Čeští squashoví junioři řádí na mistrovství světa. Už jsou v osmifinále! | iSport.cz
26. července 2018 • 12:29

Čeští squashoví junioři řádí na mistrovství světa. Už jsou v osmifinále!

Autor: pk
Vstoupit do diskuse
0
Čeští squashisté řádí na MS juniorů
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Talentovaní squashoví junioři z České republiky se zatím skvěle prezentují na mistrovství světa týmů v Indii. Po dnešním vítězství 2:0 nad Švýcarskem se dostali do osmifinále, kde zítra vyzvou nebezpečnou Malajsii. „Máme zde hodně silný tým a chceme bojovat o medaile,“ prohlásil Viktor Byrtus, hlavní hvězda českého výběru.Zatím jim vše skvěle vychází. Čeští junioři na akci, kde hrají elitní světoví hráči, dosud neprohráli. V základní skupině si poradili se Zimbabwe a s Pákistánem, dnes zničili Švýcarsko. Zásluhu na tom má Viktor Byrtus a Marek Panáček, kteří své soupeře porazili. Ondřej Vorlíček pak už ani nemusel nastoupit. „Jsme maximálně spokojení. Sice jsme včera měli těžší zápas s Pákistánem, ale dneska jsme to zvládli bez ztráty setu, a já jsem si mohl odpočinout. To může být výhoda pro zbytek turnaje,“ konstatoval Vorlíček.

Z osmi zápasů prohráli Češi pouze jediný, suverénně si počíná zejména Byrtus, velký talent domácí squashové scény. „Dokázali jsme si, že patříme ke světové špičce. Já se snažím hlavně udržet hlavu ve stejné koncentraci,“ prohlásil Byrtus, který společně s kolegy postoupil mezi šestnáct nejlepších týmů na světě. Pokud chtějí uspět dál, musí porazit Malajsii. „Z těch prvních čtyř nasazených týmů je pro nás asi nejvíce příjemným soupeřem. Těšíme se na to,“ dodal Byrtus. „Pokud předvedeme kvalitní výkony jako do teď, tak bychom to měli zvládnout,“ burcoval Vorlíček

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud