1. srpna 2012 • 08:30

Sexy Maria září i na olympiádě: Červená, nebo bílá... Mně to sluší pořád!

Autor:
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | VIDEO | Ať si oblékne jakékoliv barvy, ruské krásce Marii Šarapovové to sluší stále. Před necelým měsícem elegantní Ruska okouzlila wimbledonské publikum v tradiční bílé, teď se na stejném místě v rámci olympijských her představila v národních barvách své země. A kromě místa konání zůstala i další věc nezměněná. Světová trojka znovu září!Pětadvacetiletá tenistka věří, že se bude měnit jiná věc. Na nejslavnějším turnaji světa ve Wimbledonu došla letos jen do osmifinále, kde jí vyřadila Němka Lisická.

Teď pomýšlí rodačka z Nyaganu na mnohem vyšší mety.

V prvním kole se o tom mohla přesvědčit Izraelka Peerová, které světová trojka povolila uhrát pouhé dvě hry.

Teď jí v cestě projí přemožitelka české hráčky Lucie Hradecké, domácí Robsonová.

VIDEO: Sharapovová neměla s Peerovou slitováníPokud hvězda šoubyznisu přes ambiciózní Britku přejde, může v dalším kole narazit právě na svůj wimbledonský osud, Němku Lisickou.

U diváků to však čtyřnásobná grandslamová vítězka vyhrála už teď.

Šarapovová v boji prvního kola proti Izraelce Peerové
Šarapovová v boji prvního kola proti Izraelce Peerové

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze