3. srpna 2012 • 17:00

FOTO: Štěpánek věnoval raketu hvězdnému obránci fotbalové Chelsea!

Autor:
Radek Štěpánek obdaroval obránce Chelsea Davida Luize.
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český tenista Radek Štěpánek udělal obrovskou radost brazilskému fotbalovému obránci Davidu Luizovi. Věnoval mu bílo-modrou raketu s číslem čtyři, logem Chelsea a jménem "David Luiz"."Děkuji mému kámošovi Radku Štěpánkovi za mimořádný dárek, který mi dnes dal," napsal na twitter David Luiz.

K tweetu přiložil společnou fotografii s českým tenistou, na které oba ukazují zdvihnutý palec. Štěpánek má na sobě navíc oblečené triko s logem Chelsea, svého oblíbeného fotbalového klubu.

Pod snímkem je zobrazen také onen dar - tenisová raketa. "Udělala mi velkou radost," doplnil u fanoušků oblíbený obránce a spoluhráč brankáře Petra Čecha.

Štěpánek se s Luizem sešel v Londýně, kde pokračuje letní olympiáda, na níž startoval ve třech soutěžích.

Radek Štěpánek věnoval Davidu Luizovi tenisovou raketu s jeho jménem, číslem a logem Chelsea.Radek Štěpánek věnoval Davidu Luizovi tenisovou raketu s jeho jménem, číslem a logem Chelsea.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze