Sazkabet rozdá během hokejového MS svým hráčům dva miliony navíc. | iSport.cz
7. května 2019 • 00:00

Sazkabet rozdá během hokejového MS svým hráčům dva miliony navíc.

Prezentace klienta
TOP VIDEA
Proč plakat, když soutěž ještě nezačala? Hodnotil Jágr přípravu a prozradil, že zhubl Proč plakat, když soutěž ještě nezačala? Hodnotil Jágr přípravu a prozradil, že zhubl
Liberec - Sparta: Malinský spadl ve vápně a dostal penaltu, kontakt ale vyvolal sám Liberec - Sparta: Malinský spadl ve vápně a dostal penaltu, kontakt ale vyvolal sám
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovství světa je pro hokejové fanoušky jedním z vrcholů sportovní sezóny. Turnaj se každoročně těší velkému zájmu široké veřejnosti a i lidé, kterým jindy sázení nic neříká, si především na úspěchy Česka rádi vsadí.Sázková kancelář Sazkabet tak přináší pro všechny pravidelné i sváteční tipéry kampaň k turnaji, která nese název Maraton sázek.

V banku jsou 2 000 000 Kč s garancí 500 Kč

Během turnaje rozdělí Sazkabet všem hráčům, kteří vsadí každý den alespoň 200 korun v kurzu 1.15, dva miliony! Podíl z banku se pak rozpočítá mezi všechny, kteří se dostali až do cíle. Nikdy není jisté, kolik si úspěšný hráč odnese, proto je zde garance minimálně 500 korun na herní účet.

Tuto akci Sazkabet opakuje již potřinácté. Každý, kdo dokončil všech 12 předchozích maratonů si odnesl odměnu ve výši 8 154 korun. Nenechte si tuhle akci ujít!

V květnu každoročně vypuká hokejová horečka. Auta zdobí národní vlaječky, v hospodách se potkávají kamarádi, aby společně sledovali zápasy reprezentace a pokud se národnímu výběru v turnaji daří, plní se i velká náměstí. Hokejové mistrovství světa je zkrátka stálice, která vždy sjednotí celou republiku.

Jinak tomu nebude ani letos. Češi se mohou těšit na masivní podporu v Bratislavě a očekávání jsou obrovská. Obzvlášť proto, že Švédové si jedou pro třetí titul v řadě, který by Česku vzal prim zlatého hattricku v novodobém hokeji.

Navíc bonus až 5500 Kč pro nové hráče

Od 1. května do konce hokejového mistrovství si každý nově registrovaný hráč na Sazkabetu odnese 500 Kč na ruku a vstupní bonus až 5000 Kč. Jak na to se dozvíte zde.

Články odjinud


Články odjinud