Clash of the Stars - Marek „Datel“ Valášek - Tomáš „Dynamo“ Križan -  ONLINE PŘENOS -  10. června 2023   22:20

Ukončeno

Marek „Datel“ Valášek - Tomáš „Dynamo“ Križan

Přenos se aktualizuje automaticky

Datel v pozápasovém rozhovoru přiznal, že šel do klece s poškozenými vazy v lokti, které si poranil při včerejší páce během vážení.
00:32'
Konec zápasu.
00:32'
Je konec a Clash of the Stars MÁ PRVNÍHO ŠAMPIONA! Křižan trefil tvrdou zadní, která poslala Valáška na zem a tam přišel ground & pound, který neměl dlouhého trvání.
00:05'
Datel okamžitě začal tlačit na pilu.
00:00'
První kolo začalo.
A nyní už poslední fighter večera, Datel si dává při nástupovce na čas, ale už ho vidíme na podiu!
Jdeme na boj o titul! Dynamo už stojí na podiu a sestupuje směrem ke kleci.
Jak už bylo zmíněno, Valášek převážil o tři kila a promotéři sáhli k tvrdému trestu. Titul dnes může vyhrát pouze Tomáš Křižan. Pokud by Datel porazil soupeře, měl by sice vítězství, ale šampionem se nestane.
Hezký sobotní večer, všechny formy života, a vítejte u pátého galavečeru Clash of the Stars! Promotéři na Instagramu hlásí, že O2 Universum je vyprodané do posledního místečka, takže dnes můžeme čekat skvělou atmosféru s pořádnou špetkou kontroverze!

Hlavním utkáním večera je souboj o historicky první titul šampiona Clash of the Stars. Do oktagonu se proti sobě má postavit Marek „Datel“ Valášek a Tomáš „Dynamo“ Križan. Jenomže Datel nedal váhu o více jak tři kila a bude tedy ještě zajímavé, co promotéři vymyslí. Je téměř jasné, že se zápas nezruší, mohla by ale přijít nějaká zajímavá nevýhoda v zápase.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 23:00.
Články odjinud