Bývalý gólman Německa debutoval jako wrestler! Fanoušci šíleli | iSport.cz
16. listopadu 2014 • 14:31

Bývalý gólman Německa debutoval jako wrestler! Fanoušci šíleli

Autor: pod
TOP VIDEA
Odvážný Trpišovský: Chceme se Barceloně minimálně vyrovnat v držení míče Odvážný Trpišovský: Chceme se Barceloně minimálně vyrovnat v držení míče
Messi a spol. v Praze! U hotelu je vítali fanoušci, hvězdy před nimi prchly Messi a spol. v Praze! U hotelu je vítali fanoušci, hvězdy před nimi prchly
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě před necelým rokem chytal německou bundesligu, po konci v Hoffenheimu se ale dal na úplně jinou dráhu. Bývalý fotbalista Tim Wiese, který se může mimo jiné pochlubit šesti starty za reprezentaci Německa, se rozhodl rvát jako wrestler. O tomto víkendu prožil velký debut.Wiesemu se v Hoffenheimu nedařilo, proto se ho klub v lednu raději zbavil. Po ukončení smlouvy nebyl o gólmana nikde zájem. Proto se Wiese rozhodl vyměnit tréninkové hřiště za posilovnu a ani ne za půl roku z něj byla hora svalů.

„Dostal jsem oficiální nabídku. Je to pro mě velký závazek, chci se stát wrestlerem,“ říkal Wiese už před časem. A jeho neobvyklý sen se splnil velmi rychle, minulou sobotu si stoupl do ringu ve Frankfurtu.

Fanoušci se na debut bývalého oblíbeného gólmana hodně těšili. Proto ho také odměnili bouřlivým aplausem a potleskem, který si Wiese i se svými novými kolegy náležitě vychutnal.

VIDEO | Tim Wiese přichází na scénu (čas 2:15)

Tim Wiese před svým debutem ve wrestlingu v obklopení žen
Tim Wiese před svým debutem ve wrestlingu v obklopení žen

Témata:  sport, wrestling, wiese, německo
 
Články odjinud


Články odjinud