To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek neděle a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Lukáš Souček (Vítkovice) a Patrik Dóža (Chodov).
Utkání je u konce a z výhry se raduje domácí tým. Ten se po brankách Lukáše Pešata a Marka Matějčíka dostal do vedení 5:0, ale nakonec bylo k vidění drama. V 51. minutě totiž snížil z trestného střílení Michal Strachota a v úplném závěru zvládl Chodov přidat ještě dva další údery. góly Marka Vávry a druhá trefa Michala Strachoty, to bylo vše, co dnes hosté zvládli. Vítkovice tak po výsledku 5:3 snížily na 1:2 na zápasy.
59:40
Domácí vyhazují od Součka pryč. Tohle už pro Vítkovice vypadá nadějně.
58:17
Chodov právě vstřelil branku!
No a pozor, už je to jen o dvě branky! Chodov pokračoval v náporu a MAREK STRACHOTA skóroval z podobné pozice, jako před chvílí Marek Vávra. Asistence: Patrik Dóža.
57:39
Hosté ještě trochu dramatizují závěr utkání. Po rychlé kombinaci přilétl míček na pravou stranu, odkud MAREK VÁVRA střílel do odkryté branky. Asistence: Patrik Dóža.
56:38
Domácí florbalisté jsou usazeni na útočné polovině, Chodov tak nemlže pomýšlet na obnovení hry bez brankáře.
55:46
Jeden z hostujících hráčů dostihl na poslední chvíli míček, který už mířil do opuštěné branky.
55:15
Barák je na střídačce, začíná dlouhá power-play Chodova.
55:00
Utkání sleduje 330 diváků.
54:47
Už to vypadalo, že bude domácí gólman překonán, vleže ale dokázal udržet míček před brankovou čárou a alespoň na chvíli uklidnil své spoluhráče.
53:37
Hosté si berou oddechový čas.
52:00
Závar před Součkem, domácí se ubránili a vyhodili míček co nejdál ze své poloviny.
50:08
Hosté snižují. K trestnému střílení se postavil MICHAL STRACHOTA, rozpohyboval si Součka a bekhendem poslal míček do sítě.
50:08
Začíná se nám trochu přiostřovat a rozhodčí musí krotit vášně.
49:23
Šestý gól měl na holi Matějčík, dostal se k odraženému míčku, ten ale zblízka poslal vedle.
48:33
Vylučuje se na obou stranách, domácí Jan Šebesta a hostující Michal Kotlas dostali dvě minuty za hrubost.
48:33
47:52
Vítkovice právě vstřelily branku!
A je to 5:0! Na levé straně měl hromadu prostoru MAREK MATĚJČÍK a střelou nad padajícím Barákem poslal míček pod břevno. Asistence: Josef Rýpar.
47:00
Vypadá to, že se domácí tým dostává do trháku, který definitivně povede ke snížení stavu série. Gál zadovkou přihrál na LUKÁŠE PEŠATA a ten svou individuální akci zakončil střelou do horní části branky. Asistence: Ladislav Gál.
46:32
Barák si stáhl sražený míček a ihned poslal spoluhráče do útoku. Ti ale skončili daleko před Součkem.
45:25
Z úhlu zkoušel štěstí Delong, mířil na zadní tyčku, Barákovu branku ale minul.
43:59
Tomáš Sýkora fauloval v rohu palubovky, Vítkovice mohou pokračovat v útočné činnosti na polovině soupeře.
42:37
Barák zasáhl i proti Delongovi, gólman Chodova se zvládl bleskově přemístit ke své pravé tyčce.
41:19
Na druhé straně vystřelil Jastřembský, Barák jeho střelu z levé strany vyrazil.
40:35
Střela Patrika Dóži skončila vysoko nad, Souček zasahovat nemusel.
40:01
Další třetina začne přibližně v 18:18.
Máme za sebou druhou část utkání a Vítkovice jsou blízko výhry. Ve druhé třetině se ostravský klub prosadil dvakrát, nejprve se trefil Marek Bräuer a poté i Jan Jastřembský. Vítkovice tak vedou 3:0 a výsledek je to zcela zasloužený.
40:00
38:50
Pokus o signál domácí přečetli a během chvíle vyhodili míček vysokým obloučkem daleko od branky.
38:44
Pískal se faul domácích, Chodov bude rozehrávat z levého kouta hřiště.
36:19
Na druhé straně měl Barák trochu štěstí, když se nestačil přemístit a mohl si pak jen oddechnout, že střela z levého křídla šla vedle.
35:27
Souček se překonává, nyní zastavil prudkou střelu z otevřeného prostoru. Opět si mohl vychutnat ovace domácích diváků.
33:41
Souček s Jastřembským zvládli zastavit výpad hostů, navíc se proti Chodovu pískal faul.
33:00
Pokus o vysunutí Hájka skončilo neúspěchem, Barák si dlouhou přihrávku pohlídal a míček schoval ve svých rukavicích.
30:56
Už je to o tři branky. První střelu JANA JASTŘEMBSKÉHO sice Barák zvládl vyrazit, ale na dorážku už byl krátký. Bez asistence.
30:00
Chodov je dnes opravdu v krizi, prakticky se nemůže dostat před Součka.
27:15
No a je to 2:0 pro domácí tým. Zleva dostal přihrávku MAREK BRÄUER a poměrně svižnou ranou poslal míček za Baráka. Asistence: Josef Rýpar.
25:49
Standardní situace Chodova skončila pouze rozehrávkou, na Součka střela nešla.
23:50
Barák se dnes rozhodně nenudí, zatím ale odolává všem střelám. Ty přichází zejména z delší vzdálenosti.
22:50
I v úvodu druhé třetiny jsou aktivnější domácí hráči a snaží se překonat obranu Chodova.
21:33
Střelu Švajného Barák vyrazil.
20:01
Další třetina začne přibližně v 17:41.
Je za námi první třetina, která přinesla velmi opatrný florbal. Ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu a spousta akcí se tak odehrála daleko od brankovišť. Už to vypadalo, že se v této části gólu nedočkáme, jenže v 19. minutě si zpoza branky vyběhl do střelecké pozice Lukáš Hájek a střelou pod břevno otevřel skóre utkání. Vítkovice tak po dvaceti minutách vedou 1:0.
20:00
19:29
Souček chytil prudkou střelu z dálky, vychutnal si ovace publika a poté rozehrál na spoluhráče.
18:45
Zase se hraje za brankou Chodova, nyní se o akci pokouší Šebesta.
18:14
Domácí se dočkali a jdou do vedení! Zpoza branky vyběhl s míčkem na holi LUKÁŠ HÁJEK a bekhendem poslal míček pod horní tyčku Barákovy branky. Asistence: Adam Delong.
17:43
Vítkovičtí florbalisté předvádí dlouhé držení míčku, je to ale daleko od Baráka. Čeká se na mezírku v rozestavení Chodova.
16:46
Taktická bitva pokračuje, střel moc není...
15:41
Už se zase hraje u vítkovické branky, Chodovští ale zatím v koncovce trochu tápou.
14:46
Další z těch povedenějších akcí Vítkovic, nyní z pravého křídla. Bekhendová střela skončila vedle Barákovy branky.
13:59
Domácí Delong se z levé strany proháčkoval až před branku, z bezprostřední blízkosti ale Baráka nedokázal prostřelit.
13:09
Před Součkem vznikl menší závar, gólman Vítkovic si ale tuto ošemetnou situaci dokázal u tyčky ohlídat.
12:39
Z otočky pálil hostující Tyl, jeho rána byla zblokována a skončila v rohu.
11:58
Barák má míček ve svém držení, vyklepává ale pravou ruku, přes kterou dostal nepříjemnou ránu.
11:13
Před brankou Chodova se zjevil na chviličku volný Švajný, jeho zakončení skončilo těsně vedle.
10:39
Už hrajeme, za brankou Vítkovic ale nadále pokračuje ošetřování.
09:13
Přes mantinel upadl jeden z domácích hráčů, probíhá jeho ošetřování. No a nevypadá to na jeho pokračování.
08:56
Dnes to tedy vypadá na velmi opatrné utkání, zatím to nepřipomíná gólové přestřelky z prvních dvou utkání série.
07:36
Rýpar se při pokusu o získání míčku dopustil faulu, hosté mají k dispozici postupnou rozehrávku.
06:50
Stále stejná písnička, domácí operují s míčkem na holích, hostující obrana je vytažená až na půlku.
05:44
Vítkovičtí se snaží o přechod do útoku, z druhé vlny hledají cestičky Rýpar a Matějčík, zatím bez úspěchu.
04:38
Delong neměl dlouho komu rozehrát, s pukem operoval za brankou Chodova. Hosté v úvodu brání na jedničku.
03:48
Jastřembský trochu zaváhal v rozehrávce a domácí se museli velice rychle vracet, aby zastavili rodící se kontr Chodova.
02:55
Zatím čekáme na první opravdu vážnější šanci utkání.
01:27
Střela Chodova skončila zcela mimo, rozehrává se od Součkovy branky.
00:17
První střelu utkání vyslal domácí Delong, míček šel ale vysoko nad branku, kterou dnes hájí Jan Barák.
00:01

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Mertha, Nehera, Jakubec, Švajný, Jastřembský, Ivan, Komačka – Jankulár, Firda, Jan Šebesta – Rýpar, Gál, Hájek – Pešat, Bräuer, Matejčík – Delong, Matúš.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Mück) – Pražan, Běloch, Procházka, Jirásek, Sýkora, Kotlas – Maxa, Tyl, Vávra – Vávra, Pražák, Koutný – Chmelíček, Vošta, Dóža – Kašovský, Strachota, Plíhal.

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka.
Oba týmy jsou již na palubovce, zápas za pár okamžiků začne.
Vítkovičtí florbalisté se v prvních dvou semifinálových zápasech neprosadili a z venkovní palubovky si přivezli dvě porážky po výsledcích 7:6 a 15:9. Dnes tak musí zabrat a pokusit se tento náskok soupeře smazat.
Dobré odpoledne u semifinálového utkání florbalové Superligy, ve kterém se střetnou 1. SC TEMPISH Vítkovice a FAT PIPE Florbal Chodov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.