VIDEO: V metru jsem měl helmu, žertoval Čech v olympijském Londýně | iSport.cz
30. července 2012 • 22:00

VIDEO: V metru jsem měl helmu, žertoval Čech v olympijském Londýně

Autor:
Petr Čech sleduje spolu s Radkem Štěpánkem zápas Petry Kvitové
TOP VIDEA
LIGOVÁ NEJ: vybrali jsme to nejlepší a nejhorší z podzimu. Kdo dal nejkrásnější gól? LIGOVÁ NEJ: vybrali jsme to nejlepší a nejhorší z podzimu. Kdo dal nejkrásnější gól?
Marpo o řežbě s Rytmusem: Klobouk dolů před ním, že vleze do ringu Marpo o řežbě s Rytmusem: Klobouk dolů před ním, že vleze do ringu
VŠECHNA VIDEA ZDE

V přecpaném olympijském městě se i Petr Čech musí dopravovat metrem. Gólman fotbalové Chelsea takhle zatím cestoval především za tenisem, ale chystá se i na judo. Šéfem českého svazu je totiž jeho tchán.Na návštěvu do Českého domu vyrazil Petr Čech městskou hromadnou dopravou přesto, že budova Business Desing Centre sídlí ve čtvrti Islington, na území Arsenalu. Kousek odtud stávalo tradiční Highbury a nedaleko je i současný stadion Emirates.

„Po cestě v metru jsem měl helmu, ale u Českého domu jsem si ji sundal,“ žertoval Čech, jinak si ale na jízdu podzemkou nestěžoval. „Z Wimbledonu je to sem hodinku, úplně v pohodě. Metrem je to po Londýně nejsnazší.“

Čech se zatím díval na tenis, ale rád by se podíval také na zápasy v judu. A má k tomu speciální důvod. Jeho tchánem je totiž Jiří Dolejš, prezident českého svazu juda. „Můj tchán šéfuje judu, na olympiádě má i svoje svěřence,“ říkal Čech.

Petr Čech navštívil spolu s Jaromírem Jágrem Český dům v Londýně
480p 360p 240p

I gólman Chelsea se nevyhnul tématu populárních českých olympijských holínek. Nesouhlasí ale s tím, že Češi porazili Brity v jejich humoru. „Já bych to poopravil. Podle mě Britové humor nemají,“ řekl Čech se smíchem.

Gólman Chelsea už po třítýdenní dovolené zahájil přípravu na novou sezonu a na návštěvu olympijských disciplín bude mít omezený čas. Jednu věc by ale stihnul rád. A nejde o setkání s Usainem Boltem či Michaelem Phelpsem.

„Já bych se nejraději potkal s deseti olympijskými vítězi z České republiky z Londýna,“ zahlásil Čech a od fanoušků v Českém domě se dočkal nadšeného aplausu.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze