Sazkabet rozdá během hokejového MS svým hráčům dva miliony navíc. | iSport.cz
7. května 2019 • 00:00

Sazkabet rozdá během hokejového MS svým hráčům dva miliony navíc.

Prezentace klienta
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
MOMENTY sezony 19/20: Dominance Slavie, turbulentní Sparta či koronavirus
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mistrovství světa je pro hokejové fanoušky jedním z vrcholů sportovní sezóny. Turnaj se každoročně těší velkému zájmu široké veřejnosti a i lidé, kterým jindy sázení nic neříká, si především na úspěchy Česka rádi vsadí.Sázková kancelář Sazkabet tak přináší pro všechny pravidelné i sváteční tipéry kampaň k turnaji, která nese název Maraton sázek.

V banku jsou 2 000 000 Kč s garancí 500 Kč

Během turnaje rozdělí Sazkabet všem hráčům, kteří vsadí každý den alespoň 200 korun v kurzu 1.15, dva miliony! Podíl z banku se pak rozpočítá mezi všechny, kteří se dostali až do cíle. Nikdy není jisté, kolik si úspěšný hráč odnese, proto je zde garance minimálně 500 korun na herní účet.

Tuto akci Sazkabet opakuje již potřinácté. Každý, kdo dokončil všech 12 předchozích maratonů si odnesl odměnu ve výši 8 154 korun. Nenechte si tuhle akci ujít!

V květnu každoročně vypuká hokejová horečka. Auta zdobí národní vlaječky, v hospodách se potkávají kamarádi, aby společně sledovali zápasy reprezentace a pokud se národnímu výběru v turnaji daří, plní se i velká náměstí. Hokejové mistrovství světa je zkrátka stálice, která vždy sjednotí celou republiku.

Jinak tomu nebude ani letos. Češi se mohou těšit na masivní podporu v Bratislavě a očekávání jsou obrovská. Obzvlášť proto, že Švédové si jedou pro třetí titul v řadě, který by Česku vzal prim zlatého hattricku v novodobém hokeji.

Navíc bonus až 5500 Kč pro nové hráče

Od 1. května do konce hokejového mistrovství si každý nově registrovaný hráč na Sazkabetu odnese 500 Kč na ruku a vstupní bonus až 5000 Kč. Jak na to se dozvíte zde.

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud