3. srpna 2012 • 17:00

FOTO: Štěpánek věnoval raketu hvězdnému obránci fotbalové Chelsea!

Autor:
Radek Štěpánek obdaroval obránce Chelsea Davida Luize.
TOP VIDEA
Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas Jágr po prvním tréninku: Jsem rád, že jsem přežil. Chci stihout první zápas
Nejoblíbenější trenéři? Kloppův fotbal je jako hokej. Přitahuje ženy, směje se Hašek Nejoblíbenější trenéři? Kloppův fotbal je jako hokej. Přitahuje ženy, směje se Hašek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český tenista Radek Štěpánek udělal obrovskou radost brazilskému fotbalovému obránci Davidu Luizovi. Věnoval mu bílo-modrou raketu s číslem čtyři, logem Chelsea a jménem "David Luiz"."Děkuji mému kámošovi Radku Štěpánkovi za mimořádný dárek, který mi dnes dal," napsal na twitter David Luiz.

K tweetu přiložil společnou fotografii s českým tenistou, na které oba ukazují zdvihnutý palec. Štěpánek má na sobě navíc oblečené triko s logem Chelsea, svého oblíbeného fotbalového klubu.

Pod snímkem je zobrazen také onen dar - tenisová raketa. "Udělala mi velkou radost," doplnil u fanoušků oblíbený obránce a spoluhráč brankáře Petra Čecha.

Štěpánek se s Luizem sešel v Londýně, kde pokračuje letní olympiáda, na níž startoval ve třech soutěžích.

Radek Štěpánek věnoval Davidu Luizovi tenisovou raketu s jeho jménem, číslem a logem Chelsea.Radek Štěpánek věnoval Davidu Luizovi tenisovou raketu s jeho jménem, číslem a logem Chelsea.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze