11. června 2017 • 00:00

Poslední šance setkat se s Pelém!

Autor:
1080p720p360p
ANKETA: Hraj jako Pelé!
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly LIGA NARUBY: Limberského zrádná patička, Škodovy ponožky i Holoubkovy žongly
Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout Fischer o Voráčkovi: mistrovství se nezúčastní, chce si odpočinout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jaké jméno vás napadne, pokud se vás někdo zeptá na největší ikonu světového fotbalu? Bude to dost možná Pelé! Brazilská hvězda se spojila se značkou Snickers a v rámci nové kampaně „Hraj jako Pelé“ se s touto osobností budete moct nejen setkat, ale také si pod jejím dohledem zatrénovat na fotbalovém stadionu v Barceloně. Co pro to musíte udělat? Stačí nahrát video či fotku na téma nejlepší fotbalový trik ve stylu Pelého na www.snickers.cz. Soutěž běží už jen do 18. 6., tak na nic nečekejte a předveďte svůj fotbalový um!"Jsem moc rád, že mohu spolupracovat se Snickers a stát se součástí tak speciální události, již značka přináší svým příznivcům. Svět fotbalu mi dal strašně moc, a tak vítám tuhle mimořádnou příležitost, skrze níž se mohu odvděčit. Těším se na výherce soutěže, kterým rád přiblížím, jak fotbal hrát i vyhrávat jako já," vzkazuje všem fotbalovým nadšencům Pelé.

Co Češi vědí o Pelém? Podívejte se na video!

Kdo je Pelé?

Fotbalista s velkým „F“ známý nejen hráčům, fanouškům a sportovním příznivcům, ale i normálně nezainteresovaným lidem napříč zeměmi i kontinenty. Se třemi tituly mistra světa, vítězstvími v mistrovství světa klubů i severoamerické fotbalové lize se stal vedoucím střelcem všech dob s celkovým skóre 1 283 gólů. Za tento nevídaný úspěch byl na přelomu tisíciletí zvolen FIFA hráčem století. Věhlasný je i jeho mimořádný herní styl a technika kopů.

Kdo se může zapojit do soutěže?

Šanci na výhru mají například tříčlenné týmy, které prokážou svůj smysl pro týmovou hru, kreativitu a nápaditost v rámci triků, které jsou pro Pelého typické.

Co je potřeba udělat?

Je to jednoduché. Soutěžící musí na video či fotografii zachytit fotbalový trik, do kterého kreativně zapojí tyčinky Snickers. Svůj výtvor do 18. 6. registrovat na www.snickers.cz.

Co získá vítězný tým?

Vítězová se v termínu 1. – 3. 9. 2017 díky Snickers vypraví na „all inclusive“ cestu do Barcelony společně s dalšími vítězi soutěže z celé Evropy, jejímž vrcholem je setkání se samotným Pelém na Olympijském stadionu.

Kompletní soutěžní mechanika a pravidla k dispozici na www.snickers.cz.

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze