Mistrovství světa florbal -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko : Švýcarsko - 8. prosince 2018   19:00

Švédsko
Švédsko
08:40' Nilsberth (Rudd) • 26:20' Nilsberth (Svahn) • 27:06' Nilsson (Sundstedt) • 58:17' Sjogren (Rudd) • 70:00' Enstrom
5:4
(1:1, 2:1, 1:2 - 0:0)

4:3

Švýcarsko
Švýcarsko
15:53' Zaugg  (Hofbauer) • 34:38' Graf  (Braillard) • 40:45' Mendelin  (Bischofberger) • 56:41' Mendelin  (Maurer)
Švédsko
Henri Heinola, Manu Marttinen
O2 Aréna, Praha
10267 diváků
Švýcarsko

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek sobotního večera! Nezapomeňte s námi zítra sledovat finálový den. Na shledanou!
Je konec! Ve velmi vyrovnaném a napínavém utkání nakonec po samostatných nájezdech vítězí Švédsko! To se zítra utká s Finskem ve finále mistrovství světa ve florbale mužů!
70:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Švédsko.
Autorem vítězné branky je RASMUS ENSTROM.
Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení o vítězi také nerozhodlo. Následují samostatné nájezdy, ve kterých se pojede pět sérií.
68:40'
Švédský protiútok končí nezpracovanou přihrávkou.
67:48'
Švýcaři jsou na míčku a nikam nespěchají.
66:23'
Švédské přečíslení 2 na 1 končí parádním zákrokem švýcarského gólmana.
65:18'
Na obou stranách můžeme vidět obrovské šance!
64:41'
Ruegger se prokličkoval až na střed odkud přestřeluje švédskou brankou.
64:10'
Švýcaři kombinují na vlastní polovině.
63:30'
Meier znovu zasahuje!
63:03'
Samuelsson mohl střílet, ale nevládl zpracovat míček.
62:33'
Švýcaři si vypracovali dvě obrovské šance! Ani jedna ale nezapadla za záda Rehna.
62:03'
Meier pohotově chytá pokus Galante Carlstroma.
61:36'
Ruddův bekhend je blokován soupeři.
61:10'
Meier si připisuje zákrok proti Svahnovi.
60:02'
Úvodní buly prodloužení sice vyhrálo Švýcarsko. Nicméně Švédi si balónek kradou na svoji polovinu.
60:01'
Základní hrací doba nerozhodla o vítězi tohoto semifinálového souboje! Následuje tak desetiminutové prodloužení,
60:00'
59:51'
Rehn si doskakuje pro švýcarské nahození.
59:18'
Nilsson před brankou přestřeluje!
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:58'
Bischofbergerova střela z výběhu jen těsně minula branku!
58:17'
Švédsko právě vstřelilo branku!
Je znovu srovnáno! Rudd zpoza branky nabil volnému ALBINU SJOGRENOVI, který nekompromisně zakončuje. Asistence: Alexander Rudd.
56:41'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Neuvěřitelné! Švýcarsko jde do vedení! Meier zpoza branky našel Maurera, jenž posunul ještě na PATRICKA MENDELINA. ten už tentokrát mířil přesně do branky. Asistence: Manuel Maurer.
56:38'
Mendelin nastřeluje tyčku!
56:12'
Hofbauerova střela je sražena až za zadní mantinel.
55:45'
Švédi kombinují na vlastní polovině.
54:26'
Hra začíná být vyhrocená!
52:56'
Oba gólmani nyní zavřely veškerá místečka do branky a drží své celky.
52:06'
Meier si připisuje další pěkný zákrok.
50:56'
Švýcarsko také přežilo oslabení a hraje v plném počtu.
50:52'
Enstrom pálí do blou Berryho!
50:10'
Berry mohl před brankou dorážet, ale promáchl.
49:56'
Švýcaři znovu na míčku, tentokrát na útočné polovině.
49:23'
Švýcarsko získává balónek šetří cenné vteřiny.
48:56'
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Christoph Meier – 2 min., Sekání).
47:52'
Švédi přežili oslabení a hrají v plném počtu.
47:41'
Švýcarská střela končí mimo branku.
46:38'
Švýcaři se zatí ke střele nedostávají.
45:52'
Vyloučení v týmu Švédsko (Rasmus Sundstedt – 2 min., Sekání).
45:52'
Meier má dnes skvělou formu! Připisuje si další zákrok.
44:44'
Ruddovu střelu parádně vyrazil jednou rukou Meier. Nsledně zkoušel svoje štěstí ještě Nilsberth, ale také trefil pouze gólman.
42:27'
Na druhé straně úspěšně zasahuje pro změnu Rehn.
41:38'
Meier si připisuje parádní zákrok!
40:45'
Autorem branky je PATRICK MENDELIN. Asistence: Nicola Bischofberger.
38:35'
Heller od levého mantinelu zkouší pozornost gólmana Rehna.
37:47'
Galante Carlstrom před brankou přestřeluje.
35:24'
Parádní kombinaci Švýcarů likviduje na poslední chvíli Johansson, který zůstává ležet na zemi. Hra je přerušena.
34:58'
Maurer z protiútoku přestřeluje.
34:38'
Autorem branky je LUCA GRAF. Asistence: Tim Braillard.
34:36'
Braillard na středu promáchl.
33:29'
Švýcaři uzamykají své soupeře na polovině.
32:23'
Galante Carlstrom v úniku! Míček se mu ale nepodařilo správně zpracovat a tak se ho zmocnil švýcarský gólman Meier.
30:20'
Gólman Rehn si připisuje parádní trojzákrok!
29:50'
Maurer neprostřelil obranu Švédů.
28:46'
Švédi začínají určovat tempo a styl hry.
27:06'
Švédové odskakují do dvoubrankového vedení! Střelu Sundstedta sice švýcarský gólman vyrazil. Nicméně pohotový KIM NILSSON trefil balónek ve vzduchu do prázdné branky. Asistence: Rasmus Sundstedt.
26:20'
Autorem branky je ROBIN NILSBERTH. Asistence: Jonas Svahn.
26:16'
Gustafssonova střela těsně proletěla kolem tyčky až na zadní mantinel, od kterého se míček dorazil až je Sjogrenovi, který doráží mimo.
25:35'
Hofbauerovi v šanci také sjel míček z čepele.
24:37'
Enstromovi sjel míček z čepele a poslal ho tak po zemi rovnou do rukou Meiera.
23:16'
Braillard se na středu dokázal uvolnit. Svojí dělovkou nastřeluje tyčku!
19:50'
Švédi aktivně a vysoko napadají rozehrávku Švýcarska.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:55'
Galante Carlstrom dorážet před brankou neúspěšně.
17:49'
16:10'
Hra je přerušena kvůli zranění. Na zemi zůstává ležet švýcarský útočník Maurer. Doufáme, že nejde o nic vážného.
15:53'
Autorem branky je JAN ZAUGG. Asistence: Matthias Hofbauer.
15:20'
Nejprve Hofbauer v přečíslení 2 na 1 nepřesně přihrál, následný rychlý protiútok zazdil Enstrom.
14:40'
Ani jedna ze tří dalších šancí nekončí v brance.
14:19'
Nilsson netrefuje branku.
13:45'
Mendelinův pokus neprošel blokujícím hráčem.
12:19'
Krosovou přihrávku Sjogrena před branku překazil Graf.
08:40'
A je tu první branka tohoto utkání! Rudd poslal parádní krosovou přihrávku na čekajícího ROBINA NILSBERTHA. Ten svou dělovkou nedal přesouvajícímu se gólmanovi šanci. Asistence: Alexander Rudd.
07:46'
Samuelsson před odkrytou brankou promáchl.
07:30'
Švédové se usazují na polovině Švýcarů.
06:10'
Švýcaři kombinovali na velkém brankovišti, ke střele se ale nedostali.
05:46'
Braillard zaváží míček na útočnou polovinu.
04:40'
Švýcarské přečíslení 3 na 2! Hofbauer měl před sebou odkrytou branku, ale promáchl.
04:20'
Švédská střela byla sražena mimo hrací plochu.
03:52'
03:33'
Mendelin zkusil svým bekhendem poslat míček před branku, ale nebyl přesný.
02:38'
Nilsberth také zkusil vystřelit, ale trefil prvního hráče.
01:46'
Zaugg se také dostává ke střele, švédský gólman je však pozorný.
00:50'
Bischofberger z poloviny trefuje pouze bránícího hráče před sebou.
00:05'
Úvodní buly tohoto utkání vyhrávají Švýcaři.
00:01'
Rozhodčími tohoto utkání jsou pánové Henri Heinola a Manu Marttinen z Finska.
Zahajovací sestavy

Švédsko: Rehn – Enstrom, Galante Carlstrom, Samuelsson, Hedlund, Johansson

Švýcarsko: Meier – Laely, Ruegger, Braillard, Berry, Graf
Zahajovací sestavy jsou již připravené k úvodnímu buly.
Halou nyní zazní obě národní hymny.
Oba celky již nastupují na hrací plochu.

Švédsko: Rehn (Parsjo-Tegner) – Gustafsson, Jonsson, Nilsberth, Ostholm, Ma Samuelsson, Sundstedt – Adriansson, Galante Carlstrom, Enstrom – Hedlund, Johansson, Nilsson – Palmen, Jo Samuelsson, Rudd – Sjogren, Svahn, Wilhelmsson.

Švýcarsko: Pa Meier (Eder) – Berry, Bischofberger, Burki, Camenisch, Conrad, Graf, Heller – Braillard, Hartmann, Hofbauer – Kanzig, Laely, Maurer – Chri Meier, Mendelin, Riedi – Ruegger, Zaugg.

Rozhodčí: Henri Heinola, Manu Marttinen.
Hráči se rozcvičují na hrací ploše. Utkání začne přibližně za 20 minut!
Poslední vzájemná utkání

Švédsko – Švýcarsko 5:1
Švédsko – Švýcarsko 11:7
Švýcarsko – Švédsko 7:5
Nejproduktivnějším hráčem Švýcarska je Dany Kanzig, který si v utkáních zapsal celkem čtyři branky a dvě asistence. S celkovým počtem šesti kanadských bodů je na dvaačtyřicátém místě statistiky hráčů.
Švýcarsko

Švýcarům se v základní skupině A dařilo. Nejdříve si poradili s Lotyši poměrem 7:3. Následně přestříleli Němce vysoko poměrem 13:1. V posledním utkání skupiny však Švýcaři narazili na Čechy. Švýcaři po velmi napínavém utkání padli poměrem 4:6 a ve skupině A skončili na druhém místě.

Ve čtvrtfinále narazili Švýcaři na Norsko. Norové nečekaně dokázali držet tempo a ve třetí třetině srovnat stav na 2:2. Rozhodnout tak muselo až prodloužení, ve kterém bylo úspěšnější Švýcarsko.
Nejproduktivnějším hráčem švédského celku je Alexander Galante Carlstrom, který má na svém kontě devět branek a dvě asistence. S celkovým počtem jedenácti kanadských bodů se tak drží na krásné páté příčce celkové hráčské statistiky.
Švédsko

Švédi si v základní skupině poradili se všemi svými soupeři. V prvním utkání zvítězili nad Finy poměrem 5:4. Následně přestříleli Norsko a připsali si výhru poměrem 9:1. V posledním utkání základní skupiny Švédsko neuvěřitelně rozdrtilo Dány vysoko poměrem 25:0 a postoupilo tak z prvního místa ve skupině B.

Ve čtvrtfinálovém utkání se Švédi potkali s Lotyšskem, které bez problému ovládli a zvítězili 14:1.
Krásný večer všem florbalovým fanouškům! Letošní mistrovství světa ve florbale mužů se nám pomalu ale jistě blíží ke konci! V předposlední den nás v tomto utkání čeká semifinálová bitva Švédska proti Švýcarsku. Celým online textovým přenosem Vás přímo z místa dění provede Týna Zíková.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.