Trénink judistů s Krpálkem: „Snad se u těch kravin nezraněj!“ | iSport.cz
19. července 2012 • 14:29

Trénink judistů s Krpálkem: „Snad se u těch kravin nezraněj!“

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Zrušit nadstavbu? Kluby ve FORTUNA:LIZE nemají jednotný názor
Sportovci na sítích: vaření s hokejkou nebo speciální leg day
VŠECHNA VIDEA ZDE

SIX CHANCES | Je to pořádný kus chlapa, tomu se dostat do spárů by nechtěl asi nikdo. Judista Lukáš Krpálek, jedna z medailových nadějí české výpravy na OH, ladí formu před odletem do Londýna. Urostlý judista, který bude soutěžit v kategorii do 100 kg, je jednou z tváří unikátního filmového projektu Six Chances, který mapuje cestu a přípravu českých olympioniků na Hry v Londýně. iSport.cz, který je partnerem projektu, nabízí další ze série ukázek z tohoto dokumentu.Krpálek a jeho kolega Jaromír Ježek, soutěžící v kategorii do 73 kg, se připravují pod dozorem reprezentačního trenéra Petra laciny, Jehož si vzal „do parády“ Krpálek v rámci rozcvičky. „Snad se u těch kravin nezraněj,“ krčí pak rezignovaně rameny kouč, když se do sebe před tréninkem pustí i Krpálek s Ježkem.

Krpálek nerad rozvičku. Ježka na něj!

Krpálek s Ježkem jsou jedni ze sportovců, jejichž cestu na blížící se Olympijské hry v Londýně sledují kamery v rámci dokumentu Six Chances, jehož výsledkem pak bude celovečerní film. Dalšími sledovanými sportovci jsou atleti Roman Šebrle, Denisa Rosolová, Petr Svoboda a Jiřina Ptáčníková, cyklista Jiří Ježek, moderní pětibojař David Svoboda a sportovní gymnastka Petra Fialová.

Podívejte se na trailer ze zákulisí olympijského tréninku judistů Krpálka a Ježka a sledujte v následujících dnech i další videa s českými olympioniky!

Lukáš Krpálek INTRO ONE short.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud