Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Leicester : Leeds - 24. října 2017   20:45

Leicester
Leicester
30' Iheanacho  • 71' Slimani  • 88' Mahrez
3:1
(1:1)
Leeds
Leeds
26' Hernández
Leicester
Hamer – Iborra, Dragović, Maguire, Chilwell – Albrighton (65. Mahrez), Amartey, King, Gray – Iheanacho (81. Vardy), Slimani. Trenér: Michael Appleton.
Jakupovic – Vardy, Musa, Ulloa, Ndidi, Mahrez, Fuchs.
Lee Probert – Andy Garratt, Matthew Wilkes
King Power Stadium, Leicester
31 516 diváků
Leeds
Wiedwald – Anita, Jansson, Shaughnessy, Borthwick-Jackson (46. Ayling) – Phillips (72. Vieira Nan), Klich – Roofe, Grot, Hernández – Cibicki (65. Sacko). Trenér: Thomas Christiansen.
Lonergan – Ayling, Pennington, Lasogga, Alioski, Sacko, Vieira Nan.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 5:7.
Utkání sledovalo 31 516 diváků.
Je dobojováno a účastník Premier League se může radovat z postupu mezi nejlepších osm týmů Ligového poháru. Po přestávce pokračoval kvalitní fotbal a domácí se snažili o poklidné rozhodnutí. Tak snadné to však nebylo, Leeds se dobře bránil a Slimani navíc zahodil loženou šanci. Byl to ale právě Islam Slimani, kdo si v 71. minutě připsal vítěznou branku. Naběhl si na Iheanachův centr a zblízka dostal míč za Wiedwalda. V úplném závěru pak přidal ještě jeden gól Riyad Mahrez a Leicester tak dokráčel k výhře 3:1.
90+3'
90+3'
Celá akce skončila nepřesným zakončením, k odkopu od vlastní branky se chystá Ben Hamer.
90+2'
Tak ještě jeden roh pro hosty.
90+1'
Odkop k půlce zpracoval Vieira Nan, hosté se ještě pokouší o zdramatizování závěru utkání.
90'
Rozhodčí přidá dvě minuty.
89'
A Leicester je opět v útoku.
88'
Leicester právě vstřelil branku!
A je patrně rozhodnuto. Dragović přihrál doprava na RIYADA MAHREZE, ten zasprintoval, seběhl si na střed a střelou k tyči upravil na pro domácí poklidných 3:1.
87'
Leicester u míče, domácí jdou pozvolna dopředu.
86'
Veškeré akce Leedsu končí před vápnem domácích, dobrou práci hráčů v modrém odměňují diváci potleskem.
85'
Amartey udržel na zádech dotírajícího protivníka a malou domů na Hamera prakticky založil protiútok.
84'
Domácí teď v poklidu kombinují u středu hřiště a snaží se nalákat soupeře k pootevření obrany.
83'
Leeds začíná trochu přidávat na tempu, dopředu posílá dlouhé nákopy. Jenže ty nejsou přesné a obrana Leicesteru nemá problémy tyto akce řešit.
82'
K Roofemu propadl centr z pravé strany, ale nedokázal jej zpracovat a míč mu tak uskočil do zámezí.
81'
Je to tak, končí Kelechi Iheanacho, do hry se zapojuje Jamie Vardy.
80'
Na lavičce Leicesteru se chystá střídání, dolů půjde Iheanacho.
78'
Mahrez si nabíhal na centr z pravé strany, byl ovšem osamocený a proti obraně se neprosadil.
78'
Teď už to bylo o něco lepší, Gray se po kličce probil do šestnáctky, kde ovšem ani nepřihrál, ani nezakončil.
77'
Stejně jako nyní Gray, když neprošel přes Sacka.
76'
Leicester se poměrně snadno dostává do náznaků akcí, vše však nyní končí ještě před vápnem.
74'
Amartey posílal dopředu přihrávku, jeho spoluhráči však myšlenku nepochopili a míč skončil v zámezí.
73'
Hosté se snažili odpovědět rohovým kopem, jediným výsledkem však byl útočný faul v pokutovém území.
72'
Poslední změna hostů, dolů zamířil Kalvin Phillips, na závěr utkání nastupuje Ronaldo Vieira Nan.
71'
Teď už to domácím vyšlo a vedou! Na přihrávku za obranu si naběhl Iheanacho, zleva poslal do vápna pas na sprintujícího ISLAMA SLIMANIHO a ten zblízka dorazil míč za Wiedwalda.
70'
Na Slimaniho šla až moc prudká přihrávka, nezvládl ji tak zpracovat. U míče byl první Wiedwald a ten jej bez problémů odkopl do bezpečí.
69'
Mezi hned tři protivníky si to odvážně namířil Hernández, tohle však bylo nad jeho síly. Sražený pokus šel vedle Hamerovy branky.
67'
Iheanacho si už rovnal míč na levačku, obrana Leedsu ale tento manévr vystihla a zvládla jej zablokovat.
65'
Vystřídali i hosté, na lavičku odešel Pawel Cibicki, novou tváří se stal Hadi Sacko.
65'
Střídání na straně domácích, dohrál Marc Albrighton, na trávník vyběhl Riyad Mahrez.
64'
Po rozehrání druhého rohu zasahoval Slimani a vše ukončil dobrým odkopem Iheanacho.
64'
Phillips se k pořádnému centru nedostal, má ale druhou šanci.
63'
Do vzduchu nyní musel Hamer a jednoruč odvracel na roh Aylingův centr z pravé strany.
62'
Za obranu hostů se dostával Iheanacho, u míče byl ale o zlomek sekundy dříve gólman Wiedwald a celou šanci Leicesteru zmařil.
60'
Slimani teď zahodil loženou šanci. Po Grayově přihrávce centroval Albrighton a ten našel právě Slimaniho, který ovšem z malého vápna hlavičkoval nad branku!
59'
Pas na zadní tyč odvrátil v hlavičkovém souboji Slimani, hra se pak bleskově přesunula na druhou polovinu hrací plochy.
58'
Přímý kop pro Leeds, uvidíme centr z pravé strany.
58'
Menší dotírání na Hamera, ten se musel vyhnout skluzu protivníka a poté odkopnout. Zvládl to na jedničku.
56'
Trocha zmatků domácích před vlastním vápnem, Amartey se ale dokázal uvolnit a založit akci hráčů v modrém.
54'
Leicester pokračuje v budování náporu, Leeds se v posledních minutách pouze brání.
53'
Janssonovu slabou malou domů vystihl Slimani, přihrál pak na nabíhajícího Kinga, jeho okamžitá rána ale letěla nad branku.
51'
Zleva si na střed seběhl Gray, jeho technická střela ale Wiedwalda moc neprověřila.
49'
Domácí reklamovali Wiedwaldovu hru rukou mimo pokutové území, rozhodčí však zůstali v klidu, provinění nepískali.
47'
Na druhé straně se předvedl čerstvý Ayling, posadil centr na Roofeho hlavu, zakončení ovšem nebylo z nejprudších.
46'
Hned v úvodu se Slimanimu podařilo odcentrovat přes obránce a Gray předvedl další pumelici. Ta nyní šla nad Wiedwaldovo břevno.
46'
Hosté udělali do druhé půle jednu změnu, skončil zraněný Cameron Borthwick-Jackson, nastoupil Luke Ayling.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Je za námi první půle, která sice měla pomalejší rozjezd, poté se však hrál opravdu povedený fotbal. Po několika šancích se jako první prosadili hosté a to opravdu parádním gólem. Za pokutovým územím napřáhl Pablo Hernández a nemohl mířit přesněji – míč se od břevna odrazil za Hamerova záda. Odpověď Leicesteru ale přišla záhy a i zde to stálo za to. Kelechi Iheanacho zamířil z dálky k tyči a Wiedwald na míč nedosáhl. Domácí mohlo výsledek dokonce otočit, Gray však v závěru trefil pouze břevno a do šaten se tak jde za stavu 1:1.
45+2'
45+1'
Centr neznamenal pro Wiedwalda kdovíjak velké ohrožení, jeho spoluhráči zvládli celou akci uhlídat.
45'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
45'
Rohový kop pro Leicester.
45'
Borthwick-Jackson je mimo hrací plochu, ale vypadá to, že bude moci pokračovat.
44'
Na trávníku sedí hostující Borthwick-Jackson a má problémy se nohou. Probíhá jeho ošetření.
43'
Pouze centimetry scházely k tomu, aby to bylo 2:1. Z dálky totiž vypálil Gray a jeho dělovka zatřásla břevnem!
42'
Střelou z dálky se prezentoval hostující Grot, táhlý pokus se ale stočil směrem od Hamerovy branky.
41'
Amartey poslal malou domů na Hamera, ten okamžitým odkopem hledal Slimaniho.
40'
V obraně Leicesteru vládne Maguire, nyní zvládl odvrátit centr od brankové čáry. Hra je již na půlce.
38'
V další akci se ke střele z boku dostal Albrighton, napálil ale pouze dobře clonícího soupeře.
37'
Po rychlém kontru středem hřiště vystřelil domácí Gray a jeho rána prolétla jen kousek vedle Wiedwaldovy branky. Ten sice nemusel zasahovat, pozor si ale dával obrovský.
37'
Na druhé straně se o útok snažil Iheanacho, narazil však do Borthwick-Jacksona a ten jen svým tělem zvládl zastavit.
36'
Ofenzívu Leedsu táhne opět Hernández, nyní jej přibrzdil Maguire a poslal míč na autové vhazování.
35'
Hernándezův pas do vápna skončil u Amarteye, ten hrudí sklepl k Hamerovi.
33'
Leicester v útoku, nyní bylo vše zastaveno ještě před zakončením, Wiedwald mohl zůstat v klidu.
31'
Rázem se hraje fotbal o aspoň dva vyšší rychlostní stupně a probudilo se i publikum.
30'
No, tak to byla rychlá odpověď. Slimani ještě po dlouhém nákopu neuspěl, Wiedwald zvládl dostat míč mimo své vápno, tam ale byl KELECHI IHEANACHO, hodil si míč na levačku a zamířil přesně k tyči – 1:1.
29'
Přišel ale další rychlý kontr Leedsu, v pokutovém území jej musel odvracet Maguire.
28'
Rázem musí domácí tým zabrat a ukázat něco v útočné fázi. Zatím toho moc nebylo...
26'
Leeds právě vstřelil branku!
Hosté se ale velice rychle vrátili k míči a po akci pravou stranou se vše dostalo kousek před vápno, kde se uvolnil PABLO HERNÁNDEZ a parádní střelou o břevno překonal Hamera.
26'
Neuspěl ani hostující Roofe, na pravém křídle byl ubráněn a Leeds z akce nevytěžil ani autové vhazování.
25'
Tempo nám teď trochu pokleslo, přidaly se navíc nepřesnosti z obou stran.
23'
Hosté a přímý kop. U míče byl Hernández, jeho centr byl ale celkem hravě odvrácen obranou Leicesteru.
21'
Iheanacho se snažil o přihrávku po zemi na střed vápna, chtělo to ale více razance...
20'
Nyní už zase Leeds, postupnou kombinací se hosté probíjejí k brance. U míče je momentálně Cibicki.
18'
Dobrý Kingův tlak na Anitu, ten si ale dokázal poradit a vybojoval pro hosty alespoň autové vhazování.
16'
Přímý kop Leicesteru, centr zleva byl ale příliš vysoký a prudký a po přelétnutí pokutového území skončil mimo hrací plochu.
15'
Za domácí se o průnik po levé straně pokusil Iheanacho, narazil však na dobře organizovanou obranu a k centru se neprobil.
13'
No vida, první šance je za námi. Po narážečce se za obranu domácích dostal Grot a zprava se pokusil propálit Hamera. Ten byl na zemi včas a střeli vyrazil.
11'
Hamerův dlouhý nákop málem našel nabíhajícího Slimaniho, ten se však dostal do kleští dvou obránců a k míči se nakonec nedostal.
10'
Stále čekáme na první střelecké vyjádření na jedné ze stran.
9'
Anita nestihl míč na pravém křídle, domácí tak na vlastní polovině vhazují.
8'
Wiedwald si chystá míč k rozehrávce od vlastní branky, nyní se do útoku podívá hostující Leeds.
7'
Dlouhý nákop směřoval na Slimaniho, ten se už dostával do vápna, ale těsně před centrem uklidil Jansson skluzem míč na roh.
6'
Leicester začíná pomaličku přebírat iniciativu a diktovat tempo.
5'
Nemělo to ale příliš dlouhého trvání, Gray se k rychlé přihrávce nedostal.
4'
Amartey zastavil průnik hostů a Leicester jde ihned do protiakce.
3'
Přetažený centr prolétl vápnem Leedsu, ale i když se jednalo o nepovedenou akci, ozval se z tribun potlesk.
2'
Akce domácího Slimaniho neměla dlouhého trvání, Leeds už jde do protiútoku.
1'
O výkop se postarali hráči Leedsu.
1'

Leicester City: Hamer – Iborra, Dragović, Maguire, Chilwell – Albrighton, Amartey, King, Gray – Iheanacho, Slimani. Trenér: Michael Appleton.
Náhradníci: Jakupovic – Vardy, Musa, Ulloa, Ndidi, Mahrez, Fuchs.

Leeds United: Wiedwald – Anita, Jansson, Shaughnessy, Borthwick-Jackson – Phillips, Klich – Roofe, Grot, Hernández – Cibicki. Trenér: Thomas Christiansen.
Náhradníci: Lonergan – Ayling, Pennington, Lasogga, Alioski, Sacko, Vieira Nan.

Rozhodčí: Lee Probert – Andy Garratt, Matthew Wilkes.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Leeds United hned v prvním kole porazil Port Vale 4:1, v dalším kole vyprovodil výpraskem 5:1 Newport, další překážkou bylo prvoligové Burnley – Leeds zvítězil 3:2!
Leicester zahájil svou cestou pohárem ve druhém kole, kde si poradil 4:1 s Sheffield United. V dalším kole narazil na slavný Liverpool, který porazil 2:0!
Vítám vás u Carabao Cupu, kde Leicester City přivítá Leeds United, výkop je od 20:45, tak si ho nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.