Ondřej Němec
6. prosince 2017 • 22:30

Emoce před XFN 6. Pokorný strkal do soupeře, Ondruš mířil na spánek

TOP VIDEA
Sparta slaví 125 let. Stadion na Letné otevřela fanouškům Sparta slaví 125 let. Stadion na Letné otevřela fanouškům
SESTŘIH: Třinec - Litvínov 4:2. Oceláři na domácím ledě vyhráli počtvrté v řadě SESTŘIH: Třinec - Litvínov 4:2. Oceláři na domácím ledě vyhráli počtvrté v řadě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Obří galavečer se blíží, atmosféra houstne. Veřejné vážení zápasníků, kteří budou bojovat v rámci galavečera XFN 6 v O2 Areně (19 hodin, vysílá O2 TV Sport), proběhlo vcelku rychle, ale přesto dokázalo, že se bude jednat o mimořádnou událost.Jednalo se o rychle střídání na váze bez zbytečného protahování. Přesto zápasníky MMA v obchodním centru Galerie Harfa obstoupil dav fanoušků, kteří se nebáli projevit nadšení a hlasitě podporovali své oblíbence a pokřikovali na jejich soupeře.

Vše vlastně běželo jak na drátku. Moderátor Jakub Kotek, který bude i průvodcem hlavní show, představoval jednotlivé bojovníky a ti postupně nastupovali na váhu. Oficiální vážení však proběhlo již ráno pod dohledem lékařů. Jednalo se tak o defilé bijců, kteří budou 7. prosince zápasit na XFN 6.

Největším narušitelem pořádku byl Jaroslav „Jubox“ Pokorný, ten se pokusil nabourat psychiku soupeře kontaktem čelo na čelo a nakonec do neporaženého Bulhara Viktora Dimitrova i strčil. Dalšímu pošťuchování zabránil promotér Petr Kareš.

XFN 6 je tady! Porazí Ondruš Vémolu?
720p 360p

Všichni zápasníci se těšili veliké podpoře fanoušků. Úžasné nadšení publika sklidila Sandra Mašková, nejlepší česká kickboxerka, kterou na XFN 6 čekala premiéra v oktagonu. Její soupeřkou měla být Ukrajinka Irina Kyselová, jež však musela souboj odříci ze zdravotních důvodů.

Jako rychlá náhrada na váhu nastoupila Evelína Pujdaite z Litvy. Tato zápasnice však před necelým týdnem prohrála souboj technickým KO, což organizátoři XFN údajně nevěděli a zvažují odhlášení souboje. I kdyby k jedinému ženskému duelu nedošlo, je soupiska bojovníků mimořádná. Bít se budou Patrik Kincl, Vitor Nóbrega, Miloš Petrášek, Charles Andrade, Makhmud Muradov, Tomáš Penz, David Kozma, Matouš Kohout, Tomáš Fiala a mnozí další.

Hlavním lákadlem večera je však duel, na který se čekalo několik let, Karlos „Terminátor“ Vémola kontra Petr „Píno“ Ondruš. Když nastupovali tito borci na pódium, bylo cítit silné napětí. A ve chvíli, kdy proti sobě stanuli tváří v tvář, nadšené publikum jen sledovalo jejich tichou, ale impulzivní výměnu slov. Když Ondruš náznakem poťukal na spánek českého terminátora, mnozí očekávali, že k válce titánů dojde o něco dřív. Nestalo se tak, a velkým datem v historii českého MMA tak bude 7. prosinec 2017. 

Vstupenky na XFN 6 v O2 areně ZDE>>> 

Jaroslav "Jubox" Pokorný (vpravo) po boku soupeře Dimitrova
Jaroslav "Jubox" Pokorný (vpravo) po boku soupeře Dimitrova

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze