Záhrobská po prvním kole v Levi osmá | iSport.cz
13. listopadu 2010 • 11:44

Záhrobská po prvním kole v Levi osmá

Autor: ČTK
Šárka Záhrobská je zatím osmá
TOP VIDEA
Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým Redaktor Sportu Martin Hašek o syndikátu iSport-Váňa: Utvořili jsme super tým
Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0 Plzeň - Pardubice: Gulaš zlomil extraligový rekord, skóroval v desátém utkání po sobě, 2:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší česká lyžařka Šárka Záhrobská je po prvním kole úvodního slalomu sezony Světového poháru v Levi osmá. Na vedoucí Marii Rieschovou z Německa ztrácí 1,16 sekundy.Pětadvacetiletá Záhrobská se ve finském středisku spustila na trať se startovním číslem tři. Více se bronzové medailistce z Vancouveru vydařila první část, v níž měla v té době nejrychlejší mezičas, ve spodním úseku pak mírně oproti soupeřkám ztratila.

Úřadující olympijská vítězka, mistryně světa a vítězka SP ve slalomu Rieschová vede po prvním kole s velkým náskokem 58 setin sekundy před krajankou Katharinou Dürrovou. Třetí Nicole Hospová z Rakouska ztrácí 74 setin. Záhrobská za průběžnou pozicí na stupních vítězů zaostává o 42 setin.

Druhé kolo startuje ve 13:00 bez druhé české účastnice Michaely Smutné, jež v prvním kole obsadila předposlední 69. místo s téměř jedenáctisekundovým odstupem za Rieschovou.

 
Články odjinud


Články odjinud