I přes jasnou převahu hostujícího celku nedokázal Hoffenheim vstřelit branku. Hannover tedy ubránil své poločasové vedení a připisuje si velice cenné tři body. Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek dne!
90+1
Hannover střídá, odejde Mame Biram Diouf, místo něj si zahraje Mohammed Abdellaoue.
90
Rozhodčí Daniel Siebert se rozhodl nastavit 3 minuty.
89
Domácí Mame Biram Diouf uviděl žlutou kartu za faul.
88
Hannover se po několika minutách dokázal dostat z tlaku soupeře, Pinto může zahájit rozehrávku svého týmu.
86
Hoffenheim se nyní snaží zvýšit svojí útočnou snahu, má necelých 10 minut na alespoň jedné branky.
84
Hra se přesunula na střed hrací plochy, míč mají na kopačkách domácí hráči.
82
Ani z osmého rohového kopu hostů neskončil míč v bráně.
81
Hoffenheim rozehraje rohový kop.
80
Hráči Hoffenheimu nyní předvádí pěkný kombinační fotbal na polovině domácích, nedaří se jim však dostat se do zakončení.
78
Hoffenheim střídá, odejde Eugen Polanski, místo něj se na hřiště podívá Daniel Williams.
77
Hoffenheim střídá, odejde Tobias Weis, nahradí jej Vincenzo Grifo.
75
Hannover střídá, odchází Didier Ya Konan, místo něj se na hřiště podívá Andre Hoffmann.
73
Hostující Beck fauloval ve vápně Hannoveru obránce Chaheda, domácí budou odkopávat od své brány.
71
Joselu se dostal do velmi zajímavé pozice, radost mu však překazil odpískaný ofsajd.
70
Míč z rohového kopu nepředstavoval pro domácí obranu žádný problém, hráči jej odehráli daleko od své brány.
69
Hoffenheim bude zahrávat rohový kop.
67
Hostující Camargo ve slibné šanci, dostal se k miči ve vápně Hannoveru, byl však blokován obráncem Panderem, který jej také připravil o míč.
65
Polanski se nyní prezentoval krásnou střelou, domácí brankář Zieler však vytáhl další z jeho skvělých zákroků a dokázal míč vyrazit.
63
Hoffenheim střídá, ze hřiště odešel Takashi Usami, nahradil ho Joselu.
61
Míč z rohového kopu skončil pouze na hlavách bránících hráčů, kteří jej odehráli do bezpečí.
60
Hannover bude kopat rohový kop.
58
Míč z přímého kopu se krásně točil do brány, radost hostujícím hráčům však překazil brankář Zieler, který střelu zastavil.
57
Hoffenheim bude kopat přímý kop nedaleko vápna Hannoveru, míč si staví Firmino.
54
Hoffenheim se nyní pokouší dostat míč do pokutového území domácích. Centry ale končí jen u brankáře Zielera nebo na kopačkách obránců.
52
Hra je nyní dost přerušovaná kvůli drobným faulům na středu hřiště. K rozehrávce volného přímého kopu se nyní chystá hostující Firmino.
50
Hoffenheim ztrácí míč na polovině soupeře, domácí hráči mohou zahájit rozehrávku jejich útočné akce.
48
Druhý poločas začal v poklidném tempu, domácí zatím drží míč a kontrolují hru.
46
V zápase je zatím překvapivě lepším týmem hostující Hoffenheim, který domácí po většinu prvních 45 minut přehrával, nicméně, po brance Hannover z 8. minuty je stav 1:0.
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
Rozhodčí se rozhodl nenastavovat a ukončuje první poločas.
45
Hostující Eugen Polanski uviděl žlutou kartu.
44
Střela z přímého kopu se mezi tři tyče nevešla, bude se rozehrávat od brány Hoffenheimu.
42
Domácí Djourou byl faulován u vápna hostů, Hannover rozehraje přímý kop.
40
Hoffenheim má posledních 5 minut na srovnání stavu v prvním poločase, zatím sice domácí dostává pod tlak, hráčům však chybí přesnější nahrávky.
37
Centrovaný míč do vápna Hannoveru byl sice pěkný, ale nikdo z hostujících hráčů nebyl v jeho blízkosti.
35
Hostující Tobias Weis zkusil střeli z dálky, byl to však spíše takový propagační pokus. Brankář Zieler nemusel zasahovat.
33
Roberto Firmino se dostal do zakončení, jeho střelu však zastavila pozorná obrana soupeře.
31
Hoffenheim stále dobře drží míč, hráči se snaží kombinovat na polovině domácích, nedaří se jim však dostávat míče do šestnáctky Hannoveru.
29
Hráči Hoffenheimu nyní předvádí dost útočný fotbal, aktuální stav se jim příliš nezamlouvá. Hannover se v obraně zrovna nenudí.
27
26
Hoffenheim bude kopat rohový kop.
25
Domácí Jan Schlaudraff se dostal ke střele, ta však nemířila mezi tři tyče.
24
Hostující Volland se dostal do zakončení ve vápně domácího týmu, střelu však prováděl v pádu a nemířil tedy příliš přesně.
22
I další útočná akce hráčů Hannoveru končí pouze rozehrávkou od brány soupeře. Proti obraně Hoffenheimu je nyní pro domácí těžké se prosadit.
19
Míč z rohového kopu si hostující obrana pohlídala a odehrála jej do bezpečí.
18
Hannover rozehraje rohový kop.
16
Hráč Hoffenheimu Roberto Firmino uviděl po nevybíravém zákroku na žlutou kartu.
15
Hra se přesunula na střed hrací plochy, u míče jsou domácí hráči.
13
Hostující Volland se ujal přímého kopu, jeho střela šla však příliš vysoko.
12
Hoffenheim rozehraje přímý kop z velice slibné vzdálenosti.
11
Domácí Christian Pander uviděl žlutou kartu za faul.
10
Hostující Johnson pokazil nahrávku na polovině soupeře, Hannover tak získává míč a může zahájit rychlý protiútok.
8
Hannover právě vstřelil branku!

MAME BIRAM DIOUF dává branku. Brankář Gomes neudržel míč po centru Husztiho, Diouf neměl z malého vápna problém skórovat.
7
Hráči Hannoveru předvádí nyní dobrou útočnou hru a aktivně napadají, Hoffenheim však zatím bez problémů snahám soupeře odolává.
5
Opět se pokračuje ve hře.
4
Hra je přerušena, domácí Sergio Pinto si vyžádal ošetření.
3
Zápas začal poklidným tempem, žádný z týmů se zatím nehrne příliš do útočení. O trochu více ze hry má momentálně domácí tým.
1

Hannover 96: Zieler - Pander, Schulz, Djourou, Chahed - Huszti, Pinto, Schmiedebach, Ya Konan - Diouf, Schlaudraff

TSG 1899 Hoffenheim: Gomes - Beck, Abraham, Delpierre, Johnson - Weis, Polanski - Firmino, Volland, Usami - De Camargo

Rozhodčí: Daniel Siebert.
V zápase bude jasným favoritem Hannover, který má na domácím hřišti 3 výhry v řadě a dokázal z 10 utkání nasbírat úctyhodných 20 bodů, navíc vítězství v tomto utkání by ho výrazně přiblížilo k příčkám, které znamenají účast v pohárové Evropě.
Hoffenheim má zcela jiné starosti než jeho dnešní soupeř, aktuálně okupuje se 16 body až 16. místo, které znamená baráž o udržení. Co se týče výsledků na hřištích soupeřů je Hoffenheim jednoznačně nejhorším týmem, z dosavadních devíti utkání dokázal uhrát pouze 4 body. Není tedy divu, že mu hrozí sestup.
Domácí Hannover je tým, který má stále šanci dostat se na příčky, které pro příští sezónu zaručují účast v evropských pohárech. Momentálně je se ziskem 26 bodů na 10. místě. Na 6. místo mu však chybí pouhé 3 body. Hannover patří s výsledky na domácím hřišti mezi naprostou špičku 1. Bundesligy, z 26 získaných bodů jich 20 uhrál na své půdě.
Přeji pěkné sobotní odpoledne všem fotbalovým příznivcům! Vítám Vás u 21. kola 1. Bundesligy, ve kterém se utkají týmy Hannover 96 a TSG 1899 Hoffenheim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.