Play-off AutoCont extraligy - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Florbal MB : Chodov - 2. května 2021   16:00

Florbal MB
Florbal MB
21:41' Natov (Curney) • 27:09' Curney (Hemerka) • 39:07' Bína  • 43:10' Zakonov (Bína) • 43:24' Šebek (Tokoš) • 50:57' Curney (Bína) • 55:55' Tomašík (Šebek) • 59:02' Curney (Bína)
8:5
(0:3, 3:1, 5:1)
Stav série: (1:0)
Chodov
Chodov
08:15' Podhráský  (Horký) • 12:55' Eremiáš  (Ondrušek) • 15:10' Sýkora  (Horký) • 33:23' Mikeš  (Sýkora) • 56:44' M. Vávra  (Ondrušek)
Florbal MB
L. Bauer (Musil) – Suchánek, Řehoř, Krzyžanek – Šebek, Tomašík, Komárek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Korych, Gruber – Höffer, Zoufalý, Curney – Zakonov, Hemerka, Natov.
Přemysl Bališ a Peter Varga
MSH Mladá Boleslav
Chodov
Šimůnek (Hodík) – Maxa, T. Vávra, Slunečko, Sýkora, J. Bauer, Dufek, Horký, Podhráský, Strnad – Mikeš, Plíhal, Vošta – M. Vávra, Ondrušek, Řezáč – Pergler, Eremiáš, Majer.

Nejlepší hráči utkání
Tomáš Sýkora (1+1) a za domácí celek byl vyhlášen Adam Hemerka (0+1).
Chodov začal své utkání na výbornou a do poloviny zápasu držel favorita zápasu na uzdě. Ovšem Mladá Boleslav s přibývajícími minutami zlepšovala svou hru a nakonec dokázala otočit pro ně nepříznivý vývoj zápasu a odnáší si první vítězství v této sérii.
59:23'
Zakonov minul prázdnou branku soupeře. Chodov se rychle pokouší vrátit do útoku.
59:02'
Oddechový čas pro hosty.
59:02'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, který svou brankou do prázdné branky zpečetil hattrick v prvním zápase semifinále. Asistence: Jakub Bína.
58:43'
Chodov zatím své power play hraje dobře a kombinuje s míčkem na polovině svého soka.
58:00'
Tomáš Sýkora byl zcela osamocený u zadní tyče, ale svou vyloženou šanci neproměnil!
57:47'
Šimůnek je opět mimo svou klec a jeho celek hledá další cestu k brance Bauera.
56:44'
Chodov právě vstřelil branku!
Velmi dobře sehraná akce hostů, kteří nyní využívají svou první hru bez brankáře. Autorem branky je MAREK VÁVRA. Asistence: Tom Ondrušek.
55:55'
Autorem branky je MILAN TOMAŠÍK která dostal míček na střed a střelou z první s největší pravděpodobností rozhoduje o prvním zápase této série. Asistence: Daniel Šebek.
55:28'
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Michal Podhráský – 2 min., Blokování soupeřovy hole).
55:25'
Tokoš se sám zjevil před Šimůnkem a nakonec nedokázal dostat míček za záda brankáře!
53:57'
Tomáš Sýkora naservíroval míček na Podhráského, který trefil jen boční síťku.
53:16'
Chodov už stáhl hru na dvě formace a uvidíme, zda se dočkáme nějakého dramatu.
52:36'
Chodovu se pomalu a jistě krátí čas. Rázem jsou to hosté, kteří musí v závěru zápasu dohánět brankové manko.
50:57'
Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, který svou další brankou zavelel k dnešnímu vítězství. Opět byl připraven u pravé tyčky a odrazem od Šimůnka dostal míček do branky. Asistence: Jakub Bína.
50:24'
Dokonce zápasu nám zbývá necelých deset minut a dá se každou chvíli očekávat zvýšený tlak Chodova, který to s největší pravděpodobností budou zkoušet i bez svého brankáře.
49:24'
Šebek se nerozpakoval a hned se pokoušel střílet. Plíhal však stačil přistoupit včas j soupeři a odrazil jeho střelecký pokus.
48:17'
Suchánek se pokoušel dostat směrem dopředu, ale neprošel přes bránícího hráče.
47:38'
Rána od Tomašíka zamířila mimo branku Chodova. Domácí celek se po obratu dostává postupně do své herní pohody.
46:18'
Míček byl sklepnutý na Bínu a ten nebyl daleko od toho, aby se on a jeho celek dostal do dvou brankového trháku.
45:26'
Šimůnek nyní musel předvést několik dobrých zákroků.
44:25'
Ondrušek v dobré pozici poslal míček těsně mimo branku!
43:24'
Autorem branky je DANIEL ŠEBEK, který dostal narážečku od Tokoše a přesně trefil prostor nad nohou Šimůnka. Domácí celek se tedy dostává poprvé v zápase do vedení. Asistence: Martin Tokoš.
43:10'
Technologové měli v úvodních minutách souvislejší tlak, za který jsou odměněni vyrovnávací brankou. Autorem branky je FILIP ZAKONOV. Asistence: Jakub Bína.
42:33'
Mikuláš Komárek se dostal k nebezpečné střele, která zamířila nad branku soupeře.
41:44'
Domácí se ihned od úvodních minut vrhají do útoku, avšak zatím naráží na pevnou defenzívu soupeře.
40:01'
Technologové zlepšili svou hru v průběhu druhé třetiny a začaly taktéž střílet. Celkem vstřelili tři branky, zatímco Chodov si připsal jeden zásah. Třetí třetina nám tedy slibuje ještě velké drama a uvidíme, zda se domácím nakonec podaří otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch.
40:00'
39:07'
Autorem branky je JAKUB BÍNA, který si s míčkem seběhl na střed a snižuje opět na rozdíl jedné branky. Bez asistence.
38:31'
Oba celky nyní provedly rychlé protiútoky, které nepřinesly povedené zakončení.
37:55'
Chodovu se nyní nepodařilo nic zajímavého vymyslet směrem do útoku a u míčku jsou domácí.
37:00'
Curney, Natov a Hemerka, jehož rána skončila mimo tři tyče branky Chodova!
35:15'
Bauer si s menšími obtížemi poradil se střelou Vávry.
34:55'
Technologové se i nadále snaží dotáhnout manko svého soka. Nyní se musí bránit svému soupeři.
33:23'
Sýkora nahodil míček na branku a ten svým tělem dopravil do branky ONDŘEJ MIKEŠ, který vrací o něco větší klid pro svůj celek. Asistence: Tomáš Sýkora.
32:09'
Bauer si nyní poradil proti střele ze střední vzdálenosti a vyrazil míček za mantinely.
30:19'
Řehoř mířil na zadní tyč a to nad nohu Šimůnka, který byl proti jeho střele dobře postavený a zabránil dobré šanci domácích.
29:05'
Rána od Tomáše Sýkory zamířila jen do boční sítě.
28:24'
Šimůnek nyní musel zasahovat proti dobré ráně Tomašíka.
27:09'
Hemerka ukázal přehled na palubovce a přesnou přihrávkou našel u pravé tyčky JIŘÍHO CURNEYEHO, který jen doklepl míček do branky. Asistence: Adam Hemerka.
26:54'
Po rozehrávce domácích se nakonec nestalo nic zajímavého a defenzíva Chodova získává míček na svou stranu.
26:40'
Boleslav rozhodně zvýšila své obrátky na rozdíl od první třetiny. Chodov se již tolik nedostává do střelby.
25:03'
Řezáč našel před brankou Plíhala, který nedokázal v bezprostřední blízkosti dostat míček do branky!
24:11'
Curney si mohl připsat další bod v dnešním duelu, jeho pokus skončil na břevně hostující branky!
22:45'
Milan Tomašík byl sám ve velkém brankovišti, ale střílel z úhlu a jeho zakončení se nakonec moc nepovedlo.
22:05'
Chodov zahrozil a již potřetí trefil brankovou konstrukci. Řezáč byl strůjcem dané střely.
21:41'
Curney předložil míček na střed, kde se od soupeře odpoutal JAN NATOV a přesnou ranou vstřelil první branku svého týmu v dnešním zápase. Asistence: Jiří Curney.
21:27'
Lukáš Bauer si připsal po ráně Bauera důležitý zákrok.
20:40'
Technologové jsou poprvé nuceni v play off dotahovat manko soupeře a mají tak před sebou zcela novou situaci a udivíme, jak se s tím tým popere.
20:01'
20:00'
18:43'
Bína se neprotlačil do zakončení a Technologové stále čekají na svou první trefu.
18:18'
Vávra se hnal do úniku, Hemerka na poslední chvíli zabránil potenciální čtvrté brance Chodova.
16:26'
Chodov zatím hodně překvapil domácí celek v první třetině a drží si již tří brankové vedení. Nyní další nepřesnost domácího hráče.
15:10'
Rychlý protiútok hostů přinesl další trefu hostů. Horký předložil míček na TOMÁŠE SÝKORU a ten se trefil pod horní tyčku. Asistence: David Horký.
13:43'
Mladá Boleslav je u míčku, ale zatím stále hledají cestu k brance soupeře.
12:55'
Ondrušek vyslal dobrou střelu a před brankou tečoval míček DANIEL EREMIÁŠ. Asistence: Tom Ondrušek.
12:40'
Vávra dostal míček na pravou stranu a jeho rána skončila na břevně!
11:53'
Natov dokázal srazit ránu Bauera!
11:10'
Tokoš je vyloučen za nedovolené vrážení.
11:10'
Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB (Martin Tokoš – 2 min., Nedovolené vrážení).
11:06'
Tomašík hledal na druhé straně palubovky Zakonova, který však nakonec nedostal míček do ideální pozice.
10:42'
Rána v podání Ondruška byla zablokována Zakonovem.
09:49'
Boleslav drží míček, ale zatím se v úvodních deseti minutách nedokázala dostat do větší šance a defenzíva Chodova zatím drží střelce soupeře od své branky.
08:15'
Jako první se do vedení dostává hostující celek. Autorem branky je MICHAL PODHRÁSKÝ, jehož střela zapadla za záda Bauera. Asistence: David Horký.
06:44'
Curney se zpoza branky pokoušel zasunout míček za Šimůnka.
06:25'
Řezáč se probíjel směrem dopředu, ale neuspěl.
05:25'
Mladoboleslavský hráč nahodil dlouhý balónek na branku soupeře, se kterou si poradil Šimůnek.
03:45'
A další tyčka. Šimůnka v krátké době zachránila branková konstrukce.
02:48'
Chroust nyní trefil tyč!
01:20'
Majer se dostal ke střele, která však neskončila úvodní brankou.
00:01'
Po delší pauze pokračuje play off nejvyšší florbalové ligy.
Mladá Boleslav je horkým adeptem na celkové prvenství. Ve čtvrtfinále si poměrně hladce poradila s Black Angels a postoupila nejkratší možnou cestou a to po čtyřech vítězných zápasech.

Chodov má taky určitě ambice se dostat do finálového zápolení, ovšem to musí zdolat Technology. Chodov sehrál vyrovnanou sérii s Bohemians a nakonec je udolal 4:2 na série. Dvakrát zvítězil Chodov těsně o jednu branku, což se nakonec ukázalo v dané sérii jako klíčový faktor.

Mladá Boleslav je bezesporu favoritem této série, ovšem nedá se předpokládat tak jednoduchý průběh jako s Black Angels ve čtvrtfinále. Od něhož uběhlo hodně dní a oba celky se tam mohly řádně připravit na semifinálové zápolení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.