Clash of the Stars - Filip Grznár - Adam Josef -  ONLINE PŘENOS -  25. června 2022   21:30

Ukončeno

Filip Grznár - Adam Josef

Přenos se aktualizuje automaticky

On-line přenos je u konce. Sledujte s námi i další dnešní zápasy Clash of the Stars.
Aleše Bejra musela z haly odvést ochranka. Filip Grznár okamžitě požádal o zápas proti svému arcirivalovi. Bejr si s Grznárem posílá agresivní vzkazy již několik let a teď se rozhodl převzít odpovědnost do svých rukou. Hodně nečekané vyvrcholení zápasu, ve kterém Grznár uspěl na jednoznačné technické KO.
Vítěz: Filip Grznár (TKO)
Po zápase vtrhnul do klece věčný rival Filipa Grznára Aleš Bejr! Snažil se Grznára nelítostně napadnout, museli ho zpacifikovat zástupci ochranky. Podle vyjádření promotérů Clash of the Stars šlo o nezvaného hosta, nikoliv tedy o nacvičené divadýlko. Bejr se neustále přetlačuje se členy ochranky.
01:34'
Konec zápasu
01:34'
Tentokrát Filip Grznár neinkasoval v zápase ani úder a může si dát pauzu, kterou mu po KO doporučovala organizace I Am Fighter. Na Clash of the Stars plzeňský zápasník znovu vítězí v prvním kole, po Psycho Michalovi zdolal hravě i Adama Josefa, který měl tragickou obranu na zemi.
01:16'
Adam Josef netuší, jak by měl ze situace utéct. Dostává tvrdá kladívka.
00:44'
Dynamic se brání na zemi. Dostal tvrdou ránu a nyní má problém přetočit se na zemi. Grznár předvádí zatím dobrý výkon.
00:10'
Tak pozor! Grznár trefil tvrdý úder a jde do full mountu. To vypadá velmi dobře pro někdejšího kulturistu.
00:01'
Začátek 1. kola
Nyní už přichází do haly také bývalý kulturista a současný MMA zápasník Filip Grznár. Bude se snažit neinkasovat další tvrdé ukončení jako před osmi dny v Plzni.
Adam Josef jde do akce. Jeho devizou je hlavně box. Nyní může ukončit Filipa Grznára, který v minulém týdnu obdržel KO. Správně by měl 42 dní stát, ale Clash of the Stars nepatří pod stejnou asociaci jako organizace IAF. Stopka tak nemohla být účinná.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 21:30.
Články odjinud