McGregor vs. Khabib Nurmagomedov. Hvězda UFC se vrací bez trash-talku | iSport.cz
7. září 2018 • 16:58

Žádné hádky?! McGregor odmítá opustit Irsko, UFC mu to toleruje

Autor: tej
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu! RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu!
Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku? Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Téměř dva roky nestál v kleci a vrátí se hned k největšímu možnému zápasu. Irský bojovník Conor McGregor se pečlivě chystá na svůj další nadcházející zápas, ve kterém se utká s Khabibem Nurmagomedovem o titul lehké váhové kategorie na UFC 229. A vzhledem k dlouhé pauze se rozhodl vrhnout do tréninku naplno, dokonce si vydupal i možnost zůstat v Irsku a nejezdit na tiskové konference, což před podobně velkými zápasy rozhodně nebývá zvykem. Fanoušci tak zřejmě přijdou o očekávaný trash-talk, ve kterém si McGregor libuje...McGregor vs. Nurmagomedov: Žadný trash-talk?

Do jejich vzájemného zápasu zbývá už jen měsíc a vzhledem k tomu, že se ti dva opravdu nemají rádi, očekávali fanoušci pořádně třaskavou show. Jenže čím víc se zápas blíží, tím je zřejmější, že to zas tak horké nebude. Conor McGregor sdělil, že odmítá opustit Irsko a chce se věnovat jen tréninkům. Podle jeho trenérů z tělocvičny skoro vůbec neodchází.

Na tom by rozhodně nebylo nic špatného, právě Conor McGregor je ale považován za jednoho z nejlepších trash-talkerů vůbec. Urážek má vždy zásobu a fanoušci se na každou jeho tiskovou konferenci těší. Sama

UFC má navíc ve většině svých smluv jasně dané, že jsou tato setkání povinná, zejména pak pro aktéry hlavních zápasů. Není divu, čím větší promo, tím víc diváků a peněz.

Zatím to ale vypadá, že vše proběhne v tichosti a fanoušci začínají být trochu zklamaní. Vždyť kdy jindy bude příležitost k větším výstřelkům? Kde je ten, který po Nickovi Diazovi házel lahvemi a židlemi?

Ukáže se 6. října v Las Vegas

Zobrazit příspěvek na Instagramu

If he dies, he dies then I’m paid twice.

Příspěvek sdílený Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),Zář 5, 2018 v 4:47 PDT

Jenže to by nebyl McGregor, aby svého soupeře nepopíchl aspoň na dálku. Na svém instagramu ke své tréninkové fotografii napsal slavnou hlášku z filmu Rocky 4: „Když umře, tak umře. Aspoň dostanu zaplaceno dvakrát.“

Z toho si však nedělá nic Nurmagomedův otec Abdulmanap. „Nemůže se nám dostat pod kůži. Stojíme pevně. Necháme to projít, ale nic mu neodpustíme. Ukáže se v kleci,“ vzkázal Irovi. Nurmagomedův otec reaguje na McGregora často. Když je irský bojovník před několika dny nazval zbabělci, vzkázal mu: „Nebudu to nijak komentovat, odpověď mu doručí Khabib.“

Zápas je naplánován na 6. října a uskuteční se v Las Vegas. Vítěz zápasu se stane šampionem lehké váhové kategorie, v současnosti tento titul náleží Nurmagomedovi.

Conor McGregor se chystá vybojovat titul šampiona lehké váhy zpět.
Conor McGregor se chystá vybojovat titul šampiona lehké váhy zpět.

 
Články odjinud


Články odjinud