Play-off AutoCont extraligy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Otrokovice - 8. března 2020   17:00

Vítkovice
Vítkovice
08:23' Hájek (Hubálek) • 41:38' Hrubý (Jan Šebesta) • 58:19' Řezanina (Rýpar) • 59:00' Hájek (Řezanina)
4:5
(1:4, 0:0, 3:0 - 0:0)
Stav série: (1:1)

1:2

Otrokovice
Otrokovice
00:59' Hrabal   • 04:22' Gál  (Koláčný) • 05:29' Bräuer (vl.)  • 19:50' Hrabal  (Kvapil) • 70:00' Haša
Vítkovice
Gurkovský (Souček) – Kuczera, Sidunov, Řezanina, Nehera, Děček, Hubálek – Hrubý, Firda, Gattnar – Jan Šebesta, Herblich, Rýpar – Hájek, Bräuer, Delong – Malina, Besta.
Kamil Sojka a Tomáš Sojka
SC Dubina Ostrava
Otrokovice
Majrich (Michaljovič) – Szweda, Zimmer, Michal Nagy, Kvapil – Červenka, Jurčík, Hrabal – Koláčný, Gál, Kittel – Hrtús, Pešat, Haša – Pšenčík, Vykopal, Petřík.

HU-FA nakonec zvládá dramatickou koncovku po samostatných nájezdech! Otrokovice dvě třetiny a desetiminutové prodloužení doslova ubránily, ale dnes jim to pomohlo k prvnímu vítězství v této sérii. Vítkovice naopak svého soka přestřílely, ale hodně střel šlo i mimo branku a hodně dobrých střel pochytal Majrich, který se ukázal i v samostatných nájezdech.
Série se nyní stěhuje do Otrokovic a Vítkovice ví, že tam je bude čekat hodně bouřlivá atmosféra a uvidíme, jak Otrokovice k tomuto zápasu přistoupí!
Střely celkem v zápase: 25:9!
Kevin Majrich vyhlášen jako nejlepší hráč za hosty a to oprávněně! Za domácí pak Lukáš Hájek (2+0).
70:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým HU-FA Panthers Otrokovice.
Lukáš Hrubý si položil Majricha a nakonec vsítil branku. Tu po poradě rozhodčí neuznávají a v otrokovickém táboře panuje velká radost!
Hrabal nakonec nedotáhl svou kličku a Gurkovský zastavuje míček před brankovou čarou!
Hájek nadzvedl míček pod horní tyčku a snižuje!
Haša, podobně jako Nagy, akorát rychleji, dává další branku!
Delong si na Majricha také nepřišel!
Michal Nagy je prvním exekutorem nájezdů!
Šebesta udělal kličku do pravé strany, kterou Majrich vystihl a chytá!
Petr Koláčný trefil přímo Gurkovského!
Josef Rýpar šel rozvážně a nakonec trefil horní tyčku!
Samostatné nájezdy začínají.
Střely v prodloužení:3:0!
Prodloužení skončilo. V něm domácí drželi míček po většinu doby, ale nedokázali si vytvořit tlak před brankou Majricha a spíše zakončovali z větší dálky.
Nyní nás čekají samostatné nájezdy, které určí o osudu tohoto druhého čtvrtfinálového zápasu.
70:00'
Prodloužení skončilo.
69:18'
Střela od pravého mantinelu, kterou Majrich viděl, ale jen vykopl.
68:43'
Míček za brankou Gurkovského, který už se může pomalu a jistě připravovat na samostatné nájezdy.
68:07'
Poslední necelé dvě minuty prodloužení.
67:23'
Otrokovice se snaží ubránit závěr prodloužení. Jsou si vědomi, že v nájezdech mají o něco větší procentuální šanci uspět.
66:57'
Jakub Hubálek a jeho elegantní klička, následně směřoval míček na střed, kde se o něj postaral hráč Pantherů.
65:40'
Polovina prodloužení je pryč a zatím jsme neviděli žádnou velkou šanci. Jen neustále držení míčku v podání Otrokovic, které však kombinují daleko od branky Majricha.
65:08'
Jiří Besta vypálil přímo na Majricha.
64:27'
Petr Koláčný vyvezl míček až ze svého rohu a chtěl to vzít sám na sebe, ale jeho střela byla zablokována.
63:44'
Hodně opatrné prodloužení zatím sledujeme.
62:31'
Lukáš Kvapil na krátkou chvíli překazil kombinaci soupeře, ale opravdu jen na krátkou chvíli.
62:02'
Vítkovice se nikam neženou a stále kombinují. Napadání Otrokovic zatím nenese své ovoce.
60:57'
Dle předpokladů...domácí u míčku a snaží se o první útok.
60:01'
Střely ve třetí třetině: 10:3!
Velká škoda pro hosty! Ti sice celou třetinu jen bránili, ale velmi precizně. Několikrát je zachránil dobrými zákroky Majrich. Nicméně i hosté měli pár nadějných protiútoků, které nevyužili a nyní je to asi nejspíše mrzí.
V prodloužení budou favoriti právě domácí, kteří budou povzbuzeni svým vyrovnáním zápasu. Otázkou bude, kolik sil zůstalo Pantherům, vystrčí ještě jeden pořádný dráp a dotáhnou dobře rozehraný zápas do zdárného konce?
60:00'
59:44'
Vítkovice na míčku a nejspíše čekají na závěrečnou sirénu a připraví si taktiku na prodloužení!
59:00'
Oddechový čas pro hosty.
59:00'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Minuta před konce a Otrokovice nezvládají koncovku! LUKÁŠ HÁJEK vyrovnal a s největší pravděpodobností se dočkáme prodloužení. Asistence: Lukáš Řezanina.
58:52'
Domácím schází jedna branka k vyrovnání a opět se snaží v šesti hráčích v poli!
58:19'
Autorem branky je LUKÁŠ ŘEZANINA, který vykřesal naději pro svůj celek. Asistence: Josef Rýpar.
56:58'
Už se zdálo, že se Otrokovicím podaří vyhodit, ale míček se zasekl u mantinelu.
56:11'
Nyní nastávají perné minuty pro hostující celek. Vítkovice rozvážně kombinují již v šestici hráčů!
55:45'
Oddechový čas pro domácí.
55:41'
Jakub Haša si dobře pokryl míček a obtočil se kolem soupeře a dostal se ke střele, kterou Gurkovský eliminuje.
55:17'
Na časomíře odbíjí poslední pětiminutovka a Otrokovice jsou hodně blízko. Uvidíme, jak přečkají pravděpodobnou power play ze strany soupeře, která zanedlouho nastane.
54:40'
Ladislav Gál už mohl z poloviny postupovat na branku, ale slyší hvizd rozhodčího a zastavuje svou akci.
53:36'
Následoval rychlý protiútok a Majrich nyní podržel svůj celek!
53:28'
Jakub Haša senzačně nyní vyvezl míček a prošel kolem dvou hráčů Vítkovic. Avšak před brankou už neměl síly na pořádnější zakončení. Velká škoda pro hosty.
52:29'
Na malou chvilku byl míček osamocený před brankou Gurkovského, ale Filip Hrabal nedokázal v běhu trefit.
52:03'
Majrich má míček ve své moci a rozhodčí ihned gestem vykazuje hráče Vítkovic z jeho brankoviště.
51:48'
Hostujícím hráčům se nyní krátkou chvíli dařilo držet soupeře poblíž půlící čáry, což jim zatím vyhovuje.
50:00'
Posledních deset minut základní hrací doby a stejně tak daleko jsou hráči hostů od senzační výhry v této sérii.
49:18'
Domácí opět rozjeli svůj kombinační kolotoč, ale soupeř hraje na dřeň a ví, že dnes má velkou šanci uspět!
47:58'
Domácí si nyní nerozuměli a dopustili se chyby. Rázem se před brankou ocitl Filip Hrabal, který z otočky hodně nadstřelil branku! To byla velká šance hostů, jak se dostat zpět na tří brankový rozdíl.
47:24'
Denis Zimmer nyní dobře zapracoval ve své obraně a nedal dýchat svému soupeři.
46:26'
Ladislav Gál se snažil doběhnout dlouhý míček, ale byl u něj dříve hráč Vítkovic.
45:41'
Jeden z domácích nyní netrefil v dobré příležitosti branku Otrokovic. To by byl nejspíše Majrich bez šance.
44:41'
Koláčný po rozehrávce nahodil obloučkem míček před branku soupeře, kde se o něj snažili zabojovat jeho dva spoluhráči, ale ani jeden si nedokázal zpracovat poskakující míček.
44:29'
Obraz hry je stále stejný. Domácí v tlaku a Pantheři se snaží poctivě bránit a vyrážet do protiútoků, které však jejich soupeř v zárodku likviduje.
42:46'
Majrich nyní úspěšný proti střele Hájka!
42:20'
Míček proplaval až na volného Sidunova, který nedal další branku svého celku!
41:38'
A nyní přichází jejich vytoužená další branka, kterou střílí LUKÁŠ HRUBÝ, pro kterého je to druhá branka v probíhajícím play off. Asistence: Jan Šebesta.
41:22'
Domácí nejspíše zahájily dotahovanou! Nyní jich je plná palubovka.
40:01'
Otrokovice tuto třetinu zvládly perfektně v defenzívě a proto nepadla ani jedna branka! Vítkovice jsou v dnešním utkání zcela bezzubé v útočné snaze a většina jejich střel postrádá přesnost. Otrokovice zatím hrají to, co potřebují a před závěrečnou periodou drží nadějný výsledek k vyrovnání stavu série! No, bylo by to poměrně velké překvapení a pokud udrží své tempo hry jako doposud, tak může být klidně reálné.
40:00'
39:28'
Probíhá poslední minuta a Otrokovice drží velmi nadějný náskok!
38:46'
Ladislav Gál byl faulován, ale po poradě rozhodčích je tento faul odvolán!
38:46'
257 diváků dnes přihlíží dnešnímu utkání! O něco méně, než ve včerejším utkání, na které přišlo 285!
38:43'
Hájkova přihrávka na druhou stranu byla zablokována do vzduchu a následně se míček ocitá na polovině Vítkovic.
38:14'
V závěru třetiny si domácí vytváří optický tlak. Optický, neboť se nedostávají do nebezpečných zakončení, ale spíše kombinují a drží míček.
36:56'
Otrokovice dokázaly přečkat další oslabení, nicméně stále se musí bránit, neboť hráči v modrých dresech kombinují.
36:18'
Další Hájkův pokus srazil obětavě jeden z hráčů Otrokovic. Hosté hrají s plným nasazením a cítí, že dnes mohou proti Vítkovicím uspět!
35:44'
Majrich skvěle vykopl střelu v podání Hájka, který nedává svou druhou dnešní branku.
35:04'
Avšak ani přesilovka domácího celku se vůbec nedaří. Ty se zatím nedaří celkově ani jednomu celku.
34:39'
Ladislav Gál vystihl rozehrávku a dokázal vyvézt míček.
34:21'
Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Pavel Jurčík – 2 min., sekání).
34:18'
Ondřej Sidunov se dostával na dostřel, ale jeho pokus šel mimo branku Otrokovic.
32:24'
Domácí v plném počtu a tuto přesilovku Otrokovice doslova prohospodařily!
31:55'
Vítkovice mají míček a rozehrávají až ke své brance a perfektně zvládají své oslabení. Spíše jakoby hrály přesilovku.
31:26'
Martin Nehera nyní nasbíral soubojem za brankou Pantherů potřebné vteřiny.
30:59'
Domácí mají vysoko vytažený presink a zamezují soupeři, aby si vytvořili tlak před jejich brankou.
30:25'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jakub Hubálek – 2 min., Držení).
30:25'
Až nyní končí dlouhá výhoda Otrokovic.
29:42'
Hosté stále kombinují a nechávají si na své kombinaci záležet, ale nemohou se dostat do blízkosti branky soupeře.
29:18'
Hosté mají výhodu a pokud ji nevyužijí, zahrají si další přesilovku.
28:15'
Celkově jsou Otrokovice více pohyblivějším celkem a uvidíme, jak jim tato energie dlouho vydrží.
27:55'
Na první branku ve druhé části čekáme a hosté se snaží hrát defenzivně a rozvážně útočit. Vítkovice mají dnes problémy s útokem.
26:17'
Koláčný postupoval dopředu, ale ihned za půlkou mu byl odebrán míček z čepele.
25:40'
Rostislav Gattnar a jeho střelecký pokus, kterým nastřelil nejbližšího soupeře.
24:41'
Domácí zvládají své oslabení a jejich soupeř si nevytvořil nikterak velký tlak. Vítkovicím se dařilo dobře napadat.
23:49'
Jeden z domácích hráčů dokázal zablokovat křižnou přihrávku a jeho celek mohl jít do protiútoku, který nebyl špatný, ale vítkovičtí nezvládli jeho koncovku.
23:09'
Vítkovice mají míček, ale nedaří se jim ho vyhodit.
22:41'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jiří Besta – 2 min., Hrubost).
20:01'
V první třetině jsme byli svědky zcela jiného průběhu, než v první třetině prvního zápasu této série. Tehdy vedly Vítkovice 4:1, nyní je to zcela naopak. Otrokovice měly dobrý vstup do zápasu, kdy rychle daly tři branky. Následně se jejich soupeři podařilo snížit a to je povzbudilo ke zlepšení hry. Avšak v průběhu první třetiny už si na Majricha nepřišly, navíc mohly Otrokovice udeřit i ve vlastním oslabení, ale trefily jen tyčku! Deset vteřin před koncem třetiny se podruhé v zápase trefil Hrabal.
20:00'
19:50'
Otrokovice právě vstřelily branku!
Dobrou první třetinu korunují Vítkovice svou čtvrtou brankou, o kterou se postaral FILIP HRABAL. Asistence: Lukáš Kvapil.
19:05'
Ránu z pravé strany zachytil Majrich a ten ihned rozehrává na své spoluhráče.
18:39'
Nakonec neslaví úspěch a u míčku opět Vítkovice.
18:29'
Filip Hrabal se vydal s míčkem do útoku a pokouší se od rohu něco vymyslet.
17:07'
