Dnešní utkání končí remízou 2:2, o které se dá říct, že je remízou spravedlivou. Frankfurt po vedoucí brance ve druhém poločase přenechal zbytečně aktivitu Hamburku a ten z toho dokázal vytěžit v závěru utkání vyrovnávající branku. Český útočník Kadlec se dnes střelecky neprosadil a další český hráč Jiráček, odehrál pouze poslední minutu nastavení.

Tímto se s Vámi loučím. Přeji pěkný zbytek večera.
90+2
Frankfurt drží míč na útočné polovině, ale před branku se dostat nedokáže.
90+2
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Petr Jiráček.
90+1
Žlutou kartu dostává Marco Russ (Eintracht Frankfurt).
90+1
Nastaveny budou 2 minuty.
90
K míči se dostali ale hosté, kteří podnikli rychlý protiútok, který střelou nad branku zakončil Lasogga.
90
Frankfurt se ale dokázal ubránit a teď sám kombinuje na útočné polovině.
88
Hamburk působí jakoby byl polit živou vodou. Frankfurt se nyní brání svému soupeři.
87
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Václav Kadlec, přichází Srđan Lakić.
86
Hamburg právě vstřelil branku!
Frankfurt přenechal aktivitu Hamburku a ten toho využívá. Na levou stranu obdržel míč MARCELL JANSEN, který se dostal do vápna a tvrdou střelou, která byla mírně tečována jedním z bránicích hráčů vyrovnává.
85
Na pravé straně se uvolnil Jung a dostal se až k centru, který skončil v zámezí.
84
Kadlec se dostal do souboje jeden na jednoho, ale vítězně z tohoto klání vyšel Djourou, který dokázal českého útočníka o míč připravit.
83
Van der Vaart zahrával volný kop kop Hamburku centrem do vápna, kde se k míči dostal jako první Anderson a hlavou poslal míč od své branky.
82
Frankfurt hraje velmi zodpovědně a soustředí se na bránění svého vedení.
80
Lasogga je v posledních chvílích velmi aktivní a snaží se prosadit.
79
Hra byla nyní přerušena, když zůstal na trávníku ležet Jansen.
77
Lasoggo nepřesné přihrával a toho využil Jung, který se dostal k míči.
76
Hamburk kombinuje na útočné polovině. K ohrožení branky se však nedostává.
75
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Maximilian Beister, přichází Jacques Zoua.
74
Oczipka se pokusil dostat po levé straně k centru, ale nebyl úspěšný, když o míč přišel.
73
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Tranquillo Barnetta, přichází Takaši Inuj.
71
Frankfurt dokázal narušit tlak Hamburku, ten ale kombinuje na vlastní polovině.
69
Velmi nadějný protiútok Frankfurtu nakonec brankou nekončí. Do přečíslení se dostal Aigner s Kadlecem, ale prvně jmenovaný vzal zodpovědnost na sebe a střelou z velkého vápna branku těsně minul.
67
Çalhanoğlu se dostal k míči před velkým vápnem a měl prostor pro střelu. Ale nakonec tak dlouho váhal, až o míč přišel.
66
Jansen poslal z levé strany dobrý centr na hlavu Beistera, ale ten zakončil vedle branky.
65
Ke střele z velkého vápna se dostal van der Vaart, ale jeho pokus mezi tři tyče nezamířil.
64
Fotbalisté Frankfurtu ale brání velmi dobře a nepouštějí soupeře do vážnějších situací.
62
Van der Vaart poslal míč do vápna, kde s k němu dostal Trapp, který tak uklidnil situaci před brankou.
61
Hamburk se začíná tlačit do útoku. Nyní bude zahrávat rohový kop.
60
Hra je v posledních minutách plná nepřesností.
59
Hosté se po delší době dostali na útočnou polovinu, ale Arslan o míč velmi rychle přišel.
57
Ten si ale hostující obrana uhlídala a dokázala dostat míč ze svého vápna.
56
A Frankfurt je znovu před brankou Hamburku a bude zahrávat rohový kop.
54
Frankfurt právě vstřelil branku!
Frankfurt se po právu vrací znovu do vedení. Centrovaný míč do vápna dokázal Anderson sklepnout MARCU RUSSOVI a ten z malého vápna překonává Adlera.
53
Nyní se dostal až do zakončení, ale jeho pokus neměl potřebnou razanci, takže Trappovi problémy neudělal.
52
Lasogga se dostal po pravé lajně na útočnou polovinu, kde vybojoval autové vhazování.
50
Frankfurt má jednoznačně lepší vstup do poločasu a kombinuje na útočné polovině.
49
Frankfurt se radoval ze vstřelené branky, ale ne dlouho, jelikož byl Aignerovi odpískaný ofsajd.
47
Do zakončení se dostal Jung, ale jeho pokus byl velmi nepřesný.
46
Žlutou kartu dostává Tolgay Arslan (Hamburger SV).
46
Hamburk rozehrávkou zahájil druhý poločas.
46
Po prvním poločase je tedy stav nerozhodný 1:1. Frankfurt byl po celý poločas mírně lepším týmem a zaslouženě se dostal ve 31. minutě po brance Fluma do vedení. Když už se zdálo, že se půjde do kabin, tak udeřil hostující Lasogga, který dokázal v samém závěru poločasu vyrovnat. Druhý poločas začne přibližně v 19:30.
45+3
Studená sprcha pro Frankfurt. Rohový kop zahrávali na konci nastavení i hosté a byli úspěšní. Na centr Çalhanoğla si naběhl PIERRE-MICHEL LASOGGA a hlavou uklidil míč pod břevno a vyrovnává.
45+2
Frankfurt se po rohovém kopu k ohrožení Adlerovi branky nedostal.
45+1
Jung poslal z pravé strany míč do vápna, ale tam se k němu dostal jako první Djourou a poslal míč do zámezí.
45+1
Nastavovat se budou 2 minuty.
45
Van der Vaart poslal centr do vápna, ale tam se dostal jako první k míči Trapp.
44
Hamburk se dostal k míči a následně vybojoval rohový kop.
43
Frankfurt má hru pod kontrolou, když kombinuje na útočné polovině.
41
Barnetta nebezpečně nacentroval do vápna Hamburku, kde se k míči nakonec dostal jako první Adler a vyboxoval míč daleko od své branky.
40
Po rohovém kopu dominovala hostující obrana a míč bez problémů odvrátila.
39
Kadlec se dostal na středu hřiště k míči a ihned s ním uháněl k brance Adlera. Toho se posléze pokusil střelou z velké dálky překonat, ale hostující brankář dokázal míč vyrazit na rohový kop.
37
Rohový kop ale obrana Frankfurtu bez problémů odvrátila.
36
Z rychlého protiútoku hostí se dostal do zakončení Arslan, jehož pokus byl sražen na rohový kop.
35
Frankfurt hraje velmi dobře a drží se u míče na středu hřiště.
33
Hamburk dostal na vyrovnání, když zahrával přímý kop. O jeho zahrání se postaral van der Vaart, který branku těsně přestřelil.
31
Frankfurt se dostává do vedení! Djourou nedokázal zastavit Aignera, který se dostal do vápna, odkud vyslal přesný pas na JOHANNESE FLUMA a pro toho nebyl problém poslat míč do prázdné branky.
30
Lasogga se pokusil přejít přes Zambrana, ale toho nakonec obejít nedokázal a o míč přišel.
29
Oczipka poslal do vápna Hamburku slušný centr, ale hostující obrana ho dokázala odvrátit.
28
Pokračuje se ve hře. Djourou je zatím za postranní čáru.
26
Na zemi zůstal ležet hostující Djourou a potřebuje ošetření.
25
Barnettův centr od rohového praporku pouze proletěl vápnem hostí.
24
Anderson poslal dlouhý pas na Aignera, ale ten dokázal na rohový kop srazit Tah.
22
Barnettův centr do vápna nebyl povedený, když ho dokázal zastavit první obránce.
21
Barnetta byl na útočné polovině faulován a tak domácí budou zahrávat volný kop.
20
Frankfurt začíná mít mírnou převahu.
19
To už ale neplatí, když se Frankfurt dostal do veliké šance. Barnetta poslal z pravé strany centr před branku, kde si na míč našel cestu Aigner a hlavou poslal míč do břevna.
17
Na velkou šanci se stále čeká. Oba celky hrají velmi opatrně.
16
Frankfurt kombinuje na vlastní polovině a postupně se dostává vpřed.
15
Frankfurt se dostal do přečíslení, které ukončil nepřesnou přihrávkou Barnetta, který se snažil vyslat do úniku Kadlece.
14
Z volného kopu poslal míč do vápna Frankfurtu van der Vaart, ale Trapp dokázal míč vyboxovat do bezpečí.
13
Zatím se hraje velmi tvrdě. Tentokrát se nedovoleného zákroku dopustil Flum.
11
Barnetta poslal velmi dobrý centr před branku Adlera, který se ale dokázal dostat k míči a uklidnil tak hru.
10
Badelj si vyšlápl na Oczipku a tak domácí budou zahrávat volný kop.
9
Rode přenesl hru na levou stranu na Oczipka, který posléze odcentroval do vápna, kde nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
7
Fotbalisté Hamburku vybojovali míč zpět na své kopačky a rozjíždění svůj postupný útok.
6
Barnetta byl faulovaný na středu hřiště a tak se k míči dostanou opět domácí.
5
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Russ, ale jeho pokus nemohl Adlera překvapit.
4
Hosté velmi dobře napadají a Frankfurt se dostává pod tlak. Ale i přesto dokázal nyní vybojovat rohový kop.
3
Z volného kopu nacentroval míč do vápna van der Vaart, na jehož centr si naskočil Djourou a hlavou poslal míč nad branku.
2
Çalhanoğlu vybojoval míč a vynutil si faul Zambrana. Volný kop pro Hamburk.
1
Kombinace probíhá mezi domácími obránci, kteří rozjíždí útok svého týmu.
1
Frankfurt se ujal úvodního výkopu a zahájil dnešní utkání.
1

