Nejlepší florbalisté světa se od 1. do 9. prosince utkali v Praze o titul světového šampiona. Ten se nakonec podařilo obhájit Finům, kteří ve finále porazili Švédsko 6:3 a získali čtvrtý triumf v historii. Češi pod vedením finského kouče Kettunena na pozdější mistry světa nestačili v semifinále, v boji o bronz pak podlehli Švýcarsku 2:4.
Rozpis play off MS 2018
Předkolo play off | |||||
St 5. 12. | 10:00 | Lotyšsko - Slovensko | O2 Arena | PO3 | 6:1 |
12:45 | Dánsko - Estonsko | O2 Arena | PO4 | 3:2 | |
15:30 | Norsko - Austrálie | Arena Sparta | PO2 | 10:0 | |
18:30 | Německo - Kanada | Arena Sparta | PO1 | 7:2 | |
Čtvrtfinále | |||||
Čt 6. 12. | 16:30 | Švýcarsko - Norsko | O2 Arena | Q1 | 3:2 |
19:30 | ČESKO - Dánsko | O2 Arena | Q3 | 10:1 | |
Pá 7. 12. | 15:10 | Švédsko - Lotyšsko | O2 Arena | Q4 | 14:1 |
18:00 | Finsko - Německo | O2 Arena | Q2 | 6:1 | |
Semifinále | |||||
So 8. 12. | 16:00 | ČESKO - Finsko | O2 Arena | semi 1 | 2:7 |
19:00 | Švédsko - Švýcarsko | O2 Arena | semi 2 | 5:4 po náj. | |
O 3. místo a finále | |||||
Ne 9. 12. | 13:00 | ČESKO - Švýcarsko | O2 Arena | o bronz | 2:4 |
16:00 | Finsko - Švédsko | O2 Arena | finále | 6:3 |
Skupina A
ČESKO, Německo, Lotyšsko, Švýcarsko
Program českých florbalistů ve skupině A |
||||
den | čas | zápas | místo | Výsledek |
So 1. 12. | 18:00 | Německo - ČESKO | O2 Arena | 5:10 |
Ne 2. 12. | 17:00 | Lotyšsko - ČESKO | O2 Arena | 4:3 |
Út 4. 12. | 19:30 | ČESKO - Švýcarsko | O2 Arena | 6:4 |
Program, výsledky a tabulka skupiny A »
Skupina A
Z | V | R | P | Skóre | B | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Česko | 3 | 2 | 0 | 1 | 19:13 | 4 | |
2. Švýcarsko | 3 | 2 | 0 | 1 | 24:10 | 4 | |
3. Lotyšsko | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:15 | 2 | |
4. Německo | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:27 | 2 |
Skupina B
Finsko, Švédsko, Dánsko, Norsko
Program, výsledky a tabulka skupiny B »
Skupina B
Z
V
R
P
Skóre
B
1.
Švédsko
3
3
0
0
39:5
6
2.
Finsko
3
2
0
1
20:7
4
3.
Norsko
3
1
0
2
11:21
2
4.
Dánsko
3
0
0
3
4:41
0
Skupina C
Austrália, Estonsko, Polsko, Thajsko
Program, výsledky a tabulka skupiny C »
Skupina C
Z
V
R
P
Skóre
B
1.
Estonsko
3
3
0
0
26:12
6
2.
Austrálie
3
2
0
1
13:16
4
3.
Polsko
3
1
0
2
10:10
2
4.
Thajsko
3
0
0
3
9:20
0
Skupina D
Kanada, Slovensko, Singapur, Japonsko
Program, výsledky a tabulka skupiny D »
Rozpis zápasů ve skupinách
Rozpis zápasů o umístění
Čt 6. 12. | 9:30 | 3D - 4C | Arena Sparta | 13-16:1 | ONLINE » |
12:30 | 3C - 4D | Arena Sparta | 13-16:2 | ONLINE » | |
15:30 | p. PO2 - p. PO3 | Arena Sparta | 9-12:1 | ONLINE » | |
18:30 | p. PO1 - p. PO4 | Arena Sparta | 9-12:2 | ONLINE » | |
Pá 7. 12. | 9:30 | p. 13-16:1 - p. 13-16:2 | Arena Sparta | 15. místo | ONLINE » |
12:30 | v. 13-16:1 - v. 13-16:2 | Arena Sparta | 13. místo | ONLINE » | |
15:30 | p. 9-12:1 - p. 9-12:2 | Arena Sparta | 11. místo | ONLINE » | |
18:30 | v. 9-12:1 - v. 9-12:2 | Arena Sparta | 9. místo | ONLINE » | |
So 8. 12. | 11:00 | p. Q2 - p. Q3 | Arena Sparta | 5-8:2 | ONLINE » |
13:00 | p. Q1 - p. Q4 * | O2 Arena | 5-8:1 | ONLINE » | |
Ne 9. 12. | 10:00 | v. 5-8:1 - v. 5-8:2 | O2 Arena | 5. místo | ONLINE » |
10:00 | p. 5-8:1 - p. 5-8:2 | Arena Sparta | 7. místo | ONLINE » |
* Česko, pokud se kvalifikuje
** Finsko, pokud se kvalifikuje
*** Švýcarsko, pokud se kvalifikuje
**** Švédsko, pokud se kvalifikuje
***** Slovensko, pokud se kvalifikuje