Čeští baseballisté rozdrtili Německo výsledkem 15:5 | iSport.cz
5. července 2018 • 22:14

Čeští baseballisté rozdrtili Německo výsledkem 15:5

Autor:
Čeští baseballisté vyhráli v přípravě nad Německem.
TOP VIDEA
UFC v Praze: O2 arena bouří, hlavním tahákem je u fanoušků Pudilová UFC v Praze: O2 arena bouří, hlavním tahákem je u fanoušků Pudilová
Zlín - Bohemians: Sudí ofsajd neviděli, Vacek si obešel Bartošáka i Dostála a zvýšil na 2:0! Zlín - Bohemians: Sudí ofsajd neviděli, Vacek si obešel Bartošáka i Dostála a zvýšil na 2:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Také ve druhém přípravném utkání proti Německu si čeští baseballisté připsali výhru, když v Třebíči zvítězili 15:5. Tentokrát se dařilo domácím pálkařům, a to zejména Matěji Hejmovi, který odpálil homerun a stáhl pět bodů. „Je potěšující, že se nám daří stahovat běžce na metách v důležitých chvílích. Dnes se nám opravdu dařilo,“ prohlásil Hejma. Poslední utkání s Německem odehrají čeští baseballisté zítra od 15:00 v Třebíči. Cílem je sehrávání hráčů na evropský šampionát a zároveň na kvalifikaci na olympijské hry v Tokiu 2020.Domácí hráči v první směně prohrávali 0:1, v dalším průběhu ale dokázali kontrovat dvěma body. Němci šli však v šesté směně do vedení 3:2. Od té chvíle se čeští pálkaři pořádně rozpálili, v následující směně zaznamenali sedm bodů. Dva úspěšné odpaly si připsal Petr Zýma, tři zase Matěj Hejma. „Určitě jsme zatím spokojení s naší hrou. Nadhazovači nepouští Němce k žádnému výraznějšímu tlaku a pálkařsky se nám také daří se prosazovat,“ konstatoval Hejma.

V posledních dvou směnách stáhli Češi ještě šest bodů a mohli se radovat z vítězství 15:5. Další homerun si připsal Přemek Chroust, celkem dali domácí baseballisté čtrnáct úspěšných odpalů. Na nadhazovačském kopci začal Boris Bokaj, který povolil pouze jeden doběh. Zápas zakončil Ondřej Satoria. „Vnímáme, že máme velmi silný tým, který je pospolu dlouhou dobu pod vedením Mika Griffina. Dle mého názoru je každým rokem znát, že se posouváme správným směrem. Všichni se soustředíme na společný cíl, a tím je evropský šampionát a olympijská kvalifikace v příštím roce,“ popsal Hejma.

Poslední duel s Německem se uskuteční v Třebíči v pátek. Poté se v pondělí 9. července postaví v Blansku proti Tchaj-wanu. A od úterka do čtvrtka příštího týdne se série přesune na stadion Draků Brno.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud