Marie Sehnálková
29. května 2022 • 14:16

Ledecká na formuli 1 v Monaku: Fandit budu Verstappenovi

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Jablonec 3:0. Pohodlná výhra, Preciado se rozjel
SESTŘIH: Manchester United - Bournemouth 0:3. Další domácí ostuda Red Devils
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na Velkou cenu Monaka se do Monte Carla tradičně sjíždí řada celebrit. Kromě bývalého zápasníka Conora McGregora, záložníka Chelsea Masona Mounta či snowboardisty Shauna White bude dnes od 15:00 přihlížet závodu také česká obojživelnice Ester Ledecká. O svém favoritovi má prý už jasno.Monako je tradičně jednou z nejočekávanějších Velkých cen v kalendáři F1. Na tu letošní se vypravila i česká obojživelnice Ester Ledecká . Výlet do Monte Carla pro ni a další zlaté olympioniky z Pekingu a Tokia zajistil Red Bull. Mezi pozvanými je například také snowboardista Nico Porteous, kanoistka Jessica Foxová nebo lezkyně Janja Garnbretová.

Do světa rychlých monopostů pronikla Ester Ledecká i díky populárnímu seriálu stanice Neflix. Dokument Drive to Survive (česky F1: Touha po vítězství) již pátým rokem zachycuje průběh jednotlivých sezon ve formuli 1.

„Je to strašně dobře udělaný, určitě doporučuju, pokud jste to ještě neviděli. Hrozně mě to chytlo. Už se těším, až to poprvé uvidím naživo,“ říká česká závodnice.

„Připadne mi, že svět formule 1 je vlastně hodně podobný tomu našemu. Taky riskují život, i když samozřejmě ještě víc než my. U nich hodně záleží na tom, jaké mají auto, u nás se to zase odvíjí od toho, jaké máme lyže,“ dodává.

A jakému jezdci bude dnes trojnásobná olympijská vítězka fandit? „Asi Maxi Verstappenovi a Red Bullu, to je snad povinnost.“ (směje se)

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud