Přenos se aktualizuje automaticky

Augsburg si nakonec z Frankfurtu odváží vysoce cenné tři body, o které se jediným gólem utkání postaral ve 49. minutě Raúl Bobadilla. Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
90+5
Konec zápasu.
90+4
Další volný kop na útočné polovině pro Frankfurt a zřejmě poslední šance.
90+3
Nakonec se provinil útočným faulem, Markus Feulner nechtěl dlouho odevzdat míč a byl za to potrestán žlutou kartou.
90+3
A Augsburg se snaží pošetřit čas u rohového praporku.
90+2
Djakpa je teď opravdu hodně namíchnutý, na rohovém kopu pro Augsburg ale již nic nezmění.
90+2
Jenomže Djakpův centr nebyl příliš kvalitní, Frankfurtu byl navíc odmáván a následně i odpískán ofsajd.
90+1
Baba použil ruce ve vzdušném souboji s Kadlecem, vše se opět tlačí před Hitze.
90+1
Hrát se budou ještě čtyři minuty.
90
Hitz si došel pro pas z půlící čáry a stáhl jej do náručí.
90
Na zadní tyči pak zůstal osamocený Seferović, než si ale srovnal míč na střelu, tak u něj byl protihráč a srazil jeho pokus na rohový kop.
90
Obrovský závar před brankou Augsburgu nakonec hosté odvrátili alespoň do částečného bezpečí.
89
Djakpa naprosto neúnavně bojoval proti dvěma protihráčům, až jej fauloval Kohr. Hitz musí zorganizovat šestnáctku.
88
Po něm byl ve výskoku faulován Trapp, Frankfurt musí rychle rozehrát.
87
Werner rozhazuje rukama a ptá se, co mám udělat víc? Po přihrávce da Silvy šel sám na Trappa, přehodil jej, ale opět trefil prokletou pravou tyč, od níž míč vyputoval ven z branky. Roh pro Augsburg.
86
Rohový kop sice Frankfurtu příliš nevyšel, nicméně stále zůstává nalepen na Hitzovu šestnáctku.
85
Seferović se po autovém vhazování Djakpy a zkratu v komunikaci Augsburgu dostal k míči v dobré pozici, ze všeho je ale jen rohový kop!
85
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází Hong Čong-ho.
84
Verhaegh propadnutý centr do šestnáctky odvrátil na autové vhazování, Augsburg může naposledy vystřídat.
83
Na zadní tyči nebyl v ofsajdu Seferović, jenomže nemohl zakončovat a tak v šestnáctce poslal míč proti noze Flumovi, jemuž dnes ale není vůbec přáno a tak pálil jen do protihráče.
82
Augsburgu se pochopitelně čím dál více otevírá cesta do otevřené obrany Frankfurtu. Tentokrát musel ze všech sil zabojovat Medojević, který obstál proti dvěma protihráčům a byl za to odměněn potleskem domácích fanoušků.
81
A mohlo být hotovo! Werner z nějakých dvaadvaceti metrů pálil na zadní tyč a nakonec trefil přesně ji. Dorážející Mölders byl v postavení mimo hru.
80
Feulner byl při svém úniku dopředu zastaven kvůli faulu da Silvy na Zambrana. Da Silva chtěl spoluhráči udělat prostor a cestu na branku, jeho snaha se ale minula účinkem.
79
Sudí Gräfe si trochu proti sobě poštval fanoušky. Frankfurt chtěl rychle vhazovat, on ale přerušil hru, vpustil Djakpu na trávník a až potom nechal Frankfurt vhazovat.
78
Momentálně sledujeme spíše nakopávanou z jedné strany na druhou. Frankfurt to bude mít opravdu hodně těžké proti poctivě bránícímu Augsburgu.
77
Tobias Werner bojoval u postranní čáry tak vehementně o míč, že fauloval Djakpu a ten musí zůstat v péči lékařů Frankfurtu.
75
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Raúl Bobadilla, přichází Francisco da Silva.
75
Další útočné snažení Eintrachtu končí útočný faul Medojeviće.
74
Frankfurt sice neustále zvyšuje počet centrů do Hitzovy šestnáctky, ty ale většinou končí na hlavách či kopačkách hostujících stoperů.
72
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Halil Altintop, přichází Markus Feulner.
72
Poté ještě jednou odcentroval Flum, centr se mu ale nepovedl a Zambrano se akrobaticky natahoval marně.
72
Djakpův centr do šestnáctky dokázal Augsburg s velkými obtížemi odvrátit.
71
Na hřišti to opravdu pořádně jiskří. Medojević obešel dva protihráče a pak byl faulován Wernerem.
70
V šestnáctce Augsburgu bylo opět plno. Když už si Kadlec zpracoval míč na střelu, vystoupil proti němu spoluhráč a český fotbalista pálil do něj.
69
Po dlouhé době vytáhl sudí Gräfe žlutou kartu. Carlos Zambrano ji uviděl za střet s Kohrem ve středu pole.
69
Centr do šestnáctky ale nakonec přeci jen přišel, nicméně Seferović nebyl v takové pozici, aby výrazněji ohrozil Hitze.
68
Do poměrně dobré pozice dostal přihrávku Flum, jenomže na okraji šestnáctky nezpracoval míč a Verhaegh pak celou situaci zkušeně vyřešil.
68
Ne, Frankfurtu to prostě nejde. Trenér Schaaf už provedl tři střídání, hra ale vypadá stále stejně.
66
Seferović zatáhl míč ke koncové čáře a hledal spoluhráče. Žádný z nich to ale do šestnáctky nestihl.
65
Lehké to nemá ani Ignjovski, který teď schytal hned dvě rány za sebou. Augsburg chce toto utkání dokopat do zdárného konce, to ale z velké části platí i o Frankfurtu.
64
Dvakrát v krátkém časovém rozmezí Trapp musel čelit útoku Augsburgu. Nejprve pálil do boční sítě Werner a po následném odkopu, kdy Frankfurt trestuhodně ztratil míč, se ukvapil se střelou Baier, jenž minul branku.
63
Verhaegh teatrálně spadl po souboji s Piazónem u postranní čáry a rozhodně by mohl dostat další žlutou. Míč byl už dávno v autu, takové divadlo navíc na hřiště nepatří.
63
Rozehrávka se Augsburgu následně vůbec nepovedla a s míčem opět mohou operovat domácí, kteří stále čekají na svou první šanci ve druhém poločase.
62
Paul Verhaegh teď příliš dlouho otálel s rozehrávkou, sudímu Gräfemu došla trpělivost a udělil kapitánovi hostí žlutou kartu.
60
Poprvé se do útoku dostal také novic na trávníku Flum, avšak ze všeho je jen odkop od Hitzovy branky.
59
Djakpa teď do citlivých míst z bezprostřední blízkosti naložil míčem Bobadillovi. Jenom aby Bobadillova oslava gólu nebyla tou poslední scénou, kterou dnes předvedl.
59
Je jasné, že Augsburg se teď bude snažit být co nejrychleji za míčem. Zatím se mu to daří a vepředu má navíc takové hráče, kteří jsou pro smrtící brejky jako stvoření.
57
Střelbu z dvaceti metrů si vyzkoušel také kapitán hostí Verhaegh. Tento pokus ale spíše atakoval horní řadu stadionu než Trappovu branku.
56
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Takashi Inui, přichází Alexander Meier.
56
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Marco Russ, přichází Johannes Flum.
55
Thomas Schaaf bude za chvíli pravděpodobně podruhé střídat. Hra domácích je směrem dopředu velmi mdlá a chce to oživení.
54
Posléze se Augsburg pokoušel ještě jednou usadit před Trappem, podobně jako Frankfurt jej ale zastavil praporek asistenta na pomezí.
54
Následný rohový kop ale rozhodně nepatřil k těm nejpovednějším.
53
Před Trappem opět zahořelo! Tentokrát se k míči dostal úplně osamocený Altintop, jenomže si nezpracoval míč a tak střílel z otočky Werner, jehož pokus Frankfurt srazil na rohový kop.
52
Další útočné snažení Frankfurtu je zastaveno praporkem pomezního rozhodčího.
52
Frankfurtu se v první fázi ofenzivní standardka nepovedla, míč se ale od zdi odrazil jen k Djakpovi, jenž opět chudák musel centrovat pravou nohou, což Frankfurt nic nepřineslo.
51
Dominik Kohr zezadu na poslední chvíli zastavil pronikajícího Seferoviće a kromě žluté karty to pro něj znamená i to, že se musí postavit do zdi, kterou si staví Marwin Hitz.
49
Augsburg právě vstřelil branku!
To je velká smůla pro Frankfurt! Opravdu velká. Werner si nejprve vylámal zuby na Trappovi, z dorážky neprostřelil na brankové čáře ani Bambu, avšak Augsburg zůstal na útočné polovině, Altintop byl zastaven jen z poloviny, míč se odrazil k RAÚLU BOBADILLOVI a ten střelou na zadní tyč poprvé rozesmutnil domácí fanoušky.
47
Druhý poločas zatím pokračuje tam, kde skončil ten první – řada nepřesností, týmy si nejsou schopny vyměnit více jak tři přihrávky za sebou.
46
Podle očekávání nahradil Slobodan Medojević Makota Hasebeho. Ten tedy utkání skutečně nedohraje, byť je to kvůli vůli trenéra Thomase Schaafa a ne rozhodčího Manuela Gräfeho.
46
Začal druhý poločas.
Do druhého poločasu podle všeho nastoupí v domácím dresu Slobodan Medojević.
To bylo také to poslední, co se v prvním poločase událo. Sledovali jsme v něm sice pár zajímavých šancí, avšak hra je i přesto svou kvalitou na hodně nízké úrovni. Vše se snad změní ve druhém poločase, který by měl začít cca v 16:32.
45+2
První poločas skončil.
45+2
Po rohovém kopu se k hlavičce natlačil Klavan a Trapp měl na brankové čáře co dělat, aby míč vytáhl nad branku!
45+1
Nakonec ještě zahrozil Bobadilla, jenž si před šestnáctkou připravil míč na střelu a pak donutil Trappa, aby míč pouze posunul na rohový kop!
45+1
První poločas je prodloužen o jednu minutu.
45
Seferović teď napadal hosty až do poslední chvíle a nakonec Augsburg přikoval na jeho polovině. Spoluhráči mu ale vůbec nepomohli, za což se na ně domácí útočník hodně zlobí.
44
Hasebe nedosáhl na míč a místo toho pomohl skluzem k zemi Kohrovi. Bude to menší zázrak, pokud Hasebe utkání dohraje.
43
Další nepovedená útočná akce domácích si již vysloužila pískot, hodně zřetelnou gestikulaci pak u postranní čáry předvedl trenér Thomas Schaaf.
42
Zambrana zpátky na hřišti přivítal loktem v hlavičkovém souboji Mölders. Domácí stoper se opět jen těžce zvedá z trávníku.
42
Altintop svedl souboje hned se dvěma protihráči a pak se od něj odrazil míč za koncovou čáru.
41
Jenomže akce Frankfurt nebyla nijak nápaditá a od branky tak bude odkopávat Hitz.
40
Hasebeho zezadu rozhodil z rovnováhy Werner a nešťastný frankfurtský defenzivní štít pak při pádu podťal Baiera. Sudí Gräfe ale odpískal první zákrok Wernera a hrát tak bude Frankfurt.
39
Zambrano nakonec odešel za postranní čáru, Frankfurt bude vhazovat.
39
Za choulostivé partie se na vlastní polovině zůstal držet Zambrano. Sudí Gräfe zavolal lékařskou pomoc.
38
Rohový kop se ale Inujovi vůbec nepovedl.
37
Opět musel zasahovat Hitz! Po Ignjovského přiťuknutí slušně pálil Kadlec, brankář hostí se ale natáhl a s přispěním spoluhráčům pomohl míči na rohový kop.
36
Frankfurt se sice udržel na útočné polovině, avšak Djakpa od postranní čáry odcentroval svou slabší pravou nohou a podle toho celá akce dopadla.
36
Djakpův zkrácený roh ale nedoletěl dál než na přední tyč.
35
Baba u rohového praporku zezadu podťal Ignjovského a může být rád, že to skončilo jen u volného kopu.
34
Teď již dokonce hosté slavili gól, jednalo se ale o planý poplach. Bobadilla zakončoval z ofsajdu.
32
Obrovskou šanci spálili i hosté! Augsburg přečíslil Frankfurt v jeho šestnáctce a doslova vyloženou příležitost měl Bobadilla, jenomže obstřel Trappa se mu vůbec nepovedl a domácí brankář se zaskvěl zákrokem.
32
Sám jej také rozehrál, Augsburg ale skvěle odvrátil a Hasebe se ani nadvakrát k dorážce nedostal.
31
Djakpa vybojoval rohový kop pro Augsburg.
30
Obrovská šance domácích! Seferović přihrávkou od koncové čáry pod sebe našel na malém vápně Kadlece, jenž ale patičkou minul branku a dobíhající Russ přiběhl pozdě.
29
Jenomže Augsburgu tato standardní situace absolutně nevyšla a s míčem opět operuje Frankfurt.
28
Teď už sudímu Gräfemu došla trpělivost a Makoto Hasebe za faul na Babu viděl žlutou kartu.
27
Baba ve vzájemném souboji vyzul Kadlecovi kopačku a sudí Gräfe odpískal faul českého fotbalisty.
26
Hra teď trochu ztratila na tempu a jediným vzrušivým momentem byla domluva sudího Gräfeho Hasebemu, jenž vyčinil pomeznímu za jeho rozhodnutí.
25
Bobadillův centr na přední tyč odvrátil Frankfurt jen k Wernerovi, jenž ale neměl na dorážku dostatek prostoru. Následný centr Bobadilly skončil u Trappa.
24
Werner okamžitě začal dělat Frankfurtu problémy, po jeho přihrávce na Mölderse raději Djakpa zasáhl na rohový kop.
23
Augsburg vrátil míč Trappovi a Werner se prakticky ihned vrátil na hřiště. Fanoušci Eintrachtu jej uvítali hromadným pískotem.
23
Werner vypadá poměrně otřeseně, za pomoci dvou členů realizačního týmu Augsburgu odchází za postranní čáru a hosté dost možná budou muset poprvé v utkání střídat.
22
Chvíli poté na trávníku pro změnu zůstal ležet Werner. Domácí sportovně zakopli míč, jejich fanouškům se to ale pranic nelíbí.
21
Anderson Bamba zezadu naskočil do Mölderse a ze souboje ve středovém kruhu si odnesl žlutou kartu.
20
Russ zatáhl míč do šestnáctky a tam jej předal Seferovićovi, jenomže jediný domácí hrot míč rychle ztratil.
19
Tak jestliže v úvodních minutách jsme mohli za aktivnější tým označit Augsburg, teď je to přesně naopak a tempo udává především Frankfurt.
18
Kadlec tentokrát vnikl s míčem do šestnáctky, jenomže trefil jen před sebou postaveného Babu a ten pak nakopl míč od Inuje, od nějž hrací předmět směřoval za koncovou čáru.
17
Frankfurt každopádně přikoval Augsburg k jeho šestnáctce. Kadlec si vyvedl míč na střelu a vypálil k levé tyči, kde byl Hitz včas.
17
Metru hlavního rozhodčího nerozumí ani samotný trenér domácích Thomas Schaaf.
16
Po něm se domácí zřejmě právem dožadovali pokutového kopu. Kadlec byl na malém vápně zcela jasně stažen za dres, sudí Gräfe ale nechal hru pokračovat.
15
Poprvé zahřmělo také před Hitzem! Na pravé straně zůstal úplně sám Inuj, jenomže pálil jen doprostřed branky, odkud okázal Hitz míč vyrazit na rohový kop.
14
Následně nabídku na střelu z voleje dostal také Kohr, jenomže napálil jen boční síť Trappovy branky.
14
Baba nakonec stihl míč ještě na hřišti, nezastavil jej ani rychle se vracející Kadlec a Augsburg se tak opět hrnul na Trappa. Opět jej však zradila přihrávka v poslední okamžik.
13
Špatnou přihrávku zaznamenal také Hasebe, jemuž se nepodařilo z půlící čáry přenést hru a Augsburg tak bude vhazovat na své pravé straně.
12
Hosté sehráli akci na minimální počet doteků, Werner ovšem na poslední chvíli pokazil přihrávku a Bamba jej odzbrojil tak šikovně, že dokonce vybojoval pro svůj tým autové vhazování.
11
Babovi nevyšla zasekávačka a Kadlec založil útok domácích, který ale ztroskotal na špatné přihrávce Piazóna ve středovém kruhu.
10
Ignjovski velice rychle přistoupil k Wernerovi, netrefil míč a naopak soupeři přišlápl kotník. Sudí Gräfe hru přerušil, vše se obešlo bez domluvy směrem k pravému bekovi domácích.
10
Mölders sice vrátil míč do šestnáctky na Klavana, ten se ale zapojil do hry z ofsajdového postavení a z ohrožení domácí branky tak nic nebylo.
9
Po faulu ve středu pole se vše stěhuje před Trappa, volný kop rozehraje Bobadilla.
8
Po menších rozpacích v úvodních minutách začala dobře fungovat středová dvojka Eintrachtu Russ – Hasebe a Augsburg, který přestal útočit ve vyšším počtu hráčů, to má najednou s přechodem do útoku složitější.
7
Inujův centr prodloužil za sebe Seferović na nabíhajícího Bambu, ten ovšem nebyl v pozici, odkud by se dalo zakončovat a tak jen míč lízl na odkop.
7
Frankfurt se pak posunul o pár metrů dál, kde pro změnu hrál rukou Baier. Nutno ovšem podotknout, že jej předtím pravděpodobně fauloval Russ.
6
Mölders u půlící čáry poslal k zemi Inuje a pískalo se proti Augsburgu.
6
Chvíli to vypadalo, že Mölders podnikne samostatný únik na Trappa, pak se ale nechal doběhnout Zambranem a o svou výhodu přišel.
5
Domácí se poprvé v utkání odvážili na útočnou polovinu, záhy ale míč ztratili.
4
Od postranní čáry po další akci hostí centroval Baier, Trapp ale zkontroloval dráhu letu míče nad břevno.
3
Augsburg začal utkání opravdu poctivým napadáním a Frankfurt má problém přejít půlící čáru.
2
Augsburg se pravděpodobně rozhodl uzavřít Frankfurt na jeho obranné polovině. Opět jej dobře dostoupil, nicméně od branky bude odkopávat Trapp.
2
Na přední tyči si nakonec na míč naskočil Kohr a hlavou jej poslal nad Trappovu branku.
1
Hosté vstoupili do utkání aktivně a Bobadilla ihned vybojoval rohový kop.
1
Utkání právě začalo.
Aktéři dnešního utkání jsou již připraveni na trávníku, předposlední utkání 3. bundesligového kola i s Václavem Kadlecem za chvíli začne.
Úvodní sestavy:

Eintracht Frankfurt: Trapp – Ignjovski, Zambrano, Bamba, Djakpa – Russ, Hasebe – Kadlec, Inui, Piazón – Seferović.
Náhradníci: Wiedwald – Madlung, Chandler, Meier, Flum, Stendera, Medojević.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, Baba – Kohr, Baier – Bobadilla, Altintop, Werner – Mölders.
Náhradníci: Manninger – Hong Čong-ho, Feulner, de Jong, da Silva, Matavž, Djurdjić.

Rozhodčí: Gräfe.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 24 5 5 97:37 77
2. Dortmund 34 22 3 9 85:52 69
3. Leverkusen 34 19 7 8 80:47 64
4. Lipsko 34 17 7 10 72:37 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 50:44 57
6. Freiburg 34 15 10 9 58:46 55
7. Köln 34 14 10 10 52:49 52
8. Mainz 34 13 7 14 50:45 46
9. Hoffenheim 34 13 7 14 58:60 46
10. Frankfurt 34 10 12 12 45:49 42
11. Mönchengladbach 33 11 9 13 52:61 42
12. Wolfsburg 34 12 6 16 43:54 42
13. Bochum 33 12 6 15 38:50 42
14. Augsburg 34 10 8 16 39:56 38
15. Stuttgart 34 7 12 15 41:59 33
16. Hertha Berlin 34 9 6 19 37:71 33
17. Bielefeld 34 5 13 16 27:53 28
18. Fürth 34 3 9 22 28:82 18
Články odjinud