Eintracht Frankfurt: Trapp – Jung (C), Zambrano, Anderson, Oczipka – Rode, Russ, Barnetta, Flum – Aigner, Kadlec.
Náhradníci: Wiedwald – Djakpa, Celozzi, Inuj, Lanig, Joselu, Lakić.

Hamburger SV: Adler – Westermann, Tah, Djourou, Jansen – Beister, Arslan, van der Vaart (C), Badelj, Çalhanoğlu – Lasogga.
Náhradníci: Drobný – Sobiech, Lam, Jiráček, Nafiu, Rudņevs, Zoua.

Rozhodčí: Kinhöfer – Scheppe, Fischer.

Dnešní utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Thorsten Kinhöfer. Na lajnách mu budou pomáhat Detlef Scheppe a Christian Fischer. Čtvrtým rozhodčím bude Peter Sippel.
Hamburger SV

Pro Hamburk je start do letošní sezóny velkým zklamáním. Po šesti zápasech má na svém kontě pouhé čtyři body za jedno vítězství a jednu remízu. Dnes Hamburk ale opět nečeká nic lehkého, jelikož bude hrát proti soupeři, který v posledních zápasech ukazuje zlepšenou formu, ale chce-li se Hamburk v tabulce posunout vpřed, tak by měl v takovýchto zápasech bodovat.
Eintracht Frankfurt

Frankfurt měl velmi špatný vstup do sezóny, ale nyní se výkony týmu, ve kterém působí i Václav Kadlec začínají výrazně zvedat. Momentálně Eintrachtu patří třináctá pozice se ziskem sedmi bodů. Dnes se od Frankfurtu čeká vítězství, jelikož jeho dnešní soupeř nemá optimální formu.
Přeji dobrý večer a vítám Vás u sledování 7. kola německé Bundesligy, kde Eintracht Frankfurt bude na svém hřišti hostit Hamburger SV. Podle sázkových kanceláří jsou za favorita považováni domácí.

Začátek utkání je naplánován na 18:30. Přeji příjemný sportovní zážitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.