Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Barnsley - 19. září 2017   21:00

Tottenham
Tottenham
65' Alli
1:0
(0:0)
Barnsley
Barnsley
Tottenham
Vorm – Walker-Peters, Foyth, Vertonghen (C), Trippier – Winks, Dembélé (79. Dier) – Son, Alli (90+1. Oakley-Boothe), Sissoko – Llorente (67. N'Koudou).
Gazzaniga – Alderweireld, Dier, Oakley-Boothe, N'Koudou, Eriksen, Kane
Robinson – Cooper, Davies
Wembley Stadium (Londýn)
Barnsley
Davies – McCarthy, MacDonald (C), Lindsay, Fryers – Potts (71. Moncur), Bird, Williams (79. Bradshaw) – Barnes (71. Hammill), Ugbo, Hedges
Townsend – Jackson, Pearson, Moncur, Hammill, Bradshaw, Thiam

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého večera se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Tottenham Hotspur v domácím prostředí udolal druholigové Barnsley tím nejtěsnějším možným rozdílem a postoupil do osmifinále Ligového poháru. Výhru londýnskému klubu v 65. minutě vystřelil Alli.
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 6:8.
90+3'
90+1'
Poslední taktické střídání v týmu Tottenham Hotspur: potlesk doprovází ze hřiště Alliho, autora jediné branky nahradí Oakley-Boothe.
90'
Už známe dobu nastavení. Hrát se bude ještě minimálně tři minuty.
88'
Domácí pak kopali roh a po centru z něj došlo k útočnému faulu na Fryerse, který se jen těžce zvedá ze hřiště.
87'
Son (Tottenham Hotspur) se znovu zkoušel prosadit, jenže jeho rána opět ztroskotala na připraveném Daviesovi.
85'
Hosté posunuli balon do blízkosti středového kruhu.
84'
Povedený zákrok! Davies (Barnsley FC) velice dobře vychytal Sona a drží naděje svého celku nad vodou.
81'
Po rohovém kopu hostů mohl vyrovnat střídající Hammill, to by však musel mířit podstatně lépe.
79'
Vystřídal také Tottenham Hotspur: na střídačku zamířil Dembélé a opačným směrem se vydal Dier.
79'
Třetí střídání v týmu Barnsley FC: odpracováno má Williams a místo něj si zamaká Bradshaw.
76'
Při dalším výpadu Tottenhamu se do balonu opřel Alli, jenže neměl dostatečně přesně seřízena mířidla.
74'
Hráči Barnsley se potom ubránili rohovému kopu.
73'
Davies (Barnsley FC) vystavil stopku střele, kterou směrem na jeho bránu vyslal N'Koudou.
71'
Tým Barnsley FC vystřídal podruhé: Potts přenechal své místo Moncurovi.
71'
Avizovaná výměna v týmu Barnsley FC: Hammill nahradí Barnese.
70'
Vypadá to, že střídání připravuje také trenér hostujícího týmu. U postranní čáry se totiž rozcvičuje Hammill.
67'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: hrací plochu opustil Llorente a na jeho místo přišel N'Koudou.
65'
Tottenham právě vstřelil branku!
Aktivní Trippier sestrojil další ze svých přesných centrů a jeho spoluhráči toho konečně dokázali využít. Daviese zblízka překonal DELE ALLI a Tottenham Hotspur se tak ujímá vedení.
62'
Teď byli domácí relativně blízko. Trippierův lahodný centr ale Winks usměrnil jen do náruče Daviese.
61'
Už hodinu hráčům trvá, aby dostali balon do sítě. Kulatému předmětu se na místo určení nějak nechce.
60'
Přímo ve středovém kruhu došlo k prohřešku proti fotbalovým pravidlům. U míče zůstanou Spurs.
58'
Ihned po uvedení míče do hry však druholigisté o hrací předmět přišli a musejí se zase bránit.
57'
Hosté zaútočili podél levé postranní čáry a mohou být rádi za výhodu autového vhazování.
53'
Proti centrovanému balonu vyšel MacDonald (Barnsley FC) a uklidil ho do bezpečného prostoru.
52'
Tam se k zakončení z pravé strany odhodlal Alli a trefil některého z obětavých obránců. Roh pro Tottenham.
50'
Spurs se usadili na území Barnsley.
48'
Exekuce rohového kopu byla k vidění také na opačné straně, avšak domácím úspěch nepřinesla.
47'
Z něj hosté už nezahrozili.
46'
Hned na začátku druhé půle vytáhl Vorm (Tottenham Hotspur) skvělý zákrok proti pokusu Ugba a sklidil za něj zasloužený potlesk publika. Následuje rohový kop.
46'
Hlavní aktéři se vrátili na trávník a to znamená, že druhý poločas brzy začne.
Úvodní poločas patřil fotbalistům Tottenhamu. Svěřenci Mauricia Pochettina v něm nejenže disponovali výraznou územní převahou, ale také si vytvořili spoustu střeleckých příležitostí. Potíže však Londýňanům činila přesnost, a proto zůstal stav bezbrankový.
45+1'
45+1'
Tečku za úvodním dějstvím napsal Sissoko (Tottenham Hotspur) a jeho nepovedená rána zpoza šestnáctky.
45'
Zraky všech se upřely na světelnou tabuli, na které lze vyčíst informaci o nastavené době hry. Ta činí jednu minutku.
42'
Hedgesův chirurgicky přesný pas našel Lindsaye, jeho zakončení hlavou se však do tottenhamské branky nevešlo.
41'
Defenziva Tottenhamu ubránila McCarthyho pouze za cenu rohového kopu.
40'
Pomalu, ale jistě se blíží konec prvního poločasu.
37'
Hráčům Barnsley se nedaří projít středem hřiště, ten totiž záložní řada Spurs střeží bedlivě.
36'
Hosté uklidňují hru kombinací na svém plácku.
34'
Ten domácím nevyšel podle představ a úspěšný nebyl ani následný pokus o reparát, kdy po Trippierově centru Lindsay odvrátil balon do bezpečí.
33'
Londýňané zaveleli k útoku po pravém křídle a výsledkem jejich snažení je rohový kop.
31'
Půlhodina hry je fuč a na tabuli stále svítí stav 0:0.
29'
Tottenham nadále ovládá dění na hrací ploše.
26'
O centr z něj se postaral Trippier, posadil balon na hlavu Llorenteho a ten minul hostující svatyni.
25'
Ze své aktivity domácí vytěžili aspoň rohový kop.
24'
Ani Dembélého pokus z otočky svůj cíl nenašel a Davies (Barnsley FC) tedy mohl opět zůstat v klidu.
23'
A hned po něm pálil slepými také Alli. Obrana Barnsley se ale v posledních minutách musí pořádně ohánět.
22'
Má předchozí slova podtrhl Winks (Tottenham Hotspur), jenž hlavou netrefil cílené zařízení.
21'
Tottenham marně hledá recept na zformovanou defenzivu Barnsley a zatím se jen zastřeluje.
20'
Tyto souboje utnul až nedovolený zákrok jednoho z hostujících fotbalistů.
19'
Už nějakou dobu se hraje výhradně ve středu hřiště, kde hráči mezi sebou svádějí usilovné bitvy o balon.
16'
Od úvodního hvizdu uplynula čtvrthodina a na nějakou vážnou příležitost zatím marně čekáme.
15'
Potom se hra obrátila a zadáci Tottenhamu se postarali o průnik Barnese.
13'
A to se povedlo. Davies (Barnsley FC) musel ze své dílny vytáhnout první úspěšný zákrok.
12'
Fotbalisté Tottenhamu zůstávají na útočné polovině a snaží se tam vymyslet nějakou kulišárnu.
11'
Domácí roztáhli hru doleva a vybojovali alespoň autové vhazování.
9'
V dosavadním průběhu hry byl na tom lépe Tottenham, který nadále disponuje územní převahou.
6'
Hosté vystrčili drápky centrem na Hedgese, jenomže ten se k balonu nedostal.
4'
Defenziva Barnsley zůstala zkonsolidovaná a nabíhajícím soupeřům nedovolila zakončit.
3'
Ze svého dalšího tažení vytěžil celek Tottenhamu rohový kop.
2'
První střelecký pokus vyprodukovali domácí. Foyth si naskočil na centr ze strany, ale minul.
1'

Tottenham Hotspur: Vorm – Walker-Peters, Foyth, Vertonghen (C), Trippier – Winks, Dembélé – Son, Alli, Sissoko – Llorente.
Náhradníci: Gazzaniga – Alderweireld, Dier, Oakley-Boothe, N'Koudou, Eriksen, Kane

Barnsley FC: Davies – McCarthy, MacDonald (C), Lindsay, Fryers – Potts, Bird, Williams – Barnes, Ugbo, Hedges
Náhradníci: Townsend – Jackson, Pearson, Moncur, Hammill, Bradshaw, Thiam

Rozhodčí: Robinson – Cooper, Davies.
Vážení sportovní přátelé, dovolte mi vás ještě jednou přivítat u online přenosu z utkání Tottenham Hotspur – Barnsley FC. Na hřišti londýnského Wembley právě probíhá rozcvička hráčů obou celků.
Poslední vzájemné měření sil

Oba celky se mezi sebou naposledy utkaly v dávné historii, která sahá až do minulého tisíciletí. V roce 1999 zajížděl celek Tottenhamu do Barnsley a po vydřeném vítězství 1:0 postoupil do semifinále FA Cupu, kde nestačil na pozdějšího neúspěšného finalistu Newcastle United.
Barnsley FC

Barnsley zahájilo svou pouť Ligovým pohárem dvěma divokýma přestřelkama. V úvodním kole díky gólu v nastavení zdolalo Morecambe 4:3 a potom rovněž brankou ze závěru duelu porazilo Derby County 3:2. V lize se Barnsley vůbec nedaří a jeho aktuální dvacátá pozice naznačuje, že bude mít problém se ve druhé nejvyšší anglické soutěži udržet.
Tottenham Hotspur

Tottenham naskočil do kolotoče Ligového poháru až ve třetím kole, takže úterní zápas bude v letošní sezoně jeho premiérovým. V minulém ročníku této pohárové soutěže Spurs daleko nedošli, když vypadli na kopačkách fotbalistů Liverpoolu už v osmifinálové fázi. V lize hraje Tottenham v horní polovině tabulky, nicméně po domácí bezbrankové remíze se Swansea ztratil londýnský klub kontakt s jejím čelem.
Příjemný úterní večer přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům, které zároveň vítám u textové online reportáže z utkání Tottenham Hotspur – Barnsley FC. Výkop zápasu, který se odehraje v rámci 3. kola Anglického Ligového poháru, je stanoven na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.