Blíží se nám závěr první třetiny a hosté zatím hrají velmi dobře a drží favorita zápasu na uzdě.
15:47'
Otrokovice ustály oslabení bez inkasované branky, což by je mohlo zase povzbudit.
15:29'
Až nyní se od něj odrazil míček a skokem za sovu branku jej chytá do rukou.
15:06'
Domácí spíše kombinují a schází jim efektivnější střelba. Majrich zatím nemusel předvádět extra zákrok.
14:03'
Pešat se dostal do úniku, ale nedokázal proměnit tuto šanci a zamířil do tyče!
13:31'
Nakonec jeden z hráčů Otrokovic zachytil míček a Denis Zimmer si půjde odpočinout na trestnou lavici za opakované přestupky.
13:09'
Signalizované vyloučení a Vítkovice s míčkem na svých čepelích a pokouší se rozhodnout power play.
12:32'
Domácí sice zaspali úvod zápasu, ale nyní už si vytváří tlak a mají častěji míček ve své moci.
12:02'
Jakub Hubálek směřoval přihrávku před branku, kde však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl a hráč Otrokovic pohodlně vyváží míček z vlastní poloviny.
11:37'
Adam Delong se pokoušel dostat míček před branku Otrokovic, ale ten byl zablokován za branku.
10:34'
Přihrávku zpoza branky nedokázal zachytit nikdo z řad domácích a ti musí pro míček až do svého obranného pásma.
10:03'
Střela od poloviny šla mimo branku Majricha. Ten musí dávat pozor i nadále, neboť se domácí pohybují před jeho brankovištěm.
09:20'
Po rozehrávce ihned následovala střela domácích, která však na Majricha ani nedoletěla.
08:23'
Domácím se daří vstřelit svou první branku v dnešním zápase. Autorem branky je LUKÁŠ HÁJEK, který si po včerejších dvou asistencích zapisuje i bod za branku. Asistence: Jakub Hubálek.
07:18'
Josef Rýpar nyní rychle vzal míček před svou brankou a zamezil případné další šanci Otrokovic.
06:22'
Otrokovice opět u míčku a zatím jasně přehrávají svého soupeře. Vítkovice zatím působí hodně opařeným dojmem.
05:35'
Zatím sledujeme zcela opačný průběh zápasu, než ve včerejším utkání. Tehdy se Vítkovice dostaly rychle do tří brankového vedení, nyní jsou to Otrokovice, které zaťaly drápy do svého soupeře.
05:29'
Tak to se podívejme. Další útočná akce Pantherů a míček si do vlastní branky srazil MAREK BRÄUER.
04:22'
Úvodní část zápasu patří bezpochyby hostům! LADISLAV GÁL přidává další branku a posílá svůj celek do dvou brankového vedení. Hosté zatím těží z ospalého dojmu svého soka. Asistence: Petr Koláčný.
04:13'
Nakonec takové lehčí zakončení, které uzmul Majrich.
04:03'
Vítkovičtí nyní hledají cestu k brance svého soupeře.
03:28'
Otrokovice byly v další slibné šanci, Filip Hrabal přihrával před branku na levou stranu, odkud střílel jeho spoluhráč nad branku.
02:36'
Vítkovice napadaly, ale dopustily se nedovoleného zákroku a bude následovat rozehrávka ze strany Pantherů.
02:14'
Hosté dokázali přebrat soupeři míček a nyní kombinují před svou brankou.
01:26'
První střela i na straně domácího celku, která vyla úspěšně zablokována.
00:59'
Hosté vzali zápas od podlahy a prosazují se ihned ze svého prvního útoku. FILIP HRABAL si naběhl na střed a umístil míček pod horní tyčku. Bez asistence.
00:01'
Na straně Otrokovic dnes začne chytat Majrich. Ve včerejším zápase strážil branku Pantherů Michajlovič.

1. SC TEMPISH Vítkovice

VS.

HU-FA Panthers Otrokovice
První zápas této série jasně ovládl favorit z Vítkovic. Rytíři se velmi rychle dostali do tří brankového vedení a zdálo se, že bude Pantherům hrozit debakl. Avšak před polovinou hrací doby se Otrokovicím podařilo snížit na rozdíl jedné branky a již to bylo jen 4:3 pro favorita zápasu.
Avšak domácí neponechali nic náhodě, následně dokázali postupně vsítit dalších pět branek a bylo rozhodnuto, že první zápas ovládnou Vítkovice.
Hattricku v daném zápase dosáhl Josef Rýpar. Za Otrokovice se hattricku přiblížil nejvíce Petr Koláčný, který dal dvě branky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.