Braunschweig - Stuttgart | ONLINE | 29.9.2013 17:30 | Bundesliga 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

To je pro tuto chvíli vše, sedmé kolo německé Bundesligy je za námi. Doufám, že jste si ho užili a přeji pěkný zbytek nedělního večera.
Braunschweig zůstává po porážce stále na posledním místě, naopak Stuttgart poskočil ze čtrnáctého místa až na šesté.
Braunschweig měl utkání nadějně rozehrané a v první půli si vypracoval několik dobrých šancí. Nicméně ještě v úvodním dějství domácí inkasovali, když se ve 40. minutě prosadil Ibišević, a tento moment je nejspíš poznamenal. Ve druhé půli se snažil Eintracht o vyrovnání, ale místo toho třikrát inkasoval a zápas pro něj skončil po několikáté v sezóně debaklem. Stuttgart si tak z Braunschweigu odváží výhru 4:0.
Konec zápasu.
89
Domácí fanoušci teď spustili známou hymnu Liverpoolu You'll Never Walk Alone, čímž dávají najevo svému týmu, že jsou pořád s ním i v těžkých časech. Fanoušci Braunschweigu si rozhodně zaslouží jedničku s hvězdičkou.
88
Před Traorém teď dobře pozičně zahrál brankář Petković, jinak by se Traoré řítil sám na bránu.
86
Stuttgart naposled střídá. Na poslední minuty přijde na trávník Cacau, která vystřídá střelce druhého gólu Alexandru Maxima.
86
Stuttgart právě vstřelil branku!
Ještě jeden gól v domácí síti. Ibrahima Traoré si zaběhl za obranu a pak narýsoval před bránu přesnou přihrávku na střídajícího MARTINA HARNIKA (2), kterému stačilo nastavit nohu. Smutný konec pro Braunschweig.
85
Hostující brankář Kirschbaum nezdržoval hru a rychle rozehrál. Stuttgart musí čelit vysokému napadání soupeře.
84
Braunschweig drží míč na svých kopačkách, kombinuje ovšem pouze na vlastní polovině.
83
Domácí hráči by se chtěli svým skvělým fanouškům odměnit alespoň gólem, ale Stuttgart si situaci dobře hlídá.
82
Bellarabiho střela z přímého kopu rozhodně nebyla vůbec špatná. Nakonec však šla těsně vedle brány.
81
V hledišti to vypadá, jako kdyby naopak domácí 3:0 vedli. Fanoušci Braunschweigu zpívají chorály a rozhodně nenechávají svůj tým na holičkách ani za tohoto stavu.
79
...Druhým střídajícím je Domi Kumbela. Na trávníku se objeví Marc Pfitzner.
79
Dvojité střídání domácích. Ze hry odchází Kevin Kratz a nahrazuje ho Orhan Ademi...
77
O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto. Tři body poputují do Stuttgartu. Domácí i přes nadějný výkon v první půli utrží další nepříjemnou prohru.
76
Stuttgart právě vstřelil branku!
Je hotovo. IBRAHIMA TRAORÉ (1) se konečně dočkal, narazil si s Christianem Gentner, ten mu míč vrátil parádně za obranu a Traoré se střelou na bližší tyč nemýlil.
74
Kumbela posílal pas před bránu. Vypadalo to, že by se domácí mohli konečně dočkat gólu. Míč se však odrazil od jednoho z obránců Stuttgartu na rohový kop, jenž poté nic nepřinesl.
74
Stuttgart podruhé střídá. Ze hry odchází mladík Timo Werner a na hřiště přichází Martin Harnik.
73
Fanoušci Braunschweigu i přes nepříznivý vývoj stále svůj tým vytrvale povzbuzují, což je rozhodně sympatické.
72
Nakonec se také povedla. Dlouhý pas na pravé křídlo za obranu převzal Traoré a hledal zpětnou přihrávkou své spoluhráče. Přihrávka nebyla ideální, k míči se ale nakonec dostal Ibišević a zakončoval. Jeho střela skončila nad bránou.
71
Teď se však hosté vydali na polovinu soupeře a dlouhou kombinací se snažili přelstít obranu Braunschweigu...
71
Stuttgart se v posledních minutách trochu zatáhl a soustředil se na bránění.
70
Rohový kop Braunschweigu mířil na Oehrla, ten se ale nakonec k hlavičce nedostal.
69
...K míči se postavil pochopitelně pravidelný zahravač těchto situaci Kratz. S jeho centrem si však obrana Stuttgartu dokázala poradit.
68
Rüdiger poslal k zemi Bellarabiho a domácí budou zahrávat standardní situaci...
67
Centr z pravé strany na Kumbelu, který se dostal k hlavičce, ale jeho zakončení šlo pouze nad bránu.
66
Utkání rozhodně ještě není rozhodnuto. Stuttgart se nesoustředí jen na bránění a tak mají občas domácí v útoku trochu volného prostoru.
65
Traoré chce dnes hodně vstřelit gól. Třetí střelecký pokus v krátkém čase. Traoré si navedl míč z pravé strany a tentokrát střílel na vzdálenější tyč. Stejně jako v minulém případě, i teď těsně minul.
64
Zápas začíná připomínat úvod utkání, kdy se také hrálo nahoru, dolů.
63
Traoré se dobře prosadil ke střele zpoza vápna. Mířil šikovně k tyči, kterou ale nakonec přízemní střela jen těsně minula.
62
Kumbela se dostal ke střele, ale jeho zakončení bylo hodně slabé a brankář Kirschbaum s ním neměl problémy.
61
Na druhé straně rychlý protiútok domácích, ale míč na Kumbelu šel do jasného ofsajdu.
61
Traoré se dostal do velké šance, když se propracoval do zakončení tváří tvář brankáři Petkovićovi, ten ho ale vychytal a z odraženým míčem už si poradili obránci.
59
Gentner našel ve vápně Ibiševiće. Ten se k zakončení nedostal a přihrával ještě Wernerovi. Ten zkoušel takovou polostřelu, polocentr. V každém případě míč zamířil vedle brány.
58
Kevin Kratz rozehrával rohový kop. K hlavičce se dostal Kumbela, ale jeho zakončení nebylo přesně a skončilo nad bránou.
57
Momentálně sledujeme takovou poměrně neuspořádanou hru s mnoha ztrátami. Žádný z týmů se nemůže dostat do souvislejší akce, což samozřejmě daleko víc musí trápit domácí.
56
Domácí se snaží hrát po celý zápas ofenzivně a možná i to jim srazilo vaz. Stuttgart trpělivě vyčkával na svoje šance, a ty přišly.
55
Mirko Boland to jistě nemyslel nyní zle, ale jeho kolmice za obranu šla do prostoru nikoho.
54
Braunschweig zahrával rohový kop, ale Stuttgart si se situací dobře poradil.
53
Bellarabi dostal přihrávku do volného prostoru na pravém křídle, ale i když chtěl přejít přes obránce tak nešťastně uklouzl.
50
Stuttgart právě vstřelil branku!
Domácí sice začali aktivně, ale nebylo jim to nic platné. Naopak z první útočné akce skóroval Stuttgart. Ibrahima Traoré pálil zhruba z osmnácti metrů. Jeho skákavou střelu brankář Petković pouze vyrazil. K dorážce se pak dostal ALEXANDRU MAXIM (3) a byl úspěšný.
49
Bellarabi centroval před bránu. Stuttgartu se však tento pas podařilo odvrátit. Stále jsou ale hosté pod tlakem.
48
Domácí začali pochopitelně ofenzivně a chtějí co nejrychleji vyrovnat.
47
Braunschweig zahrával standardní situaci. K míči se postavil Kevin Kratz, ale nic nebezpečného z toho nebylo.
46
Jedno střídání si však připravil i Stuttgart. Ze hry odešel Arthur Boka a na hřiště vyběhl Konstantin Rausch.
46
Trenér Braunschweigu připravil o přestávce jednu změnu. Na hřiště přišel Thorsten Oehrl, který nahradil Simeona Jacksona, kterému se v první půli moc nedařilo.
46
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, ve kterém byli domácí o něco nebezpečnějším týmem, ale přesto prohrávají. Ve 40. minutě se totiž po standardní situaci prosadil hlavou Ibišević. Braunschweig se dostal do dobrých možností, které měli Kumbela a Caligiuri, ani jedna z nich však neskončila gólem.
První poločas skončil.
44
Arthur Boka (STU) si vyšlápl na Bolanda a za svůj nedovolený zákrok vidí první žlutou kartu utkání.
42
Vypadalo to pro Bellarabiho nadějně, ale nakonec pomezní zvedl praporek – ofsajd.
41
Pro domácí velmi ledová sprcha a tvrdý direkt. V první půli totiž vůbec nehráli špatně, právě naopak. Ale i takový je fotbal.
40
Stuttgart právě vstřelil branku!
Tak to je pro domácí opravdu velmi kruté. Hosté zahrávali standardní situaci a Alexandru Maxim posadil míč na hlavu VEDADA IBIŠEVIĆE (6), který rozvlnil síť.
39
Stuttgart naopak bude muset ve druhé půli přidat, jestli si bude chtít z tohoto hřiště odvést nějaké body.
38
Braunschweig hraje zatím velmi sympaticky a rozhodně nepřipomíná poslední tým tabulky.
36
Bellarabi vymyslel dobrou přihrávku na spoluhráče a Caligiuri se dostal k zakončení ve vápně. Kirschbaum musel vytáhnout perfektní zákrok a míč vytáhl levou rukou mimo tři tyče.
35
Ibišević měl teď blízko, aby ve vápně hlavou usměrnil centr z levé strany, nakonec mu ale kousek chyběl.
34
Stuttgart se po menší odmlce vydal do útoku, ale jeho snažení se zatím odehrává pouze kolem středového kruhu. Dál ho soupeř nepustí.
33
Další roh byl ještě méně úspěšný a Stuttgart vytlačil soupeře mimo vápno.
32
...Standardka odvrácena a ani následný rohový kop na přední tyč se s úspěchem nesetkal, když ho překazil Schwaab...
31
Bellarabi opět u míče, tentokrát byl ale kousek od rohu vápna faulován Gentnerem, tomu se to sice moc nelíbí, ale bude to standardní situace...
31
Bellarabi byl rozhodnut Stuttgartu pořádně zatopit na pravé straně, ale byl zastaven.
29
Pěkná rychlá akce Stuttgartu, která ovšem skončila jen centrem do rukavic brankáře Petkoviće. Tohle se dalo rozhodně vyřešit daleko lépe.
28
Caligiuri dokázal odcentrovat přes bránícího Schwaaba, ale jeho centr skončil přímo v náručích brankáře Kirschbauma.
27
Braunschweig zahrával rohový kop a po následném centru se do dobré šance dostal Kumbela. Jeho skákavé zakončení hlavou šlo ovšem těsně vedle vzdálenější tyče.
27
Bellarabiho průnik a zpětná přihrávka do vápna, která však opět zakončení nepřinesla.
26
Werner dostal přihrávku na levé křídlo, kde byl chvíli sám. Po chvíli se k němu stáhl Elabdellaoui. Werner se chtěl pro němu individuálně prosadit, ale byl odzbrojen.
25
I když se hraje poměrně otevřený zápas, oba brankáři v posledních minutách zrovna moc práce nemají a útoky je příliš nezaměstnávají.
24
Opět sledujeme trochu klidnější pasáž a kombinaci Braunschweigu na vlastní polovině.
23
Stále sledujeme poměrně vyrovnaný zápas. Těžko soudit, který z týmů má navrch.
22
Traoré dělá velká problémy domácí obraně. Teď to ale dokázala dvojice Reichel, Dogan vyřešit. Když se Traoré rozběhne ihned to zavání velkým nebezpečím.
21
Reichel dobře zatáhl míč až před vápno soupeře a přihrával na Caligiuriho. Ten mu přihrávku vrátil, následně ale Reichel nezvládl další pas na spoluhráče do křídla. Pro domácí škoda.
20
Ibišević poslal přihrávku za obranu na Traorého, ten se ale dostal do nevýhodného střeleckého úhlu. Šikovný ofenzivní hráč se však chtěl prokličkovat k zakončení a hned tři obránci domácích s ním měli velké problémy.
19
Gentner u míče, ale místo, aby poslal přihrávku na spoluhráče, tak přišla zblokovaná střela.
18
Domácí teď okupovali pravé křídlo a do vápna Stuttgartu mířilo několik zajímavých pasů. Hostující obrana měla co dělat, aby situace vyřešila.
18
Další rychlá akce Braunschweigu po pravém křídle, ani tentokrát ovšem pas pas do vápna k úspěchu nevedl.
17
Centr do vápna Stuttgartu, na který čekal Kumbela, rychle se však k němu stáhli hned tři hráči soupeře a Kumbela byl bez šance.
16
Hosté zahrávali dva rohové kopy v krátkém časovém rozmezí za sebou, ani jeden však nebyl úspěšný. Ten druhý skončil útočným faulem.
15
Stuttgart postrádá v bráně svoji jedničku Ulreicha, který si zranil v pohárovém utkání palec na ruce. Pro domácí je zase ztrátou absence kapitána Kruppkeho.
14
Bellarabiho dobrý centr z levé strany našel ve vápně Kumbelu, který zakončoval v polopádu nad bránu. Nicméně nebylo to vůbec špatné.
13
Na druhé straně pro změnu zahrál rukou Simeon Jackson. Stuttgart se tak k míči dostal rychle zpátky.
13
Ibišević zasáhl při hlavičkovém souboji rukou do obličeje Dogana, je pískán faul.
12
V posledních chvílích se přece jen hra trochu uklidnila a není zde vidět tolik nadějných ofenzivních útoků.
11
Bellarabi u míče na polovině soupeře, ale dostal se pod tlak a musel balón zahrát až na vlastní polovinu. Nicméně domácí udrželi míč pod svojí mocí.
10
Dobrý rychlý pas na levé křídlo, kde byl Boland. Výborně si však své povinnosti splnil obránce Schwaab.
9
Na druhé straně se chtěl do zakončení propracovat Ibišević, ale ve vápně proti němu stáli hned tři protihráče a přes ně se nedokázal hostující útočník prokličkovat.
8
Caligiuri vymýšlel dobrou kolmici za obranu, domácí však zradilo zpracování.
7
Hraje se opravdu velmi svižný a zatím atraktivní fotbal. Domácí se mohli upnout jako outsider k urputnému bránění, ale neděje se tak.
6
Teď u míče naopak domácí. Přišel dlouhý pas za obranu na pravou stranu, kde se nacházel Jackson. Ten ihned dával zpětnou přihrávku před bránu, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel.
5
Schwaab se odhodlal ke střele z větší vzdálenosti. Jeho skákavou střelu ale Petković v pohodě zkrotil.
5
Rychlá kombinace Stuttgartu na jeden dotek, která nakonec skončila tím, že přihrávka Traorého byla sražena do autu.
4
Teď sledujeme po celkem svižném začátku klidnější pasáž. Hosté kombinovali na vlastní polovině, ale poměrně rychle o míč přišli. Jackson byl však v ofenzivě příliš sám.
3
Domácí zahrávali rohový kop, hostující obraně se však povedlo odvrátit míč do bezpečí.
2
Ibrahima ukázal svoji velkou fotbalovou šikovnost. Uvolnil se na pravém křídle a hnal se ze strany směrem k bráně. Zpětnou přihrávkou našel ve vápně Ibiševiće, jehož střelu musel brankář Petković nadvakrát likvidovat.
1
Braunschweig se brzy mohl dostat do velmi dobré příležitosti. Kumbela našel z levé strany na protější straně volného Jacksona, který si ale příliš dlouho zpracovával míč a obrana Stuttgartu se stačila vrátit.
1
Utkání rozehráno. O výkop se postarali hosté a mohli jít také do první útočné akce. Dvakrát přišel nákop na pravé křídlo, ale dvakrát to skončilo neúspěchem.
1
Utkání právě začalo.
ABSENCE:

Domácí budou postrádat zraněné Correiu, Kruppkeho a Hochscheidta. Stuttgartu chybí Ulreich, Leitner, Niedermeier, Didavi a Rojas.
ROZHODČÍ: Felix Brych – Mark Borsch, Stefan Lupp – Christian Dingert.
LAVIČKA STUTTGART: Müller – Haggui, Rausch, Khedira, Harnik, Cacau, Abdellaoue.
LAVIČKA BRAUNSCHWEIG: Davari – Kessel, Theuerkauf, Perthel, Pfitzner, Ademi, Oehrl.
SESTAVA STUTTGART: Kirschbaum – Sakaj, Schwaab, Rüdiger, Boka – Werner, Kvist, Maxim, Gentner, Traoré – Ibišević.
SESTAVA BRAUNSCHWEIG: Petković – Elabdellaoui, Bičakčić, Doğan, Reichel – Boland, Kratz, Caligiuri – Bellarabi, Kumbela, Jackson.
TRENÉŘI PŘED ZÁPASEM:

THORSTEN LIEBERKNECHT (BRAUNSCHWEIG) – Tým soupeře je dobrý a po výměně trenéra se vlila do týmu nová krev. Tento vzestup samozřejmě bude chtít Stuttgart udržet. Nejen my, ale obzláště také fanoušci a celé město se připravuje a těší na každý nový zápas. Jsou zde určitě faktory, které nás mohou přiblížit k úspěchu společně s podporou publika. (zdroj: eintracht.com)

THOMAS SCHNEIDER (STUTTGART) – Doposud jsme se v lize s takovou situací nesetkali, nyní budeme tvořit hru a potřebujeme proměňovat naše šance. Braunschweig v žádném případě nesmíme podceňovat a pokud ho pustíme do vedení, tak můžeme mít velké problémy. (zdroj: vfb-stuttgart.de)
VZÁJEMNÉ ZÁPASY:

Oba týmy se v Bundeslize dlouho nepotkaly. Jejich bilance je poměrně vyrovnaná. Patnáctkrát vyhrál Stuttgart, třináctkrát Braunschweig a v osmi případech se urodila remíza.
VfB STUTTGART se po výměně trenéra Labaddiy herně a výsledkově zvedl a pod novým koučem Thomasem Schneiderem vybojoval ve třech posledních utkáních pět bodů, čímž se odpoutal od suterénu tabulky. I tak ale Stuttgart zůstává na čtrnácté pozici se ziskem sedmi bodů a rozhodně není krize ještě zažehnána. Jediným neduhem z posledních dnů tak zůstává vypadnutí z domácího poháru na úkor Freiburgu.
Nováček EINTRACHT BRAUNSCHWEIG zatím v šesti kolech vybojoval pouhopouhý jeden bod a uzavírá tak bundesligovou tabulku. Doposud jediný bod přišel v pátém kolem za remízu v Nürnbergu. V dalším kole už však inkasoval Eintracht čtyři góly od Gladbachu a jasně prohrál. Nyní si může poslední tým vylepšit velmi hubené bodové konto proti Stuttgartu. Pokud by se Braunschweigu povedlo zvítězit, odlepil by se od dna tabulky.
Pěkný nedělní den. Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu 7. kola německé Bundesligy mezi Braunschweigem a Stuttgartem. Utkání začíná v 17:30.
34. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 26 4 4 100:32 82
2. Dortmund 34 21 6 7 84:41 69
3. Lipsko 34 18 12 4 81:37 66
4. Mgladbach 34 20 5 9 66:40 65
5. Leverkusen 34 19 6 9 61:44 63
6. Hoffenheim 34 15 7 12 53:53 52
7. Wolfsburg 34 13 10 11 48:46 49
8. Freiburg 34 13 9 12 48:47 48
9. Frankfurt 34 13 6 15 59:60 45
10. Hertha Berlin 34 11 8 15 48:59 41
11. Union Berlin 34 12 5 17 41:58 41
12. Schalke 34 9 12 13 38:58 39
13. Mainz 34 11 4 19 44:65 37
14. Köln 34 10 6 18 51:69 36
15. Augsburg 34 9 9 16 45:63 36
16. Werder 34 8 7 19 42:69 31
17. Düsseldorf 34 6 12 16 36:67 30
18. Paderborn 34 4 8 22 37:74 20
Články odjinud