Nejlepší baseballová liga míří na české obrazovky! O2 TV bude vysílat MLB | iSport.cz
8. března 2019 • 11:01

Nejlepší baseballová liga míří na české obrazovky! O2 TV bude vysílat MLB

Autor: iSport.cz
Slavná MLB míří na české obrazovky
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi PRVNÍ DOJMY: Extáze v Edenu. Slávisté i v nejhorší půlhodině v LM tlačili Barcelonu ke zdi
SESTŘIH: Slavia - Barcelona 1:2. Prohra po boji, rozhodl nešťastný vlastenec Olayinky SESTŘIH: Slavia - Barcelona 1:2. Prohra po boji, rozhodl nešťastný vlastenec Olayinky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další kvalitní a populární zámořská soutěž míří na české obrazovky. Televizní stanice O2 TV získala práva na Major League Baseball (MLB), která bude k vidění dvakrát do týdne v atraktivních vysílacích časech. Nová sezona mimochodem startuje již 28. března, kdy O2 TV Sport odvysílá od 20.00 hodin duel mezi Philadelphia Phillies a Atlanta Braves. Informace se objevily v oficiální tiskové zprávě.„Všechny přímé přenosy budou s českým komentářem, včetně play off. Do vysílání plánujeme zvát i experty nebo aktivní hráče. Pevně věřím, že duely takových legendárních klubů jako New York Yankees, Los Angeles Dodgers nebo Boston Red Sox si najdou své příznivce," uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport, která bude vysílat i prestižní Světovou sérii.

Výhodou u MLB je to, že ročník probíhá mezi březnem a říjnem a příjemně tak vyplňuje letní mezeru, ve které chybí například lední hokej. Zajímavostí je také to, že v červnu se liga poprvé v historii objeví v Evropě, a to konkrétně v Londýně.

Stále populárnější je baseball i v Česku, například Martin Červenka by mohl být prvním Čechem, který si slavnou ligu zahraje. Šestadvacetiletý catcher, jenž má podepsanou profesionální smlouvu s Baltimorem, se aktuálně rve o svou šanci v předsezonním přípravném kempu.

 
Články odjinud


Články odjinud