Nejlepší baseballová liga míří na české obrazovky! O2 TV bude vysílat MLB | iSport.cz
8. března 2019 • 11:01

Nejlepší baseballová liga míří na české obrazovky! O2 TV bude vysílat MLB

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Slavná MLB míří na české obrazovky
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další kvalitní a populární zámořská soutěž míří na české obrazovky. Televizní stanice O2 TV získala práva na Major League Baseball (MLB), která bude k vidění dvakrát do týdne v atraktivních vysílacích časech. Nová sezona mimochodem startuje již 28. března, kdy O2 TV Sport odvysílá od 20.00 hodin duel mezi Philadelphia Phillies a Atlanta Braves. Informace se objevily v oficiální tiskové zprávě.„Všechny přímé přenosy budou s českým komentářem, včetně play off. Do vysílání plánujeme zvát i experty nebo aktivní hráče. Pevně věřím, že duely takových legendárních klubů jako New York Yankees, Los Angeles Dodgers nebo Boston Red Sox si najdou své příznivce," uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport, která bude vysílat i prestižní Světovou sérii.

Výhodou u MLB je to, že ročník probíhá mezi březnem a říjnem a příjemně tak vyplňuje letní mezeru, ve které chybí například lední hokej. Zajímavostí je také to, že v červnu se liga poprvé v historii objeví v Evropě, a to konkrétně v Londýně.

Stále populárnější je baseball i v Česku, například Martin Červenka by mohl být prvním Čechem, který si slavnou ligu zahraje. Šestadvacetiletý catcher, jenž má podepsanou profesionální smlouvu s Baltimorem, se aktuálně rve o svou šanci v předsezonním přípravném kempu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud