Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Brentford : Fulham - 1. října 2020   18:30

Brentford
Brentford
37' Forss  • 62' Benrahma  • 78' Benrahma
3:0
(1:0)
Fulham
Fulham
Brentford
Raya – Fosu, Pinnock, Sörensen, Thompson – Dasilva (69. Nörgaard), Jensen, Marcondes – Ghoddos (69. Canós), Forss, Benrahma (79. Stevens).
Dervisoglu, Nörgaard, Jansson, Canós, Stevens, Toney, Daniels.
Moss – Perry, Hatzidakis
Griffin Park, Brentford
Fulham
Rodák – Aina (69. Odoi), Hector, Le Marchand, Robinson – Johansen, Seri – Knockaert (69. Mitrović), Onomah (46. Lookman), Kebano – Kamara.
Cairney, Odoi, Bryan, Lookman, Francois, Mitrović, Fabri.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Je konec! V tomto utkání nakonec vítězí domácí tým, a to rovnou o tři branky. V druhé půli jsme viděli dvě branky, obě do sítě Rodáka. Nejprve jsme viděli standardní situaci, po které si na zadní tyč seběhl Said Benrahma, jenž v pádu poslal balón do sítě. Stejný hráč se poté prosadil ještě jednou, když se povedenou ranou prosadil z hranice šestnácky.
90+2'
90+2'
Pravděpodobně poslední šance celého zápasu. Ta vznikla po rohovém kopu hostujícího týmu, ale právě hráč Fulhamu poslal míč hlavičkou mimo hřiště.
90'
Nastavovat se budou dvě minuty!
89'
Ani rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl. Následně se míč dostal na kopačku domácího hráče, Ten mohl jít dopředu, ale raději zvolil daleký odkop.
88'
Kebano znovu zahrával standardní situaci z blízkosti šestnáctky. Jeho centr na zadní tyč si však domácí fotbalisté pohlídali a odhlavičkovali balón do bezpečí.
87'
Už to vypadalo, že by se fotbalisté ve žlutém mohli dočkat alespoň čestného úspěchu. Skvělou práci ale odvedl obránce domácích, než míč na poslední chvíli soupeři vypíchl a zamezil tak velké šanci.
86'
Z té jsme žádnou nebezpečnou šanci neviděli. Domácí se přesto ještě dostali k balónu, ale pro vysoký centr si nejvýše vyskočil gólman Fulhamu.
85'
Fotbalisté v červenobílém nadále drží balón na svých kopačkách. Nyní dokonce vybojovali faul na útočné polovině a budou tak zahrávat standardku.
84'
Raya si nyní neporadil s odkopem, přestože okolo sebe nikoho neměl. Nakonec ho však zachránil spoluhráč, který stihl balón ještě před postranní lajnou.
83'
A mohlo to být dokonce o čtyři branky! Balón nyní propadl k samotnému domácímu hráči, jehož střelu na zadní tyč parádním zákrokem vytáhl hostující Rodák!
82'
Ne, hostům se nedaří směrem dopředu a nejspíše se jim nepodaří vstřelit ani čestnou branku. Druholigový Brentford dnes s jistotou v poháru dále postoupí.
81'
Fotbaisté ve žlutém jsou v obležení a snaží se něco vymyslet. Nakonec jsme viděl přízemní centr, který odvrátil do bezpečí jeden z domácích obránců.
80'
Fulham sice drží míč na svých kopačkách, ovšem Brentford dnes hraje povedený zápas. Je téměř jisté, že se mu podaří postoupit do dalšího kola.
79'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Benrahma, přichází Stevens.
78'
Brentford právě vstřelil branku! A v Brentfordu je nejspíše definitivně rozhodnuto! SAID BENRAHMA měl spoustu místa na hranici šestnáctky. Proto si balón připravil na střelu a jeho parádní rána skončila v síti. Rodák neměl šanci zasáhnout.
77'
Jenže fotbalistům ve žlutém se nyní vůbec nedaří! Naopak domácí znovu mířili dopředu. Dlouhá přihrávka ovšem skončila jen v rukavicích Rodáka.
76'
Robinson sice ztratil míč po dobrém napadání soupeře, jenže ten ho zase rychle odevzdal soupeři. Fulhamu utíká čas velmi rychle, potřeboval by kontaktní gól.
75'
Domácí měli k dispozici rohový kop, který mířil na přední tyč. Zde sice došlo k prodloužení balónu na zadní tyč, avšak tam nikdo z hráčů Brentfordu nebyl.
73'
Domácí fotbalisté drží balón na svých kopačkách, ovšem zatím nemusí nijak moc spěchat. Mohou v klidu držet balón a šetřit čas, který zbývá.
72'
Ne, zatím to nevypadá, že by se nám schylovalo k nějakému dramatu. Fulham toho v útoku moc nevymyslel. Raya nemá zatím moc práce.
71'
To nebylo zrovna přesvědčivé odehrání míče od domácího obránce. Poté ještě Fulham získal balón, ale centr hostujícího týmu v pohodě sebral Raya.
70'
Viděli jsme tedy hned několik střídání, hosté už musí vrhnout všechny své síly do útoku. Zatím se však Fulhamu ani nedaří dostat míč pořádně pod kontrolu.
69'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Aina, přichází Odoi.

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Knockaert, přichází Mitrović.
69'
Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Ghoddos, přichází Canós.

Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Dasilva, přichází Nörgaard.
67'
Znovu ten stejný scénář. Viděli jsme průnikovou přihrávku mezi obránce, ovšem tento pas byl hodně prudký, a tak Kamara na míč nemohl dosáhnout.
66'
Hosté to zkusili dalekým pasem na útočníka, ale o balónu byl jako první domácí gólman. Ten okamžitě rozehrál a hráč v bíločerveném se drží u míče.
65'
Fulham se od vstřelené branky vůbec nemůže dostat s balónem k nějakému ohrožení branky. Naopak Brentford předvádí velmi dobrý výkon.
64'
Raya měl míč pod kontrolou, když do Fosua celkem zbytečně vrazil hostující útočník. Bylo z toho krátké ošetřování, ale domácí bek pokračuje v utkání.
62'
Brentford právě vstřelil branku! Jenže i daleká standardní situace může přinést branku! Na vysoký centr si naskočil jeden z domácích, který míč posunul na levou stranu. Tam si jako první seběhl SAID BENRAHMA, jenž v pádu poslal míč do sítě a přiblížil svůj tým postupu.
61'
Tak nakonec z toho byl odkop od brány pro domácí. Ti podnikli útoční výpad a vybojovali standardní situaci. Ta je však poměrně daleko od šestnáctky.
60'
Už je za námi šedesát minut hry a hosté mají posledních třicet minut na to, aby alespoň srovnali stav dnešního utkání! Nyní vybojovali aut u rohového praporku.
59'
Velká šance na srovnání stavu! Lookman vymyslel parádní přihrávku do šestnáctky, kam si naběhl Seri, ovšem jeho rána z dobré pozice šla vysoko nad branku domácího týmu!
58'
Lookman je od svého příchodu na trávník velmi aktivní, ale zatím tomu chybí nějaká nadstavba. Kamara následně ztratil merunu špatným pasem.
57'
Rodák musel rychle pelášit ze své svatyně, když mu obránce neposlal prudký pas a k míči dobíhal soupeř. Gólman hostí to stihl a balón alespoň odkopl.
56'
A další nepřesnost na hostující straně. Znovu u toho byl Knockaert, který posunul balón mezi obránce. Tam si však nikdo z jeho spoluhráčů nenabíhal.
55'
Povedenou akci na jeden dotek předvedli fotbalisté Fulhamu. Knockaert se poté snažil prosadit individuálně, ovšem ten se nedokázal prosadit ke střele.
53'
Stejně jako v prvním poločase se k rozehrávce postavil Kebano. Zase mířil na levou tyčku, ale tu tentokrát minul. Hosté tak nadále prohrávají o jeden gól.
52'
Fulham získal míč na útočné polovině po špatné přihrávce domácího týmu. Následně se dostal až na nějakých dvacet metrů od brány, kde přišel faul.
51'
Z následného rohového kopu už žádné nebezpečí nevzniklo. Fotbalisté ve žlutém se však znovu dostali k balónu, ale akce skončila nepřesným centrem.
50'
Po dlouhé době měl velmi dobrou šanci Fulham! Kebano dostal přihrávku na nějakých jedenáct metrů od brány, odkud vyslal zajímavou střelu Skvělým zákrokem se však ukázal Raya, který vytáhl jeho pokus na roh!
49'
Žlutou kartu dostává Johansen (Fulham FC).
49'
Lookman se nám poprvé objevil v akci. Jeho kličky ale byly soupeři přečteny, a tak domácí tým získal zase balón. Fulham se poté provinil faulem.
48'
Nepříliš přesná přihrávka v podání hostů byla lehkou kořistí pro domácího záložníka. Brentford ovšem brzy o balón přišel, když dlouhý pas sebral Rodák.
47'
Žlutou kartu dostává Fosu (Brentford FC).
47'
Viděli jsme zajímavou šanci na domácí straně! Její hráč se totiž dostal až do šestnáctky a posílal přízemní pas před bránu. Rodák byl na zemi včas.
46'
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Onomah, přichází Lookman.
46'
Je za námi první poločas, po kterém vede domácí celek o jednu branku, a to zaslouženě. První větší šanci sice měli hosté, ale ti z přímého kopu trefili jen tyč. Následně už byli domácí fotbalisté aktivnější, čehož nakonec využili v třicáté sedmé minutě po rychlém protiútoku. V tom poslal Ghoddos přihrávku na Marcuse Forsse, jenž svou střelou rozvlnil síť za Rodákem.

Další poločas začne přibližně v 19:33.
45+2'
45+1'
Pěkná přihrávka v podání domácího záložníka mezi obránce! Škoda jen, že byla o trochu delší, takže další domácí hráč nemohl zakončovat a měl před sebou připraveného brankáře, který zmenšil úhel.
45'
44'
V závěru poločasu se ještě na míči drží domácí fotbalisté. Sörensen předvedl dlouhý aut do šestnáctky, ale hlavička jeho spoluhráče nebyla důrazná.
43'
Střely na branku: 1 – 0
42'
Viděli jsme ránu hostujícího fotbalisty ze strany šestnáctky. Raya však mohl zůstat v klidu, jelikož tento střelecký pokus neměl gólové parametry a šel vedle.
41'
Fotbalisté ve žlutých dresech vytáhli své napadání až ke gólmanovi. Ten s tím však neměl žádné problémy, a tak poslal balón daleko na útočnou polovinu.
40'
Fulham se okamžitě vrhl dopředu a bude chtít co nejrychleji srovnat. Viděli jsme pád hráče hostí, ovšem toto faul nebyl. Zbytečná ztráta Fulhamu...
39'
Konečně jsme se v dnešním duelu dočkali branky! Domácí fotbalisté působili v posledních minutách aktivnějším dojmem a jejich vedení je proto zasluožené.
37'
Brentford právě vstřelil branku! Domácí hráči se jako první dostávají do vedení! Ghoddos dostal přihrávku při protiútoku do strany. Následně poslal balón do šestnáctky, kam si na něj seběhl finský útočník MARCUS FORSS, jehož krásná rána se zastavila až v síti.
36'
Tvrdý souboj jsme viděli. Nejspíše proběhl faul na obou stranách, takže sudí nakonec nic neodpískal. Domácí fotbalisté dostali alespoň možnost autu.
35'
Domácí předvedli celkem slušný útok. Centr však obrana hostí odvrátila. Následně dokonce dostal Ghoddos míč do brány. Předtím však zahrál rukou, a tak gól nemohl být uznán.
34'
Rodák musel hodně rychle z brány! Pro skákavý balón si totiž běžel jeden z hráčů hostí, ovšem slovenský gólman byl rychlejší a stihl ho odkopnout.
33'
Hra se nám v posledních minutách přece jen trochu zrychlila. Fulham se sice hnal dopředu, jenže se následně provinil faulem a k balónu se dostali domácí.
32'
Obrovská chyba gólmana Bretfordu! Ten si vůbec neporadil s odkopem od své branky, kdy trefil jen protihráče nějakých dvacet metrů od brány. Fulham následně rozjel akci, ta byla zakončena střelou vedle.
31'
Kebano dokázal předběhnout Rayu, ovšem ten ho trochu přidržel. Hostující hráče následně balón poslal jen do autu, rozhodčí faul domácímu týmu nepíská.
30'
Už je za námi třicet minut hry a branku jsme ještě neviděli. Oba týmy měly po jedné velké šanci. Střela domácích šla těsně vedle, zatímco hostů šla do tyče.
29'
Brentford vybojoval standardní situaci na útočné polovině. Viděli jsme daleký centr, po kterém zakončoval Jensen, ovšem jeho pokus nebyl přesný.
28'
Domácí fotbalisté svému soupeři rozhodně nic nedarují, vypadá to však, že hodně důležitá bude první branka. Snad se jí dočkáme ještě do poločasu.
26'
To byla zatím největší šance na domácí straně! Josh Dasilva dostal přihrávku na hranici šestnáctky. Následně to zkusil technickou střelou na zadní tyč, kterou však těsně minul!
25'
Knockaert špatně došlápl a ještě mu k tomu byl přišlápnut kotník. Fulham to rozehrál rychle na Kebana, ale pro něj byl pas příliš dlouhý, to nemohl stihnout.
24'
Domácí Jensen odešel za postranní čáru. Míč byl vrácen hostujícímu týmu, který byl v době přerušení u balónu. Nyní rozjede svou akci z poloviny hřiště.
23'
Jensen zůstává na hřišti a drží se za hlavu, kdy byl z blízkosti trefen jedním ze soupeřů. Jsou k němu voláni zdravotníci, a tak na hřišti vidíme ošetřování.
22'
Fotbalisté ve žlutém jsou znovu u balónu, ale místo obléhání šestnáctky vidíme jen přihrávky na obranné polovině. Brentford však předvádí dobré napadání.
21'
Fulham se o pár metrů posunul dopředu. Viděli jsme další faul domácího týmu. Seri rychle rozehrál, ale to se neukázalo jako to nejlepší řešení pro hosty.
20'
U míče jsou zase domácí fotbalisté, ale ti poslali špatný pas, který hosté dokázali vystihnout. Brentford následně předvedl taktický faul, který je odpískán.
19'
Zatím nesledujeme zrovna nějak ofenzivní fotbal. Střel na branku zatím bylo jako šafránu. Fulham v největší šanci zápasu orazítkoval z přímého kopu tyč.
18'
Viděli jsme však dobré napadání Brentfordu, které vyústilo ziskem balónu. Následně však přišla chyba při zpracování a obránce hostí míč daleko odkopl.
17'
V posledních minutách mají míč častěji na svých kopačkách zase fotbalisté v bíločervených dresech. Nyní si však nerozuměli a pas skončil jen mimo hřiště.
16'
Benrahma dostal přihrávku při rychlé akci domácího týmu. Následně si naběhl s balónem na hranici šestnáctky, avšak jeho rána byla sražena obráncem.
15'
Ani domácí fotbalisté však s balónem nic zajímavého nevymysleli a ztratili ho na polovině hřiště. Fulham to zkusil dalekým pasem, který jen sebral Raya.
14'
Zatím se však hráči hostujícího týmu nemohou dostat ani na útočnou polovinu. Brentford následně předvedl dobré napadání a míč se mu podařilo získat.
13'
Knockaert je zatím jeden z nejaktivnějších fotbalistů na pažitu. Nyní podržel balón u své šestnáctky a vlastně trochu uklidnil hru. Fulham bude rozjíždět akci.
12'
Žlutou kartu dostává Kamara (Fulham FC).
11'
Kamara si nabíhal za obranu a byla škoda, že přihrávka šla hodně do strany. Takhle nemohl postupovat sám na gólmana, ani jeho pas před bránu nebyl přesný.
10'
Nakonec jsme viděli obrovskou šanci fotbalistů ve žlutém! Kebano byl nejspíše tím, kdo se do balónu přel svou levačkou. Vyslal nádhernou ránu, avšak ta se jen odrazila od tyče!
9'
O něco aktivněji působí hostující fotbalisté, kteří nyní vybojovali zajímavou standardní situaci. Ta bude zahrávána z nějakých dvaceti metrů, dobrá možnost...
8'
Kebano byl hodně aktivní na levé straně a nepadl na zem, přestože byl držen za dres. Následně chtěl poslat průnikový pas, ovšem ten byl moc dlouhý.
7'
Fulham předvedl dobré čtení hry a získal odkop gólmana, přesto nezaútočil. Nakonec celou hru obrátil a balón byl poslán znovu na obrannou půlku.
6'
Seri byl aktivně napadán, ale stihl odehrát balón dříve, než soupeř přiběhl. Knockaert nyní hraje na pravé straně, ale prostor pro centr nakonec nedostal.
5'
Je za námi prvních pět minut dnešního zápasu a přímé ohrožení branky jsme ještě neviděli. Nyní jsou u balónu hráči domácího týmu na obranné polovině.
4'
Ze začátku utkání sledujeme celkem opatrný fotbal, což se asi dalo čekat. Každopádně mírným favoritem jsou hosté, jakožto zástupci Premier League.
3'
Benrahma zkusil pár přešlapovaček, ale jeho snaha stačila až za pár vteřin. Byl to nejspíše on, kdo vypálil, ovšem jeho rána se vůbec nevešla mezi tři tyče.
2'
Sörensen byl napadán jedním ze soupeřů, ovšem svou úlohu zvládl na jedničku. Následně však přišla ztráta, kterou Fulham zakončil nepřesným centrem.
1'
A dnešní utkání mezi Brentfordem a Fulhamem právě začalo! Domácí fotbalisté nastupují v červenobílé kombinaci, zatímco ti hostující hrají ve žlutém.
1'

Brentford FC: Raya – Fosu, Pinnock, Sörensen, Thompson – Dasilva, Jensen, Marcondes – Ghoddos, Forss, Benrahma.
Náhradníci: Dervisoglu, Nörgaard, Jansson, Canós, Stevens, Toney, Daniels.

Fulham FC: Rodák – Aina, Hector, Le Marchand, Robinson – Johansen, Seri – Knockaert, Onomah, Kebano – Kamara.
Náhradníci: Cairney, Odoi, Bryan, Lookman, Francois, Mitrović, Fabri.

Rozhodčí: Moss – Perry, Hatzidakis.
Vzájemná utkání

V uplynulé sezóně se oba celky utkaly v rámci Championship dvakrát, kdy pokaždé vyhrál Brentford. Dále se pak potkaly ve finále play-off, ve kterém zvítězil Fulham 2:1 po prodloužení a díky tomu postoupil do Premier League. Domácí tak mají svému soupeři co vracet.
Fulham FC

Fotbalisté Fulhamu, kteří hrají Premier League, naskočili do ligového poháru až od jeho druhého kola, kdy porazili těsně 1:0 Ipswich a následně pak zvítězili nad Sheffieldem 2:0. Jejich cílem je postup přes Brentford, jenž hraje druhou anglickou ligu, ale sami se přesvědčili, že to nebude jednoduché. Čeká nás zajímavý zápas, který si nenechte ujít.
Brentford FC

Fotbalisté druholigového Brentfordu se do osmifinále anglického ligového poháru dostali přes Wycombe, Southampton a West Brom a zatím si tak vedou velmi dobře. Vždyť vyřadili dva celky, které hrají Premier League. A na další dnes narazí znovu. Budou domácí proti Fulhamu úspěšní?
Hezký čtvrteční večer přeji všem příznivcům fotbalu. V rámci anglického ligového poháru budeme sledovat prostřednictvím tohoto textového online přenosu duel mezi týmy Brentford FC a Fulham FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.