To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenosů. Přeji hezký zbytek večera a dobrou noc.
A je dobojováno. Fürth doma nakonec prohrál s Düsseldorfem 0:2 a hosté tedy vybojovali další cenné tři body. Domácí se snažili, ale hosté skvěle bránili a navíc podnikali rychlé brejky ze kterých dvakrát udeřili.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil dvě minuty.
90
O vítězi je rozhodnuto. Düsseldorf dnes vybojuje další cenné tři body.
89
Míč má ve své moci brankář Grün, který nic nevymýšlí a dlouhým nákopem ho posílá co nejdál od své branky.
88
Hráči Fürthu mají míč a rychle pospíchají dopředu.
87
Domácí dnes asi branku už nevstřelí. Zatím si nedokázali vypracovat ani jednu větší příležitost.
86
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. U míče jsou domácí borci.
85
Rohový kop pro hosty.
84
Žlutou kartu uviděl domácí Mavraj.
82
Domácí to stále zkouší, ale stále marně.
80
Hosté po delší době vybojovali míč a kombinují na své polovině. Nikam se samozřejmě neženou.
79
Obraz hry je stále stejný. Fürth útočí a hosté se v pohodě brání. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.
77
Fürth se stále žene dopředu. Hosté už rezignovali na útočení a pouze brání svůj náskok.
76
Další střídání domácích. Odešel Edu a zahraje si Asmoah.
75
Domácí jsou stále u míče, ale opět se jim nedaří dostat ani na polovinu Düsseldorfu.
74
Hosté podruhé střídají. Odešel Schahin a přišel Reisinger.
73
Domácí se snaží, stále útočí, ale jejich útoky končí vždy před velkým vápnem hostů. Fürth to bude mít hodně těžké. Do konce utkání zbývá zhruba dvacet minut.
71
Žlutou kartu uviděl domácí Nehrig.
70
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo. Domácí hráči přesto zůstali u kulatého nesmyslu.
69
Rohový kop pro domácí borce.
68
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. U míče jsou domácí, kteří pospíchají dopředu.
67
66
Ke střele se dostal domácí Bernd Nehrig, ale ani on nevstřelil kontaktní branku.
65
Hosté poprvé střídají. Odešel Kruse a zahraje si Cha D-R.
64
Ke střele se dostal jeden z domácích borců, ale branku Düsseldorfu netrefil.
63
Ale ani z tohoto rohu nedokázali domácí ohrozit branku hostů.
62
Rohový kop pro Fürth.
61
Domácím se stále nedaří a mají míč pouze na své polovině. Odtud se góly dávají hodně těžko.
60
Hráči Fürthu stále diktují tempo hry, ale nedaří se jim prokombinovat před branku hostů. Čas se jim hodně rychle krátí.
58
Domácí zůstali u kulatého nesmyslu.
57
Ale z prvního rohu v tomto utkání domácí borci nic nevytěžili.
56
Rohový kop pro domácí.
55
Domácí se usadili na polovině Düsseldorfu, stále jsou ale daleko od branky.
54
Hosté dnes perfektně brání. Co dnes, oni perfektně brání od začátku sezony, protože jsou jediným týmem, který v této sezoně ještě neinkasoval. Výborná vizitka na nováčka soutěže.
53
Fürth drží míč na své polovině a nemůže se prokombinovat na polovinu hostů.
52
Další útok domácích ukončila nepřesná přihrávka a míč má ve své moci Giefer.
51
Další střídání domácích. Pestose nahradil Prib.
50
Domácí střídají. Ze hřiště odešel Schmidtgal a zahraje si Rahman.
49
Ale ani tentokrát z toho nic nebylo. Domácí si ještě vůbec nic nevytvořili.
48
Domácí se konečně dostali k míči a snaží se něco vymyslet.
47
Hosté od prvních vteřin druhého poločasu diktují tempo hry.
46
První poločas je minulostí. Příliš nám toho nenabídl, přesto jsme viděli dvě branky. A obě padly do branky domácího celku. První dal po rychlém brejku Fink a druhou přidal opět po rychlé akci Ilso. Domácí se do ničeho nedostali a hosté tedy zaslouženě vedou. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně v 21:02.
45
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu.
44
Vypadá to, že v prvním poločase se už žádné další branky nedočkáme.
43
Nyní vše ukončil nepřesný centr a míč má hostující brankář. Ten samozřejmě nikam nepospíchá a čeká na poločasovou přestávku. Do té ale ještě pár minutek zbývá.
42
Domácím nelze upřít snahu. Hráči běhají, bojují, ale k žádné brankové příležitosti to zatím nevedlo.
41
... tentokrát ale z toho nic nebylo, protože Fink pokazil přihrávku.
40
O míč přišli a do rychlého brejku se ženou hosté ...
39
Domácí se opět tlačí dopředu, ale zatím nevymysleli žádnou kloudnou akci.
38
Vzápětí to ale s důrazem přehnal hostující Adam Bodzek, který za svůj zákrok už uviděl žlutou kartu.
37
K vidění nyní bylo několik tvrdých osobních soubojů. Rozhodčí hráče pouze napomínal.
36
Hosté se opět ubránili a nyní kombinují na své polovině.
35
Domácí vedou na držení míče, ale hosté jim zatím nic nedovolují a sami z rychlých brejků dvakrát udeřili.
34
Düsseldorf právě vstřelil branku!
Tak to je šok pro domácí hráče i fanoušky. Po dalším smrtelném brejku se hosté opět radují. Druhou branku Düsseldorfu vstřelil KEN ILSO a s domácím celkem to vypadá hodně špatně.
33
Další nepřesná přihrávka a míč má brankář Giefer.
32
Domácí se usadili na polovině Düsseldorfu.
31
Dopředu se opět hnali hosté, ale jejich útok zastavil nepovedený centr.
30
Nyní to už vyšlo a ke střele se dostal Pestos, ale vyrovnávací branku nevstřelil.
29
Domácí jsou stále u kulatého nesmyslu, ale nemohou se prokombinovat před branku Düsseldorfu.
28
Ale ani tentokrát z toho nic nebylo.
27
Domácí se snaží okamžitě odpovědět a ženou se dopředu.
26
A po rychlém brejku jdou hosté do vedení. Po kombinaci se dostal k míči OLIVER FINK, který překonal brankáře Grüna.
24
Po další akci se dostal k zakončení Thanos Petsos, ale branku hostů netrefil.
23
Fürth zakládal další útok, ale nyní ho ukončila nepřesná přihrávka. Míč má ve své moci brankář Giefer.
22
Domácí jsou v posledních minutách aktivnější, ale zatím jim to nic nepřineslo.
21
U míče jsou hráči Fürthu, tak uvidíme, zda se jim podaří něco vymyslet.
19
Hráči se snaží, ale zatím se nikomu nedaří v útočné fázi a všechny akce končí před velkými vápny.
18
Stále se nic zajímavého neděje.
16
Hosté šli do rychlého brejku, ale ani z něho nic nebylo a stále tak čekáme na první branku.
15
Nyní se o míč bojuje převážně uprostřed hrací plochy.
14
Útok Düsseldorfu skončil na pozorné obraně domácích.
13
Zatím nám toto utkání příliš mnoho nenabídlo. Hráči často kombinují na své polovině, což není příliš atraktivní.
11
Jenže kulatý nesmysl opět rychle vybojovali hosté z Düsseldorfu a vymýšlejí další útočnou akci.
10
Po delší době mají míč domácí a v klidu kombinují na své polovině.
9
Z další akce vypálil hostující Ken Ilso, ale ani on nebyl úspěšný.
8
Hosté stále mají míč na svých kopačkách.
7
Dopředu se nyní tlačili hosté. Jejich akci nakonec zakončil Andreas Lambertz, ale jeho pokus zneškodnil brankář Grün.
6
Stále čekáme na nějakou vážnější šanci, ale i na první střelu na branku.
5
První žlutou kartu uviděl hostující Schahin.
4
Hosté ale mají míč na svých kopačkách zatím častěji. Před branku Fürthu se ale ještě nedostali.
3
Hráči se zatím, jak se říká, oťukávají. Nikdo se nikam příliš nežene.
2
Hosté drží míč na své polovině a nikam příliš nepospíchají.
1

SpVgg Greuther Fürth: Grün - Schmidtgal, Nehrig, Kleine, Mavraj - Fürstner, Pestos, Sararer, Azemi, Pektürk - Edu

Fortuna Düsseldorf: Giefer - Malezas, Langeneke, Levels, van den Bergh - Fink, Bodzek, Lambertz, Kruse - Ilsö, Schahin

Rozhodčí: Welz - Unger, Foltyn.
ROZHODČÍ

Dnešní utkání bude řídit jako hlavní Tobias Welz. Na čarách mu budou pomáhat Marcel Unger a Rafael Foltyn. Roli čtvrtého rozhodčího plní Markus Wingenbach.
MÍSTO ZÁPASU

Dnešní utkání se odehraje na stadionu s názvem Trolli ARENA, která se nachází přímo ve Fürthu a má kapacitu 15 200 míst. Tento fotbalový stánek byl otevřen v roce 1910. Poté se dočkal dvou rekonstrukcí, a to v letech 1951 a 1997.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

V loňské sezoně se týmy utkaly v druhé nejvyšší německé soutěži. V prvním vzájemném zápase se víc dařilo Düsseldorfu, který na svém hřišti vyhrál 2:1. Odvetné utkání skončilo nerozhodně 1:1.
FORTUNA DUSSELDORF

Fortuna má na svém kontě po čtyřech kolech šest bodů a stále ještě neprohrála. A co víc, ještě neinkasovala ani jednu branku a má nejlepší obranu v celé soutěži !!!
Düsseldorf v prvním kole vyhrál na hřišti Augsburgu 2:0, poté remizoval v domácím prostředí 0:0 s Moenchengladbachem, pak přišla další bezbranková remíza s Stuttgartem a poté hrála Fortuna bez branek s Freiburgem.

Klub byl založen v roce 1895. Nejvyšší výkonosti dosahoval na konci 70. a na začátku 80. let 20. století. Tehdy se probojoval do finále Poháru vítězů pohárů v sezóně 1978/79 a také do čtvrtfinále stejného poháru 1980/81. Ve své nejlepší sezóně vyřadil rumunský klub Universitatea Craiova, skotský Aberdeen FC, Servette Ženeva a Baník Ostrava. Ve finále, které se konalo v Basileji, prohrál až v prodloužení s FC Barcelona 3:4. Titul německého mistra klub získal jen roku 1933. Německý pohár vyhrál v letech 1979 a 1980.
SPVGG GREUTHER FURTH

Domácí celek má na svém kontě po čtyřech odehraných kolech stejný počet bodů. V prvním kole SpVgg Greuther Fürth přivítal na svém hřišti slavný Bayern, kterému podlehl 0:3. V dalším kole ale nováček Bundesligy dokázal vyhrát 1:0 na hřišti Mohuče. Poté ale přišla další prohra v domácím prostředí, a to 0:2 se Schalke. V posledním utkání SpVgg Greuther Fürth remizoval na stadionu Wolfsburgu 1:1.

V loňské sezoně tento klub dokázal vyhrát 2. Bundesligu a právem postoupil do nejvyšší německé soutěže. Trenérem mužstva je Mike Büskens. Na dlouhou dobu nebude moci SpVgg počítat se službami Sebastiana Tyraly. Polský fotbalista si totiž v přípravném utkání přivodil již své třetí zranění kolene.
Přeji krásný večer všem fotbalovým fanouškům. Německá Bundesliga dnes pokračuje vloženým kolem a my se zaměříme na utkání nováčků, ve kterém se střetne Greuther Fürth a Fortuna Düsseldorf. Podle odborníků je mírným favoritem tohoto duelu domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.