Autor: bk
1
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Poločasovou přestávku odvetného utkání 3. předkola Evropské ligy mezi Viktorií Plzeň a Metalurgem Rustavi (2:0) zpestřily divákům pohledné slečny přímo na trávníku. Západočeský klub zaplněným tribunám představil vítězky klubové soutěže Miss fanynka. Tou se stala pohledná blondýna Gábina. Jako hlavní cenu vyhrála večeři s dvěma fotbalisty Viktorie Plzeň.

Do ankety o nejhezčí fanynku se zapojilo téměř šedesát dívek, hlasovalo na šest  tisícovek lidí.

Vítězkou se stala blondýna Gábina, které přímo na trávníku ve Štruncových sadech  gratuloval Marek Bakoš.

Nejlepší střelec Plzně si odpykává karetní trest a tak utkání s gruzínskou Rustaví sledoval jen z tribuny.

"Anketu jsem samozřejmě sledoval, ale hlas konkrétní dívce jsem nedal," prozradil  během přestávkového rozhovoru západočeský útočník.

Miss fanynka plzeňského klubu dostává cenu od Marka BakošeFoto Pavel Mazáč (Sport)
Vítězná trojice dívek, která se divákům představila o poločasové přestávce pohárového  utkání s Rustaví, získala od klubu celoroční permanentky na zápasy do Štruncových sadů a další hodnotné dary. Absolutní vítězka pak navrch obdržela večeři s dvojicí plzeňských fotbalistů.

"Vybrala jsem si Lukáše Hejdu a Václava Procházku. Chci poznat novou posilu a Prochyho  jsem zvolila čistě ze sympatií," prozradila sympatická Gábina. "Těším se moc, ačkoliv s  blížícím se termínem večera asi bude nervozita stoupat,“ připustila na internetových  stránkách klubu.

"Fotku do soutěže dávala má kamarádka. Ale doufala, jsem, že vyhraju," dodala dívka s  titulem Miss fanynka fotbalové Plzně.