Squashista Mekbib ve finále v Houstonu nevyužil mečbol | iSport.cz
8. října 2018 • 12:08

Squashista Mekbib ve finále v Houstonu nevyužil mečbol

Autor: ČTK
Squashový klub ze Strahova bude útočit na osmnáctý titul.
TOP VIDEA
Nejpodceňovanější hráči extraligy? Flek, Lenc, ale i Jelínek nebo Krošelj
TOP 5 náročných sportů: Kde se potí krev? Specifika fotbalu či MMA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český squashista Daniel Mekbib měl na dosah druhý titul na okruhu PSA, ale ve finále Texas Open v Houstonu nevyužil mečbol. Úřadující mistr republiky nakonec prohrál Indem Vikramem Malhotrou 2:3 na sety.Mekbib neztratil cestou do finále ani set a v duelu o titul vedl 2:1 po sadách 6:11, 11:2 a 11:5. "Věděl jsem, že musím vyhrát čtvrtý set, protože jsme se tahali a už jsem byl hodně unavený," řekl v tiskové zprávě Mekbib. Mohl navázat na únorový titul z Toronta, ale mečbol proti 72. hráči světa nevyužil a čtvrtý set ztratil 13:15. "Snažil jsem se to uhrát hlavou. Velice mě to mrzí," litoval Mekbib.

Pátý set 119. hráč žebříčku PSA ztratil jednoznačně 1:11. "Už jsem neměl šanci, byl jsem úplně hotový," dodal Mekbib po utkání, které trvalo hodinu a sedm minut. V tomto týdnu ho čeká turnaj v kanadském Niagara on the Lake.

Témata:  Houston, PSA, squash, Sport, finále
 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud