Neumannová: Zklamaná v lásce, neúspěšná v byznysu | iSport.cz
10. března 2010 • 13:12

Neumannová: Zklamaná v lásce, neúspěšná v byznysu

Autor: zal, Blesk
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ještě když Kateřina Neumannová (37) lyžovala, říkala, že není dobrá manažerka. Jenže dnes již její expřítel a otec dcery Lucinky (6) Josef Jindra (51) ji přesvědčil o něčem jiném. Proto se vrhla do šéfování libereckého šampionátu, který skončil s gigantickým dluhem, proto vsadila při stavbě svého penzionu na luxus za 30 milionů. Ten se však teď těžko prodává a chalupa zeje přes týden prázdnotou.Blesk.cz

Sněhu dost, jsou jarní prázdniny - to je doba, kdy hory praskají ve švech. Ne tak penzion Neumannové na šumavském Zadově.

„Obsazeno máme pouze o víkendech. Pokud chcete přijet tento nebo příští týden v pracovních dnech, není problém,“ bylo nám sděleno a v nabídce jsme dostali dva z pěti apartmánů.

Původní odhady bývalé lyžařské královny působí čtyři roky po otevření penzionu jaksi mimo realitu. „Chceme, aby byly apartmány pronajímány dlouhodobě. Náš sen je cena milion korun ročně,“ řekla Neumannová při otevření. „O několikadenních podnájmech neuvažujeme,“ dodala tehdy.

Neumannová chtěla druhé dítě. Teď je konec >>>

Kvůli malému zájmu cena za jednu noc spadla už na 3500 korun. Přitom ještě před dvěma lety byla více než dvojnásobná.

Penzion Kateřiny Neumannové
Penzion Kateřiny Neumannové

 
Články odjinud


Články odjinud