Neskončila ani celá minuta nastavení a rozhodčí již utkání ukončil. Zápas tak nenašel vítěze a za celých devadesát minut jsme neviděli ani jednu branku. Za to jsme v tomto vyhroceném zápase viděli hned dvě červené karty, po jedné na každé straně.

S informací, že důležité utkání o záchranářské body končí bezbrankovou remízou se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn přenosů.
90+1
Překvapivě se nastavuje pouze jedna minuta a ta již začala plynout.
90
Začala plynout poslední minuta základní hrací doby, ale je téměř jisté, že hlavní rozhodčí něco nastaví.
88
Z hostů uviděl žlutý kartónek Frantz.
88
Hlavní rozhodčí to již nevydržel a oběma hříšníkům udělil žlutou kartu. Na domácí straně je potrestán Schmidtgal.
88
Opět jeden z trvrdších zákroků, který však zůstal nepotrestán. Na stadionu panuje opravdu drsná atmosféra a hráči si nedarují ani kousíček prostoru.
86
V závěru utkání mají stále častěji míč na svých kopačkách hosté, kteří se snaží dostat přes pevnou obranu Fürthu.
83
Edu prohrál osobní souboj a byl mu navíc odpískán faul, domácí hráč se však nechtěl zbavit míče, který pevně držel v náručí a tak se na něj vrhla hned trojice hostujících hráčů a tuto roztržku musel přiběhnout uklidnit až brankář hostí Schäfer.
83
Centr z pravé strany bez větších problému končí v rukavicích domácího Grüna.
81
Klose prokličkoval mezi kvartetem soupeřů a dostal se až do pokutového území Fürthu, kde mu však míč s přehledem odebral poslední obránce, který Klosemu stal v cestě. Velice hezká individuální akce hostujícího obránce.
81
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale ani jednomu týmu se nedaří ohrozit bránu soupeře. Hosté působí dojmem, že by bod za remízu brali.
78
Na trávníku se ocitl další hráč a je to hostující Balitsch, který se těžce zvedá s trávníku a nevypadá to s ním příliš dobře, navíc hosté již nemají možnost střídání.
76
Domácí zahrávali rohový kop, po kterém se v pokutovém území vytvořila slušná mela, ze které domácí získali alespoň další roh - ten však obrana Norimberku odvrátila bez větších problémů.
75
Poslední střídání Norimberku. Hřiště opustil zraněný Simons, kterého nahradil Cohen a již nyní je jasné, že český fotbalista Tomáš Pekhart do utkání nezasáhne.
74
Brankář Schäfer doslova provokuje domácí, nechal si dlouhou dobu ležet míč u nohou a až k němu přiběhl jeden z domácích, tak teprve poté ho brankář Norimberku chytil do rukou a rozehrál, to se hodně nelíbilo domácím fanouškům, kteří stále věří v tříbodový zisk.
71
Do zajímavého protiútoku se dostávali domácí fotbalisté, ale vše bylo zastaveno obětavým zákrokem Simonse, který si však při zákroku zřejmě ublížil a nevypadá to s ním příliš dobře.
68
Optickou převahu získávají nyní na svou stranu hosté, ale ani oni se nemohou dostat nadostřel domácí brány.
65
Střídání v domácím celku, hřiště opouští Asamoah, kterého nahradí Klaus.
64
Grün nedokázal udržet centrovaný míč v rukavicích a ten mu vypadl přesně na kopačku Plattenhardta, který však z dvaceti metrů trefil pouze před ním stojící blok obránců. Na konci akce ještě vystřelil Pinola, ale jeho dělovka mezi tři tyče neletěla.
64
Nehrig vidí žlutou kartu a to zcela poprávu, když jeho noha vyletěla hodně vysoko a nepříjemně atakovala soupeře.
63
Standartní situace v tomto zápase zatím příliš nebezpečí nenabídli, rohový kop domácích bez větších problémů odvrácen.
62
Domácí přišli o svou velkou výhodu a to hodně rozčílilo Asamoaha, který na svého spoluhráče něco vyčítavě zakřičel. Každopádně se již pokračuje ve hře a oba týmy mají na hrací ploše po deset hráčů.
61
Sararer viděl naprosto zbytečnou žlutou kartu a protože je to již jeho druhá znamená to předčasný odchod do sprch. Početní výhoda Fürthu je tak rázem pryč.
60
Edu se ocitl v ofsajdovém postavení, které bylo ale opravdu velice těsné.
59
Hostující hráč spadl podle rozhodčích nezaviněně a tak mohou domácí opět s míčem na útočnou polovinu.
58
Sararer si hezky pustil míč do běhu a napřahovat ke střele, jenže jeho projektil zastavil obránce, který se mu postavil do cesty a zabránil tak ohrožení Norimberské svatyně.
56
Hlavní rozhodčí musí opět uklidňovat dva kohouty, kteří si hodně nahlas vyměňovali své názory, ale vše se vyřešilo bez karetního postupu a tak se opět může hrát fotbal.
53
Rohový kop domácích nepřinesl žádné větší nebezpečí a naprosto totožně dopadl i následný centr do vápna.
51
Střelecký pokus prolétl kolem obránce, ale větší problémy brankáři Schäferovi nenadělal.
50
Centr Schmidtgal končí v náruči brankáře Schäfera, celá akce však mohla skončit již o něco dříve, kdy to vypadalo, že domácímu hráči utekl míč až za postranní čáru.
49
Hosté se snaží kombinací oklamat pozornou obranu Fürthu, ale domácí hráči se dobře brání a navíc sami mohou postupovat směrem dopředu.
46
Na domácí straně odešel Milorad Pekovic a nahradil jej Edu.
46
O poločasové přestavce došlo po jedné změně na každé straně, v dresu Norimberku dohrál Kiyotake, kterého nahradil Plattenhardt.
46
První půlhodinka zápasu nepřinesla příliš vzrušení, ale poté se začaly dít opravdu věci. Nejdříve ve 34. minutě zahodil Asamoah největší tutovku prvního poločasu, aby za necelou minutu byl vyloučen hostující Markus Feulner, který tak oslabil svůj tým. Situace po vyloučení se hodně změnila, domácí zatlačili Norimberk do defenzívy, ale hostující obrana zatím dokázala všem útokům čelit.

Druhý poločas nabídne jistě velice zajímavou podívanou a onlajny budou samozřejmě u toho.
45+1
Již plyne první a jediná minuta nastavení!
45
Dobře zakroucený centr do pokutového území Norimberku odhlavičkoval jeden z obránců, který byl navíc v souboji faulován.
44
Atmosféra by se dala krájet, sledujeme opravdu hodně vyhrocené utkání.
43
Asamoah se opět dral ke střele, ale Klose mu jeho pokus dobře zblokoval a pro odražený míč si v pohodě došel Schäfer.
41
Právě nový muž na hřišti Hanno Balitsch zkusil štěstí střelou z dálky, ale jeho rána letěla mimo.
40
Před pokutovým územím Norimberku se ke střele snažil dostat jeden z domácích, ale pomohl si v souboji faulem a tak byla celá akce přerušena.
39
Hostující trenér reaguje na červenou kartu střídáním, ze hřiště poslal Alexandeara Essweina, místo kterého příjde Hanno Balitsch.
38
Atmosféra na stadionu houstne a Sercan Sararer zavadil o hostujícího brankáře a evidentně v tom byl úmysl - jeho počínání si všiml i hlavní rozhodčí a vytáhl z kapsičky žlutou kartu.
38
Asamoah dostal výbornou přihrávku před bránu, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal propálit brankáře Schäfera.
37
Akcie domácího výběru za posledních pár minut rapidně stoupli a Norimberk nyní nečeká nic příjemného.
35
Tak pozor! Markus Feulner zajel hodně nehezky do jednoho z domácích a okamžitě vidí červenou kartu a Norimberk bude dnešní utkání dohrávat v deseti.
34
První obrovská šance zápasu, kterou Asamoah trestuhodně zahazuje! Domácí útočník se dostal do situacce, které šel sám na brankáře a pokusil se Schäfera překvapit kličkou a poté ještě jednou a to již stačilo tomu, aby ho dohnali obránci a míč mu vzali.
33
Jeden z hostí hrál evidentně rukou, ale hlavní rozhodčí to neměl možnost postřehnout a tak se ve hře pokračuje, ale domácí jsou i tak u míče.
32
Následný roh skvěle vyboxoval brankář Grün!
31
Na druhé straně se o vzrušení postaral Mavraj, který hlavičkoval tak nešťastně, že si míč málem srazil do vlastní brány - naštěstí pro něj míč letěl těsně vedle pravé tyče.
29
Stieberův pokus donutil domácí fanoušky k potlesku a to přestože střela domácího záložníka letěla nad bránu Norimberku.
27
Asamoah zůstal ležet na trávníku a domácím fanouškům se hodně nelíbí, že hosté nezakopli míč do zámezí.
26
Opět centr do pokutového území, ale tentokrát se míč snesl více než by Kiyotake chtěl, ale míč trošičku překvapivě nadělal domácímu brankáři starosti, ten si však dal pozor a udržel míč v rukavicích.
24
Kiyotake si rovnal míč a poté ho poslal z přímého kopu do pokutového území domácích, ale centrem nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.
22
Pinola je prvním hráčem, který vidí žlutou kartu a hlavní rozhodčí mu jasně ukazuje, že je to již druhý jeho zákrok na hraně a že mu dál jeho hru nemíní tolerovat. Obránce Norimberku si tak bude muset dávat velký pozor na své zákroky.
21
Prib se propracoval k míči v pokutovém území, ale jeho střelecký pokus zablokovala obrana hostí a tak mohl zůstat brankář Schäfer v klidu.
20
Hodně nepřesná přihrávka překazila další pokus domácích o rychlé vysunutí útočníka. Za dvacet minut zápasu jsme neviděli žádnou výraznější šanci a z toho logicky plyne, že na úvodní branku zápasu stále čekáme.
17
Míč se odrážel od Stiebereovi od různých částí těla a doslova tím oklamal celou obranu Norimberku, jenže jednou z těchto částí byla i ruka domácího hráče a to neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího.
15
Útočný faul Pinoly, který byl navíc v ofsajdu.
13
I Grün si šáhl na míč, když zkrotil do rukavic vysoký centr mířící do pokutového území.
12
Ze standartní situace hosté ohrožení brány nevytěžili, ale stále zůstávají u míče.
11
Jenže je zde další faul, tentokrát se provinil Nehrig, který tentokrát zatáhl soupeře a ten okamžitě letěl k zemi.
11
K žádnému ohrožení brány se však hosté nedostali.
10
Feulner obdržel nepříjemný šlapák od Mavraje a Norimberk tak má možnost zahrávat přímý volný kop.
10
Snaha o přechod do pokutového území domácím nevyšel, proti byla dobře zformovaná obrana hostí.
8
Dobře a naprosto podle pravidel zahrál u postranní čáry domácí hráč a odebral soupeři míč.
7
Zajímavý pokus o vysunutí Kioytakeho, ale míč byl příliš dlouhý i pro záložníka Norimberku.
6
Domácí dostali výhodu standartní situace, ale centr do vápna zblokoval hned první obránce.
3
První velké vzrušení na stadionu po pádu domácího hráče v pokutovém území, ale hlavní rozhodčí zůstává ledově klidný a ukazuje, že se bude kopat pouze rohový kop.
2
Asamoah si vyšlápl na Kloseho, který se těžce zvedá z trávníku.
1
Zápas zahájili úvodním výkopem hosté, ale o míč velice rychle přišli.
1
-1
Hráči právě přichází na hrací plochu a fanoušci je okamžitě přivítali hlasitým skandováním.
Hlavní trenér domácí Michael Büskens má k dispozici tyto náhradníky: Hesl, Hefele, Zillner, Petsos, Edu, Azemi, Klaus.

Na druhé straně Dieter Hecking má na lavičce náhradníku připraveny tyto fotbalisty: Balitsch, Cohen, Plattenhardt, Rakovsky, Ngankam, do bojů je připraven i slovenský fotbalista Róbert Mak a jediný český zástupce v tomto duelu Tomáš Pekhart.

SpVgg Greuther Fürth: Grün - Nehrig, Kleine, Mavraj, Schmidtgal - Fürstner, Pekovic - Sararer, Prib, Stieber - Asamoah

1. FC Nürnberg: Schäfer - Chandler, Nilsson, Klose, Pinola - Simons - Kiyotake, Feulner, Frantz, Esswein - Polter

Rozhodčí: Brych - Borsch, Kunsleben.
Další informace:

V letošní sezóně se jedná o první vzájemné měření sil a protože je Fürth letos nováčkem v nejvyšší soutěži, tak se týmy nepotkali v lize ani loni. Jediným zápasem, který loni týmy odehráli byl souboj v poháru těsně před Vánoci a v tom se radovali překvapivě hráči Fürthu, když dokázali vyhrál 0:1 na hřišti Norimberku.

Dějištěm zápasu je Trolli ARENA, která pojme 15 200 diváků a je takovým trpaslíkem mezi bundesligovými stadiony.
1. FC Nürnberg:

Ani tento klub nevstoupil do letošní sezóny nikterak skvěle, se ziskem dvanácti bodů se krčí na šestnácté příčce s pětibodovým náskokem právě na Fürth. Dnešní utkání tak bude velice důležité pro obě družstva.

V posledním ligovém utkání přivitáli hráči Norimberku na domácí půdě suveréna soutěže Bayern Mnichov, který do té doby ztratil pouze tři body a Norimberku se podařilo získat v tomto těžkém zápase bod za remízu 1:1 a to přestože už ve 3. minutě prohrávali zásluhou Maria Mandzukiče. Jenže na začátku druhého poločasu se prosadil Markus Feulner a zajistil tak nečekaný bod.
SpVgg Greuther Fürth:

Nováčkovi v nejvyšší soutěži se zatím příliš nedaří. Po dvanácti odehraných kolech je na předposlední sedmnácté příčce se sedmi body. Dokonce se z vítězství Fürth radoval pouze jedinkrát. Špatná je i bilance na domácím hřišti, kde je se skóre 3:13 a pouhou jedinou remízou Fürth úplně nejhorším celkem.

V posledním ligovém zápase nastoupili fotbalisté Fürthu na horské půdě v Dortmundu a prohráli 3:1. Když hned ve 3. minutě prohrávali zásluhou Lewandowského. O dvě minuty později sice Zoltan Stieber vyrovnal, ale po další trefě Lewandowského a Götzého bylo už po prvním poločase rozhodnuto.
Hezký den, vítám Vás při sledování utkání německé Bundesligy. V tomto zápase mezi SpVgg Greuther Fürth a 1. FC Nürnberg půjde o důležité záchranářské body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.