Augsburg poráží Stuttgart 2:1 a má první body v nové sezoně. Naopak Stuttgart prohrál i dnešní, tedy třetí zápas v řadě a zatím je bez bodu. Domácí vedli už 2:0, hosté ale ještě v první půli snížili z penalty.

Ve druhém poločase byl vyloučen Traore po pěti minutách ve hře, i přesto hrál ale Stuttgart velmi dobře. Na vyrovnání to ale nestačilo.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
88
Velmi nebezpečný brejk domácích končí dobrým obranným zákrokem Rausche.
87
Altintop odchází, nahrazuje jej Vogt.
86
Hahn vidí žlutou kartu.
85
Je tu závěr, hosté bojují alespoň o bod. Poslední minuty hosté zaslouží pochvalu, i v deseti si vytváří šance.
83
Pohledná akce hostů končí na Hitzovi.
80
Naprosto neskutečné! Domácí šli tři na nikoho, Mölders nejprve trefil Ulreicha, pak ale mohl dorážet do prázdné branky. Útočník domácích si sice věřil, a dělovou ranou vystřelil, míč jde ale jen do postranní sítě. Tohle se opravdu jen tak nevidí, milionová šance domácích tak gólem nekončí.
79
Roh pro hosty.
78
Smůlu měl teď Ibiševič, ke kterému se nedostal hodně nadějný centr hostů.
77
Velmi dobře hrající Holzhauser odchází na úkor Wernera.
76
Připomínám, že oba dnešní soupeři hrají o své první ligové body, jelikož v prvních dvou kolech ani jeden tým nebodoval. Dnes má velmi dobře našlápnuto Augsburg...
74
Hosté střídají, odejde Mohammed Abdellaoue, nahradí jej Cacau.
74
Holzhauser vypálil nepříjemnou střelu před velkým vápnem, míč jde ale kousek od pravé tyče.
72
Tak tohle kolo německé Bundesligy je opravdu bohaté na červené karty, nutno ale zopakovat, že tahle byla nesmírně přísná.
71
Traoré nesmírně přísně vyloučen za skluz na soupeře, tohle červená určitě neměla být. Pro hosty je to ale obrovská ztráta.
67
Sakaj potrestán žlutou kartou..
66
Domácí vhazují na útočné půli.
65
Hahn vyslal střelu z pravého křídla, míč jde hodně vedle levé tyče.
64
Odejde Arthur Boka, příjde Ibrahima Traore.
63
Holzhauser se dostal k centru, Mölders hlavičkuje z vápna. Ulreich ale v klidu zasahuje.
61
Gentner takticky fauluje domácího hráče při rychlém brejku, je to jasná žlutá.
60
Je tu ale útočný faul.
59
Ulreich vytáhl míč nad břevno, domácí mají k dispozici roh.
58
Sakajovi se ale centr z pravé strany vůbec nepodařil, od branky tak rozehrává Hitz.
55
Ve druhé půli mají míč pod kontrolou více hosté, Stuttgart svou hru zlepšil a pokouší se o vyrovnání.
53
Domácí střídají, Verhaegha nahrazuje Philp.
53
Z brankové čáry vykopává jasný gól hostů Klavan!
51
Hahn hlavičkuje nepřesně.
49
Bokův centr příliš dlouhý, míč tak mají domácí.
48
Míč zatím kontrolují hosté...
46
Odchází Moritz Leitner, místo něj se na hřiště podívá Martin Harnik.
46
Domácí byli v první půli jasně lepší, průběžný stav 2:1 je pro hosty milosrdný. Za stavu 2:0 domácí soupeře nesmírně tlačili, přišla ale penalta a jako blesk z čistého nebe snížení. Stuttgart se ale musí hodně zlepšit, pokud chce myslet na body.

Druhý poločas začne cca v 18:33.
45
Nastavena budiž jedna minuta.
44
Domácí mohli odpovědět velmi rychle, na brance Stuttgartu ale zvoní jen tyč!
42
Stuttgart právě vstřelil branku!
VEDAD IBIŠEVIČ proměňuje pokutový kop, rána lehce k levé straně branky slaví úspěch.
41
Verhaegh fauluje v pokutovém území, hosté kopají penaltu!
40
Domácí zaslouží za svůj tlak velkou pochvalu, je tu další roh.
38
Drtivý tlak domácích! Centr z levé strany propadl k Morávkovi, který vypálil z první do odkryté branky, míč jde ale těsně vedle! Škoda pro českého záložníka, tady se mohlo zadařit.
36
Augsburg právě vstřelil branku!
Domácí využívají standardní situaci a navyšují na 2:0! Krásný centr z přímého kopu od Holzhausera z pravé strany, míč hlavou lehce tečuje CALLSEN-BRACKER. Augsburg tak dělá radost svým fandům a vzhledem ke hře hostů si výrazně zvýšil naději na tři body.
35
Altintop dostal vyčiněno od rozhodčího Welze, míč mají i tak domácí a kombinují před velkým vápnem.
33
Nepřesnost v kombinaci domácích na levém křídle znamená jen ztrátu míče.
30
Dlouhý míč za obranu pro Mölderse, ten byl ale vepředu sám a jeho centr do vápna nikoho nenašel.
27
Pěkná akce domácích, Hahn ale pálí nepřesně.
26
Akce Stuttgartu byla zakončena centrem z levého křídla, Hitz si ale povyskočil a míč krotí.
24
Za ošklivý faul po odehrání míče je potrestán Abdellaoue.
23
Rüdiger potrestán žlutou kartou.
22
Baier odcentroval z pravého křídla, míč ale krotí Ulreich.
20
Boka se Schwaabem kombinovali na středu pole, dlouhá přihrávka za obranu ale úspěch neslaví, míč získali domácí.
17
Hitz vyráží střelu z hranice vápna, Sakaj má pro tentokrát smůlu.
10
Verhaegh vidí žlutou kartu za hodně ošklivý skluz.
9
Domácí jsou zatím aktivnější, tento centr na pravé křídlo je ale příliš dlouhý a míč získávají hosté.
6
Augsburg dává první gól v nové sezoně a vede 1:0! Centr z pravé strany propadl až k HALILU ALTINTOPOVI, který trefil prázdnou bránu!
6
Obrana Stuttgartu ale uspěla.
5
První roh v zápase budou zahrávat domácí.
4
Míč mají hosté a rozehrávají na obranné půli.
1

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, Ostrzolek – Hahn, Morávek, Baier, Altintop, Holzhauser – Mölders

VfB Stuttgart: Ulreich – Sakaj, Schwaab, Rüdiger, Boka – Abdellaoue, Gentner, Maxim, Leitner, Rausch – Ibišević

Rozhodčí: Welz – Foltyn, Thomsen.
Jak dopadne dnešní duel? Sledujte onlajn reportáž od 17:30...
A co Stuttgart? V předkole Evropské ligy postoupil přes tým Plovdivu po remíze venku 1:1 a domácí remíze 0:0. V lize tým v prvním kole nestačil na Mainz, jako host padl 2:3. Poté i doma s Leverkusenem – 0:1. Ani jeden z dnešních soupeřů zatím nemá bod, to se po dnešku změní. Stuttgart odehrál ale ve čtvrtek o zápas navíc, v kvalifikaci Evropské ligy prohrál v řecké Rijece 1:2.
Augsburg má za sebou výhru 2:0 v Lipsku v poháru. Po tomto vítězství přišla hořká premiéra v lize. V prvním kole tým doma nestačil na favorita z Dortmundu, bylo to jasným poměrem 0:4. Tým si chtěl spravit náladu v Brémách, ani tam se ale první body nenarodily, Augsburg padl 0:1. Dnes tak bude hrát pod značným tlakem.
Příjemné odpoledne s Bundesligou, dnes nás čeká duel domácího Augsburgu proti Frankfurtu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.