Anglická Championship - 43. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Norwich : Sheffield W. - 19. dubna 2019   20:45

Norwich
Norwich
19' Stiepermann  • 90+7' Vrančič
2:2
(1:1)
Sheffield W.
32' Forestieri   • 53' Fletcher
Norwich
Oxborough – Cantwell, Hanley, Klose, Srbeny, Tettey, Vrancic.
Eltringham – Greenhalgh, Mainwaring
Carrow Road (Norwich, Norfolk)
Westwood – Bannan, Fox, Joao, Nuhiu, Pelupessy, Winnall.

Při souhře okolností mohli domácí dnes slavit postup do Premier League, což se jim ale nakonec nepovedlo. Přesto jsme sledovali zajímavý fotbal s velmi dramatickým vyvrcholením. Domácí totiž vedli 1:0, avšak pak také dlouho prohrávali 1:2. Alespoň bod za remízu jim ale v sedmé minutě nastavení vystřelil povedeným přímým kopem Mario Vrančič a Norwich City je tak nadále velmi blízko k přímému postupu do nejvyšší anglické soutěže.
90+7'
90+7'
Norwich právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelný závěr! MARIO VRANČIČ se sám postavil k přímému kopu a parádní ranou srovnal na 2:2!
90+6'
Po faulu na Vrančiče tady bude poslední šance pro domácí. Přímý kop z osmnácti metrů.
90+4'
Domácí se zuřivě tlačí do útoku, jenže stále tomu chybí zakončení. Konec se rychle blíží.
90+3'
Leitner kopal další rohový kop, centr ale poslal jen na přední tyč, kde jeho spoluhráči nic nevymysleli.
90+2'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Onel Hernandez, přichází Timm Klose.
90+1'
Druhý poločas se bude nastavovat o pět minut.
89'
Zápas spěje do úplného konce a domácí stále tahají za kratší konec provazu.
86'
Hosté se dostali k rychlému protiútoku. Po zajímavé kombinaci se ale nakonec Fletcher k zakončení nedostal.
85'
Podél brankové čáry vnikal do vápna Srbeny, jenže jeho zpětná přihrávka do vápna byla nepovedená.
84'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Jamal Lewis, přichází Dennis Srbeny.
84'
U balonu byl Pukki, jeho pokus o centr z pravé strany byl ale totálně nepovedený.
83'
Leitner se pokusil překvapit hostujícího gólmana, jeho rána šla ale mimo.
82'
Domácím se stále nedaří dostat se do velkého tlaku. Hosté zatím celkem v klidu kontrolují hru.
81'
Boyd fauloval na vlastní polovině téměř u rohového praporku a dostává žlutou kartu.
80'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Tom Trybull, přichází Mario Vrančič.
77'
Domácí se dostávali do dalšího zakončení, avšak Iorfa byl pozorný a balon odehrál mimo.
76'
Střídání v týmu Sheffield Wednesday FC: ze hřiště odchází Fernando Forestieri, přichází Lucas Joao.
75'
Z velké dálky vypálil Forestieri, jeho rána byla opět zajímavá, avšak mířila kousek mimo.
73'
Centr do vápna posílal levačkou Stiepermann, hosté se ale ubránili.
72'
Aarons padl na hranici vápna k zemi a chtěl pokutový kop. Nakonec z toho bude jen přímý kop.
70'
Další zajímavá akce hostů. Tvrdě levačkou vypálil Fletcher, gólman Krul s vypětím všech sil balon vyrazil.
69'
Pukki fauloval a poté se ještě dohadoval s rozhodčím. Míč budou mít každopádně hosté.
68'
Leitner kopal desátý rohový kop domácího celku, znovu z toho ale nic nebylo.
67'
Střídání v týmu Sheffield Wednesday FC: ze hřiště odchází Joshua Onomah, přichází Barry Bannan.
65'
To byla šance! Po centru z pravé strany od Aaronse se k hlavičce dostal McLean, míč ale poslal asi metr vedle tyče!
63'
Tlak domácích sice pomalu narůstá, avšak na nějaké větší šance zatím čekáme.
61'
Leitner kopal již devátý roh v zápase, jenže ani tentokrát se domácí ke gólovému zakončení nedostali.
59'
Hosté mají nyní zápas pod kontrolou. Drží balon na svých kopačkách a soupeře k ničemu nepouštějí.
57'
Čas rychle běží a domácím se zatím nedaří dostat se do většího tlaku.
55'
Domácí se samozřejmě snaží okamžitě odpovědět, jenže hostující defenziva funguje dobře.
53'
Domácí gólman Krul dostal za protesty žlutou kartu.
53'
Sheffield Wednesday právě vstřelil branku!
To je něco! Hosté otáčejí vývoj zápasu a domácí nečekaně ztrácejí v boji o postup do Premier League! Po centru z levé strany byl na malém vápně velmi důrazný STEVEN FLETCHER, který ležíc na zemi a pravděpodobně i v ofsajdu a rukou dopravil míč do brány!
51'
Boydovu střelu zblokovala obrana, avšak balon se odrazil Forestierimu, jehož parádní střela nadělala brankáři Krulovi velké problémy. Nakonec jí ale skvěle vyrazil.
50'
Po rohovém kopu z levé strany hlavičkoval Godfrey, jenže byl zaskočený skutečností, že k němu balon propadl a zamířil mimo.
48'
Domácí jsou v úvodu poločasu aktivnější. Je na nich vidět, že budou dělat vše pro to, aby dnes vyhráli.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Je za námi první poločas dnešního utkání, po kterém je stav nerozhodný 1:1. Domácí se dostali po ospalém úvodu do vedení a zdálo se, že si svůj hubený náskok pohlídají. Jenže ve 32. minutě napřáhl Forestieri a jeho parádní rána z třiceti metrů skončila až v síti. Domácí ale potřebují dnes tři body, a tak se dá očekávat jejich útočná aktivita i po změně stran.
45+3'
45+3'
Domácí kopali ještě rohový kop, centr Leitnera ale hosté opět odvrátili.
45+2'
Velkou šanci měl nyní po povedené kombinaci domácí Aarons. Ten se dostal až do vápna, jenže svou střelou trefil jen gólmana Dawsona!
45+1'
První poločas bude nastaven o tři minuty.
45'
Již nám běží poslední minuta normální hrací doby prvního poločasu. U balonu jsou domácí.
43'
Hostující Palmer nyní po souboji tělo na tělo s Pukkim skončil v zámezí až mezi fotografy a jen těžko se vrací zpět na nohy.
42'
Další rohový kop domácích kopal Leitner, gólman Dawson balon dokázal v pohodě vyboxovat.
39'
Po rohovém kopu Stiepermanna se domácí k zakončení nedostali.
38'
Do vápna soupeře vnikl Pukki, jenže jeho pokus o zakončení byl zblokovaný a následuje jen rohový kop.
35'
Domácí se snažili odpovědět, jenže Harnandez byl tentokrát v ofsajdu.
33'
Střídání v týmu Sheffield Wednesday FC: ze hřiště odchází Sam Hutchinson, přichází Joey Pelupessy.
32'
To byla fotbalová nádhera! FERNANDO FORESTIERI si sice trochu kostrbatě připravil balon na střelu, jenže poté vyslal z třiceti metrů krásnou střelu do horního rohu brány a gólman Krul neměl nárok – 1:1!
30'
Máme za sebou skoro již půl hodinu hry. Domácí fotbalisté nyní ve velké pohodě kontrolují jednobrankový náskok.
28'
Z levé strany přišel další centr do vápna a opět se do zakončení tlačil Pukki. Byl ale velmi těsně střežený a neměl šanci zakončit.
27'
Pukki se ocitl na zemi, když viděl, že proti němu jde Boyd. Jenže Boyd se soupeře vůbec nedotl a Pukki tak mohl být rád, že nedostal žlutou kartu.
23'
Aarons poslal z pravé strany do vápna balon na Pukkiho. Ten se snažil okamžitě bez přípravy zakončit, avšak trefil jen Leese, který následně balon odkopl mimo vápno.
21'
Domácí očividně pookřáli a nyní se jim hraje o poznání lépe. Bránit se musí nyní hráči Sheffieldu Wednesday.
19'
Po vlažném úvodu se domácí dostávají do vedení, když se po přihrávce od Harnandeze ranou z hranice vápna prosadil MARCO STIEPERMANN – 1:0!
17'
Po přihrávce od Pukkiho se do velké šance dostával Harnandez, jenže jeho zakončení z gólové pozice nohou skvěle vyrazil gólman Dawson.
15'
Boyd nyní dokázal dopravit balon do brány, jenže byl při přebírání balonu v ofsajdu a gól tak neplatí.
14'
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal hostující Fletcher a domácí gólman musel opět zasahovat.
13'
Hosté jsou nadále více aktivní a domácí jsou pod tlakem.
11'
Z velké dálky trochu nečekaně vypálil Forestieri a domácí gólman Krul musel nyní také zasahovat.
10'
Stiepermann následně tvrdě vypálil skrz zeď, jeho ránu ale gólman Dawson dobře vyrazil.
9'
Hostující gólman Dawson nyní vyběhnl hodně na hraniici vápna, kde schoval míč do rukavic. Jenže opustil právě velké vápno a je pískáno a následuje přímý kop a žlutá karta!
7'
Ve vápně se hezky uvolnil nyní domácí Pukki, jeho rána levačkou mířila ale hodně vysoko nad bránu.
6'
Fotbalisté Sheffieldu Wednesday začali zápas s velkou chutí a mají převahu.
5'
Domácí jsou trochu překvapivě zatím pod tlakem a musí se soustředit hlavně na defenzivní činnost.
3'
Domácí fotbalisté jsou velmi blízko postupu do Premier League. Dnes ale začali zatím trochu nervózně a haje se ve středu pole.
1'

Norwich City: Krul – Aarons, Godfrey, Harnandez, Leitner, Lewis, McLean, Pukki, Stiepermann, Trybull, Zimmermann.
Náhradníci: Oxborough – Cantwell, Hanley, Klose, Srbeny, Tettey, Vrancic.

Sheffield Wednesday FC: Dawson – Boyd, Fletcher, Forestieri, Hector, Hutchinson, Iorfa, Lees, Matias, Onomah, Palmer.
Náhradníci: Westwood – Bannan, Fox, Joao, Nuhiu, Pelupessy, Winnall.

Rozhodčí: Eltringham – Greenhalgh, Mainwaring.
Hezký večer všem fanouškům anglického fotbalu. V rámci této online reportáže budeme sledovat utkání 43. kola Championship mezi domácím celkem Norwich City a hostujícím Sheffieldem Wednesday.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.