Jednadvacetiletý boxer je po souboji v komatu | iSport.cz
26. prosince 2009 • 16:17

Jednadvacetiletý boxer je po souboji v komatu

Autor: ČTK
Boxer skončil ve vážném stavu v nemocnici.
TOP VIDEA
Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král Na tohle jsme dřeli celou kvalifikaci, rozplýval se hrdina Alex Král
Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help Magazín ICE TIME na O2 TV Sport! Hrubec představí Saves Help
VŠECHNA VIDEA ZDE

Uzbecký boxer Nosirjon Ruzimatov leží po pátečním duelu v bantamové váze s ruským favoritem Alexandrem Bachtinem v moskevské nemocnici v komatu. V hale Křídel sovětů se jednadvacetiletý Ruzimatov zhroutil ve svém rohu ringu po devátém kole.V bezvědomí byl převezen do nemocnice, kde se ihned podrobil operaci, při které mu byly z mozku odstraněny krevní sraženiny. Od náročného zákroku dosud nenabyl vědomí.

O život uzbeckého boxera hned po jeho zhroucení přímo v ringu bojoval realizační tým ruského soupeře, lékař s manažerem mu podle serveru fightnews.com pohotově vyjmuli z úst chránič, aby se neudusil.

Bachtin takový konec zápasu těžce nesl, protože v 28 letech to byl jeho první souboj před ruským publikem. Předchozích devět let kariéry talentovaný ruský boxer strávil v Japonsku, kde vyhrál všech 23 duelů a z toho deset ukončil knokautem. Momentálně je Bachtin třetím mužem žebříčku organizace WBC.

Témata:  sport, box, bachtin, ruzimatov
 

Aktuální sportovní soutěže

Global Champions Prague Playoffs (21. - 24. listopadu 2019, O2 arena)
Program Vstupenky Anna Kellnerová MMA videa

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Aleš Opatrný Program SP

Články odjinud


Články odjinud