Popularizaci dostihového sportu má pomoci spolupráce s Tipsportem | iSport.cz
22. června 2021 • 14:34

Popularizaci dostihového sportu má pomoci spolupráce s Tipsportem

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Český basketbalový tým neustále roste, vrchol může přijít za rok na ME
Vondroušová bere stříbro! Benčičová ji ve finále udolala ve třech setech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sázková kancelář Tipsport navázala spolupráci s Jockey Clubem České republiky a Dostihovým spolkem Pardubice. Největší sázkařská společnost tak nejen finančně podpoří dostihový sport na všech závodištích a zároveň na nich nabídne rozšířené možnosti pro sázkaře. „Obecně je do budoucna propojení dostihového prostředí s významným hráčem na trhu sázek příslibem vzrůstající popularity dostihů mezi veřejností,“ řekl ředitel pardubického Dostihového spolku Jaroslav Müller.„Kurzové sázky se kdysi zrodily právě na dostizích a k tomuto sportu po celém světě neodmyslitelně patří. Jde o partnerství, které nám dává marketingový a do budoucna snad i byznysový smysl. Sázení na koně je v zemích jako Francie nebo Anglie naprosto tradiční, ale zvýšený zájem pozorujeme i u nás,“ říká k navázaní spolupráce generální ředitel Tipsportu Petr Knybel.

Ředitel Dostihového spolku Pardubice Jaroslav Müller se domnívá, že spojení s Tipsportem je jedinečnou příležitostí ještě zvýšit popularitu dostihového sportu. „Dostihový spolek s Tipsportem spolupracuje už třetí dostihovou sezónu. Ta letošní je ale první, ve které bude tato sázková kancelář kompletně zastřešovat sázky v areálu Pardubického závodiště,“ dodal Müller.

V České republice se jedná o historicky první typ takové spolupráce. „Zařadili jsme se mezi vyspělé dostihové země, které spolupracují se sázkovými společnostmi. Jsem přesvědčen, že to bude oboustranně výhodné a přinese dostihům ojedinělou příležitost posunout se do světa nejvýznamnějších sportů,” dodal prezident Jockey Clubu České republiky Josef Bečvář.

Spolupráce má být navíc výhodná i pro sázkaře. Rozšířené možnosti se jim nabídnou přímo na závodištích i při online sázení. Zároveň bude možné všechny závody sledovat na TV Tipsport.

Vstoupit do diskuse
0

Letní olympijské hry Tokio 2020

Letní olympijské hry 2021 se v Tokiu konají od pátku 23. července do neděle 8. srpna. Na olympiádě se rozdá přes 300 sad medailí, česká nominace čítá 116 jmen.

Olympijské hry ONLINE Program LOH Výsledky Češi na LOH Česká olympijská kolekce Sporty a disciplíny Průvodce OH Tokio 2021 Basketbal na LOH 2021 Tenis na LOH 2021 Olympijské symboly Historie OH

Čeští medailisté v Tokiu: Lukáš Krpálek (1. místo), Jiří Prskavec (1. místo), Jiří Lipták (1. místo), David Kostelecký (2. místo), Lukáš Rohan (2. místo), Alexander Choupenitch (3. místo) ~ Medailové pořadí LOH 2021

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud