas proběhl za zcela regulérních podmínek. Proto bylo pravděpodobným řešením dohrát druhý poločas v náhradním termínu. Jenže samotní Mammoths se ve svém vyjádření vyslovili pro uznání poločasového stavu za konečný výsledek, takže došlo k dohodě, že se utkání dohrávat nebude,“ popsal Rosíval.

Rozhodnutí Mammoths dávalo smysl. Přerovští nechtěli měnit našlapaný harmonogram. Jeho nabourání by jim mohlo vzít čas na regeneraci. „Zápas by se musel dohrávat někdy ve volném týdnu a již teď máme řadu zraněných hráčů, kteří si potřebují odpočinout,” vysvětlil Radim Dohnal, ofenzivní koordinátor Mammoths.

Toho mrzelo, že se jeho týmu nepovedl zopakovat perfektní výkon z úvodního kola proti Steelers, nad nimiž zvítězil 25:22. „Srážely nás zbytečné fauly. Při každém větším posunu byl na hřišti žlutý flag. Soupeř byl rozhodně silný, ale ne natolik, aby nám nedovolil skórovat,” prohlásil Dohnal.

Naopak domácím to dopředu klapalo. Brněnský quarterback Douglas Webster zásoboval perfektními touchdownovými pasy Čudovského, Hampla a Mašlanku. Po rozpačitém výkonu z prvního kola, kdy se Sígrs na výhru proti brněnským Alligators nadřeli, předvedli v útoku mnohem přesvědčivější představení.

Výsledky 2. kola Paddock ligy
Brno Sígrs - Přerov Mammoths 20:0
Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 21:0
Ostrava Steelers - Brno Alligators 45:6
Prague Mustangs - Vysočina Gladiators 6:69

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud