9. září 2016 • 17:25

Baseballisté v úvodu ME deklasovali Rusko, zvítězili 12:0 po sedmé směně

Autor:
Čeští baseballisté vstoupili do ME jasnou výhrou nad Ruskem
TOP VIDEA
Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu Real Madrid - Deportivo: Ronaldo dostal kopačkou do obličeje a tekla krev. Tvář si kontroloval v telefonu
SESTŘIH LA LIGY: Real Betis - FC Barcelona 0:5. Řádili Messi a Suárez SESTŘIH LA LIGY: Real Betis - FC Barcelona 0:5. Řádili Messi a Suárez
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští baseballisté vstoupili úspěšně do mistrovství Evropy. V nizozemském Hoofddorpu dnes v úvodním duelu porazili Rusko vysoko 12:0. Zápas skončil vysokým rozdílem už po sedmé směně.Dva homeruny odpálil Matěj Hejma, tři odpaly si připsal Martin Schneider. Na kopci pro nadhazovače se představili Radim Chroust a Michal Sobotka, ruským baseballistům umožnili pouze pět odpalů.

"Projevilo se, že většina hráčů je v pohodě. Věděli jsme, že se proti ruským nadhazovačům dá prosadit. Také nám pomohla možnost odehrát kvalitní zápasy v rámci Italského baseballového týdne, který proběhl před šampionátem. Cítíme se skvěle rozehraní," prohlásil pálkař Hejma.

Celkem český tým předvedl 16 odpalů. "Důležité je, že jsme zvládli udržet soupeře na nule," hodnotil manažer českého týmu Michal Müller.

Další zápas čeká české baseballisty v sobotu od 14:30 s Velkou Británií. "Předpokládáme, že to bude těžší zápas. Zatím o Velké Británii moc nevíme. Bude záležet, jaké naturalizované Američany si přivezou. My se soustředíme na sebe, je jedno, s kým hrajeme. Chceme podat standardní výkon," řekl Hejma.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze