Domácí již ve čtvrtém utkání v řadě nedokázali vstřelit branku a i díky tomu opět prohrávají. Wolfsburg nehrál úplně špatný fotbal a dostal se i do zajímavých šancí, ale hlavně ve druhém poločase obrana domácích působila velice rozpačitým dojmem a Freiburg tak mohl klidně vyhrát i větším rozdílem.

S informací, že Freiburg získal všechny tři body na hřišti Wolfsburgu se s Vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajn reportáží.
90+2
V samém závěru technická střela hostí, ale ta již na výsledku nic nezmění.
90+2
Utkání se již pouze dohrává.
90+1
Hlavní rozhodčí nastaví 2 minuty nad rámec devadesáti minut!
89
Poslední střídání v zápase. V drese Freiburgu si zahraje Hedenstad, který na posledních pár minut nahradí Sorga.
89
Podobná střela jako v předchozím případě, ale opět míč neskončil v prostoru brány.
88
Olič vypálil z otočky a jeho dělovka protáhla brankáře Baumanna. Míč však naštěstí pro Freiburg skončil mimo tři tyče.
87
Domácím se čekání na gól prodlužuje. Již v posledních třech duelech nedokázali vstřelit branku a dnes se to zřejmě nezlomí.
86
Hostující hráč Diagné viděl žlutou kartu.
84
Freiburg právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto! Opět rychlý protiútok, po kterém přišla přesná přihrávka na JULIANA SCHUSTERA, který střelou k pravé tyči nedal šanci domácímu brankáři.
83
Opět průvan v domácí obraně, ale hosté to překombinovali a tak se na ohrožení bárny nedostalo.
83
Benaglio poslal svůj výkop až na druhou stranu k brankáři Baumannovi.
81
Brankář Baumann rychlým výběhem zneškodnil další možnost domácích.
79
Hosté střídají. Odešel Freis a přišel Flum.
79
Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí správně ukazuje, že se nic zvláštního nestalo.
78
Lakič uháněl do zajímavé šance, ale zbytečně volil střelu z velké dálky, která se mezi tři tyče nevešla. Podle všeho však byla tečována a tak mohou domácí zahrávat rohový kop.
77
Caligiuri je dnes při chuti. Dostal hezkou přihrávku do volného prostoru a střelou vyprášil rukavice Benaglia.
76
Faul ve středu hřiště a opět je pískáno proti domácím.
74
Hosté nemají nejmenší důvod někam spěchat a podle toho vypadá i jejich hra. Hlavní je držet míč na svých kopačkách.
72
Olič se dostal k hlavičce a jen těsně minul tyčku hostující brány. Při dopadu si nepříjemně narazil nohu a problémem domácích může být fakt, že již nemohou střídat.
72
Domácí vybojovali rohový kop.
69
Centr do pokutového území Freiburgu odhlavičkován do bezpečí.
68
Poslední střídání domácích. Ze hřiště odešel Pogatetz, kterého nahradil Lakic.
67
Všechny útočné výpady domácích jsou ihned bržděny dobře pracující obranou hostí.
64
Domácí obrana má dnes den otevřených dveří. Naprosto v pohodě přišla přihrávka mezi obránce a Wolfsburg opět zachránila konstrukce brány! Caligiuri byl blízko vstřelení druhé branky.
62
Neuvěřitelné zmatky v domácí obraně! Naprosto klidně mohl obránce odkopnout míč, ale místo toho se balón dostal k Schmidovi, který zakončil pouze do břevna domácí brány.
60
Druhým střídajícím hráčem je Trasch, který nahradil Fagnera.
60
Hned dvojité střídání v domácím celku. Jako první odešel Vieirinha, kterého nahradil Schafer.
59
Hosté ztratili naprosto zbytečně míč uprostřed hřiště a domácí tak šli v početní přesile do útoku. Dost to vzal na sebe a zkusil vystřelit, jeho střele však chyběla přesnost.
57
Domácí obrana působí hodně otevřeně. Wolfsburg se snaží o aktivní hru směrem dopředu, ale musí si dát pozor na nebezpečné brejky.
55
Hráči Freiburgu se opět snažili vyšachovat obranu Wolfsburgu, ale ta si tentokrát dala pozor a tak mohou domácí založit novou akci od brankáře Baumanna.
52
Domácí se usadili na polovině Freiburgu, na jejich výraznější šanci však stále čekáme.
49
Už to vypadalo, že se i domácí dostanou do šance, ale jednou zapracovala obrana Freiburgu a podruhé byl problém ve zpracování.
48
Nádherná akce hostí, přihrávky na jeden dotek uvolnili autora prozatím jediné branky Caligiuriho, ale ten nechal vyznamenat brankáře Benaglia.
46
O poločasové přestávce došlo k jedné změně. Ze hřiště odešel Erik Jendrišek, který zařídil pokutový kop a nahradil ho Max Kruse.
46
Ani minuta nastavení a první poločas je tak ukončen za stavu 0:1 pro hosty z Freiburgu. Jedinou branku zatím střelil ve čtyřicáté minutě Daniel Caligiuri a to z pokutového kopu, který vybojoval slovenský útočník Erik Jendrišek.
45
Začala plynout poslední minuta prvního poločasu, uvidíme zda rozhodčí něco nastaví.
43
Nepřesná rozehrávka domácích a u míče jsou tak opět hosté a to se pochopitelně nelíbí domácím fanouškům, kteří na své borce pískají.
41
Freiburgu vstřelená branka evidentně prospěla.
40

DANIEL CALIGIURI si postavil míč na značku pokutového kopu a přesnou střelou k pravé tyči nedal domácímu brankáři šanci a to i přesto, že vystihl směr.
39
Žlutou kartu viděl za předchozí faul Naldo.
39
Jendrišek se probíjel do pokutového území a vybojoval pokutový kop pro Freiburg!
36
Zajímavá šance se rodila pro domácí, ale přihrávka na volného hráče přišla o malinko později a tak mohl Baumann situaci vyřešit včasným výběhem.
33
Dobrý obranný zákrok Sorga, který nepustil do šance Vieirinha a navíc si domácí hráč při souboji pomohl nedovoleně a tak u míče zůstanou hosté.
30
Jendrišek se nedokázal prosadit v pokutovém území, ale poslal míč na svého spoluhráče Caligiuria, kterého však odzbrojila obrana Wolfsburgu.
29
Brankář Baumann po vzdušném souboji skončil na zemi, ale hlavní rozhodčí Robert Hartmann odpískal útočný faul.
29
Domácí bojují a jdou i za na pohled ztracenými míči a po jedné takové situaci vybojovali rohový kop.
27
Opět měl Wolfsburg možnost zahrávat rohový kop, ale centr našel pouze hlavu jednoho z hostí.
26
Dlouhým výkopem dostal brankář Benaglio do šance Oliče, který si krásně obhodil soupeře, ale na lepší zakončení už mu nezbyla síla a ani čas.
22
Rohový kop domácích skončil pouze v náruči brankáře Baumanna.
21
Několik nedovolených zákroků hru mírně kouskuje.
19
Staré otřepané nedáš - dostaneš se málem opět ukázalo v plné své kráse, ale samostatný únik nedokázal Schmid zakončit brankou.
18
Diváci na stadionu již zvedali ruce, ale perfektně načasovanou hlavičku Hasiniho dokázal brankář Baumann chytit mrštným zákrokem.
17
Míč několikrát letěl do pokutového území Freiburgu, ale obrana hostí si poradila na jedničku.
16
Brankář Baumann hodně riskoval! Jeho vyběhnutí nebylo vůbec bezpečné a moc nechybělo a domácí tohoto zaváhání využili. Wolfsburg bude zahrávat alespoň rohový kop.
14
Ofsajdové postavení i na druhé straně a tak mohl zůstal Benaglio v bráně Wolfsburgu klidný.
12
První střela na bránu, ale Bamumann stál na správném místě a v pohodě míč chytil.
11
Mujdza už musel hasit požár v obraně Freiburgu a naprosto po právu vidí žlutou kartu. Zajímavá standartka pro domácí!
11
Hosté se dlouho nemohli prosadit proti dobrému napadání Wolfsburgu.
9
Přízemní centr z levé strany hrál domácí fotbalista pod tlakem a podle toho to i vypadalo, brankář Baumann si pro balón v pohodě došel.
7
Dost se ocitl v ofsajdovém postavení.
7
Úvod utkání je na obou stranách hodně rozpačitý, obrany si dávají dobrý pozor a tak jsme ještě neviděli ani náznak nějaké šance.
4
Vieirinha zůstal na zemi po souboji s protihráčem - píská se proti Freiburgu.
3
První pokus hostí o vysunutí dlouhým míčem za obranu, ale vše ztroskotalo na nepřesném zpracování a u míče jsou tak opět domácí.
1
Zápas otevřeli výkopem domácí fotbalisté, jejich první pokus o založení útoku nepřinesl příliš vzrušení.
1
-1
Hráči již přichází na stadion a utkání tak za malý okamžik začne.
Domácí kouč Felix Magath má k dispozici tyto náhradníky:
Hitz, Lopes, Schäfer, Josué, Diego, Träsch, Lakič.

Hostující kouč Christian Streich má k dispozici tyto náhradníky:
Batz, Hedenstad, Höhn, Flum, Kruse, Santini, Terrazzino.

VfL Wolfsburg: Benaglio - Rodriguez, Pogatetz, Naldo, Fágner, Vieirinha, Kahlenberg, Knoche, Hasani, Dost, Olič

SC Freiburg: Baumann - Mujdža, Ginter, Diagné, Sorg, Schmid, Schuster, Makiadi, Caligiuri, Freis, Jendrišek

Rozhodčí: Hartmann - Cortus, Färber.
Podaří se dnes opět vyhrát domácímu celku nebo se prohloubí jejich špatná série. To vše se dozvíme dnes od 15:30, kdy je plánován úvodní výkop zápasu.
Vzájemné zápasy

V minulé sezóně došlo dvakrát na měření sil a vždy se radoval z vítězství domácí tým. Freiburg vyhrál v srpnu 2011 doma 3:0 a v druhém utkání v únoru letošního roku se z vítězství 3:2 radoval Wolsburg.
Poslední utkání

V posledním utkání Wolsburg prohrál na hřišti Schalke 0:3 a v posledních třech utkáních dokonce nedokázali domácí vstřelit ani branku. To Freiburg v posledním ligovém zápase nastoupil doma proti 1. FC Nürnberg a vyhrál rozdílem třídy 3:0.
Postavení v tabulce

Domácí tým je na tom v letošní sezóně hodně špatně, poslední místo a pouze dvě vstřelené branky jsou hodně špatnou bilancí. Wolsburg dokázal v sedmi utkáních získat pouze pět bodů za jednu výhru a dvě remízy. Hosté z Freiburgu jsou na tom o něco lépe, patří jim 11. příčka s osmi body.
Hezký den při sledování onlajn reportáže z utkání 8. kole německé nejvyšší soutěže. V tomto onlajnu budeme sledovat utkání VfL Wolsburg - SC Freiburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.