Hrůza a bolest. Mladému americkému hráči zničili koleno | iSport.cz
29. října 2012 • 12:01

Hrůza a bolest. Mladému americkému hráči zničili koleno

Autor: spo
TOP VIDEA
Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo Vítejte ve Vémolandu! Karlos s Lelou ukázali svoje luxusní sídlo
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO + VIDEO | Drsný sport pro drsné chlapy, to je americký fotbal. A na každém kroku hrozí drsná zranění. Marcus Lattimore z týmu South Carolina Gamecocks hrající zámořskou NCAA si prožil chvíli hrůzy v sobotním utkání proti Tennessee. A možná si nezahraje až do roku 2014.Mladý americký fotbalista Marcus Lattimore utrpěl proti Tennessee šílené zranění. Soupeř Eric Gordon se vrhl hráči Gamecocks po noze a plnou vahou mu ji zalehl.

Lattimoreovo koleno nevydrželo a zlomilo se do nepřirozené pozice. Šíleně vypadající zranění okamžitě zastavilo zápas, hráč musel být ze hřiště odvezen.

"Jedná se o hyperextenzi kloubu. Vyloučili jsme frakturu, Marcus má ale velice vážně poškozené vazy", oznámil po vyšetření stav Lattimoreova vykloubeného kolene lékař Jeffrey Guy.

Za ošklivě zraněného hráče se modlili kromě spoluhráčů i protihráči z Tennessee a fanoušci v hledišti. A jejich podpora a přání brzkého uzdravení neustává – právě dnes Lattimore totiž oslaví jednadvacáté narozeniny.

Jako z hororu. Koleno Marcuse Lattimorea bylo po tvrdé srážce ve stěží uvěřitelné pozici
Jako z hororu. Koleno Marcuse Lattimorea bylo po tvrdé srážce ve stěží uvěřitelné pozici

 
Články odjinud


Články odjinud