Další díl z nové arény! Seriál Život je hra pokračuje a jde do tuhého | iSport.cz
29. dubna 2020 • 08:25

Další díl z nové arény! Seriál Život je hra pokračuje a jde do tuhého

Prezentace klienta
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaká je nálada ve Slavii před restartem? Pomohla jí pauza?
Nausch Sluková a Hermannová zase spolu. Podívejte se na jejich trénink
VŠECHNA VIDEA ZDE

V druhém díle seriálu Život je hra se podíváme přímo na party, kterou pořádá hlavní hrdina Štěpán „Havlis“ Havlíček. Podařilo se mu získat Evinu přízeň zpět, ale co když se na akci objeví její dobrá kamarádka, která Štěpána zná z poněkud choulostivé situace. Jak se s tím náš hrdina vypořádá?Fanděte jako o život

Teď jde opravdu do tuhého. Vztah Štěpána a Evy po letní přestávce pokračuje a on pro ni a její kamarády pořádá oslavu u něj doma. Chce se ukázat jako vynikající hostitel a také společník. Jenže hned na začátku mu ztuhne úsměv. Na party je pozvaná také Evina kamarádka Sofie, která si se Štěpánem užila svoje. Dokáže Štěpán z takto nepříjemné situace vybruslit bez zranění? Sledujte ve videu níže!

Autoři seriálu se inspirovali v Norsku, kde vznikla původní předloha sitcomu. Místo sportovního utkání sledujeme společně s komentátory Michalem Suchánkem a Petrem Markem životní zápas mladíka Štěpána.

Všechny díly jsou dostupné na Mall.TV.

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud