Volejbalové hvězdy v Karlových Varech: dorazí kamarád Neymara! | iSport.cz
18. prosince 2018 • 15:03

Volejbalové hvězdy v Karlových Varech: dorazí kamarád Neymara!

Volejbalisté Karlovarska v extraligovém zápase: Vojtěch Patočka, Matyáš Džavoronok a Lukáš Vašina
TOP VIDEA
NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie? NFL Draft Week: Jak pracují týmy a jaké fungují na draftu strategie?
PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jako kdyby český fotbalový klub hostil slavný Real Madrid! VK ČEZ Karlovarsko přivítá ve středu legendu klubové volejbalové scény – Cucine Lube Civitanovu. Jedná se o italský tým, který si zahrál v minulém ročníku finále Ligy mistrů. Jeho dres oblékají hvězdy světového volejbalu, například brazilský nahrávač Bruno Mossa de Rezzende. Olympijský vítěz a mistr světa je kamarádem fotbalisty Neymara, často se spolu fotí na sociálních sítích. „Že bychom Civitanovu přehráli nějakým technickým umem je nereálné. Musíme do toho jít naplno, bez zábran a strachu, odvážně,“ burcuje Ondřej Hudeček, kapitán Karlovarska.Úřadující domácí mistr svoji pouť v Lize mistrů začal v Polsku, kde prohrál 0:3 s dalším slavným evropským klubem Kedzierzyn-Kozle. Ve středu v 18:00 přivítá v hokejové Realistic Areně silnou Civitanovu. „Podmínky budou pro nás velice specifické. Je tu zima, jak to u hokejových hal bývá, na to člověk není zvyklý. Za druhé záleží na osvětlení haly, jestli jsou tam zářivky nebo bodovky,“ vysvětloval kapitán Karlovarska Hudeček, který má ze soupeře respekt. „Sedm hvězd je na hřišti plus pět hvězd, které čekají na příležitost.“

A jací volejbalisté do Karlových Varů dorazí? Například Bulhar Tsvetan Sokolov – univerzál s dosahem 380 centimetrů je ofenzivním lídrem. To původem Kubánec Osmany Juantorena má zase dosah 370 centimetrů, v současné době reprezentuje Itálii. Robertlandy Simon vyskočí do výšky 389 centimetrů a disponuje velmi důrazným servisem. Navíc se o něm traduje, že během působení v Koreji podepsal smlouvu na 1 milion dolarů. Mozkem týmu je brazilský nahrávač Bruno Mossa de Rezzende, blízký kamarád slavného fotbalisty Neymara.

„V tom týmu je tolik kvalitních hráčů, kteří se snad ani nemůžou sejít v žádném národním mužstvu. Jsou to osobnosti, což asi i zapříčinilo nedávnou výměnu trenéra. Je vidět, že jsou tam takové autority, které si dupnou, a klub pro ně udělá první poslední,“ všiml si Ondřej Hudeček z Karlovarska. Cucine Lube Civitanova již v roce 2017 zavítala na českou palubovku a zápas v Liberci byl víceméně vyrovnaný. „Volejbalisté z italského týmu dělají minimum chyb, mají špičkového nahrávače a jsou schopni se útočně prosadit na všech postech. Právě Rezzende a Juantorena jsou hrajícími legendami. Moc se na ně těším,“ prohlásil Marek Pakosta, předseda Českého volejbalového svazu. Vstupenky na zápas volejbalové Ligy mistrů jsou stále k zakoupení na ticketportálu.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud