Je dobojováno! Frankfurt předvedl druhý poločas z říšě snů. Hosté třemi brankami zcela otočili vývoj duelu, trefili se Stendera, Meier a Inuj. Eintracht tak udolal Borussi zaslouženě 3:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 1:13
90+4
90+3
Současně je potrestán také hostující Hasebe (FRN).
90+3
Na hrací ploše planou emoce. Xhaka (MNC) dostává za svůj ostrý zákrok druhou žlutou kartu. Musí tak do sprch.
90+2
Frankfurt využívá i poslední možnost střídání. Místo Seferoviće okusí atmosféru duelu Madlung.
90+1
Xhaka (MNC) sice dostal balon do branky, ovšem gól nemůže platit, neboť byl odpískán ofsajd. Za vztekle zakopnutý balon poté dostává žlutou kartu.
90
Kittelovu dělovka z hranice vlekého vápna Sommer vytěsnil jen s velkým vypětím sil. Následný rohový kop se hostující ekipě vůbec nepovedl.
89
Inuj zkusil vypálit z poměrně velké vzdálenosti, ovšem bomba si cestu mezi tři tyče nenašla. Chystá se další střídání. Místo Aignera naskočí do hry Piazón.
88
Domácí příznivci již v hojném počtu opouštějí stadion. Výkon jejich miláčků je dnes nemohl uspokojit.
87
Eintracht je stále nastěhován na útočné polovině, ovšem do žádných větších brankových příležitostí se nedostává.
85
Hosté vybojovali rohový kop, domácí defenziva musela balon odvrátit do zámezí. Tato situace se však Eintrachtu vůbec nepovedla, balon zamířil na kopačky Borussie.
84
Standardní situace ale končí v zámezí. Bude se opět kopat od branky. Mönchengladbachu se čas stále více krátí. Hosté směřují za ziskem tří bodů.
83
Domácí byli zastaveni na hranici pokutového území, což hlavní sudí posoudil jako faul. Následuje ale volný kop, o penaltě nemůže být řeč.
82
Po delší době se Eintracht uvelebil na útočné polovině, kde v poklidu kombinuje a šetří čas. Ve druhé půli předvádí hostující mužstvo skutečně vynikající fotbal.
81
Hazard se pokusil vypálit z poměrně velké vzdálenosti. Rána ale zamířila pouze do nejvyšších ochozů Borussia-Parku. Bude se kopat od branky.
80
Borussia se ale nadechla k lepšímu výkonu. Rohový kop z levé strany ale hosté opět odvrátili do klidných vod. Hrát může nadále Mönchengladbach.
79
Raffael vyslal ze zhruba pětadvaceti metrů jedovatý pokus, který ale skončil v zámezí. Následovat tak bude odkop od branky v podání Eintrachtu. Do konce utkání již příliš mnoho času nezbývá.
77
Domácí si nyní u pravé postranní lajny počínali nedovoleně, rozehrávat tak budou Frankfurt. Přesně toto nyní hostujícímu celku plně vyhovuje.
76
Současně odchází také Nordtveit, kterého nahradí Hrgota.
76
Domácí dvakrát střídají. Místo Herrmanna naskočí do hry Traoré.
75
Frankfurt bude rozehrávat volný kop, karetní trest dostává Domínguez (MNC).
73
Frankfurt právě vstřelil branku!
Tak to je velká rána pro Borussii. Sommer poslal mizernou rozehrávku, kterou hosté zachytili. TAKAŠI INUJ poté natáhl ke střele. Přesně mířenou ranou k pravé tyči poté rozvlnil síť.
72
Letící centr od rohového praporku si Wiedwald stáhl do své moci. S rozehrávkou pochopitelně nikterak nepospíchal.
71
Herrmann se pokusil odcentrovat z levé strany hrací plochy, ale i nyní si hosté počínali v defenzivě ideálně. Následovat bude rohový kop.
70
Borussia má blaon ve své moci, ovšem zatím se jí nic nedaří. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru. Uvidíme, zda se domácí nadechnou k náporu.
69
Následný volný kop se Borussii příliš nepvoedl, balon byl sražen do zámezí. Stejně tak si fotbalisté v bílém počínali s nabádnutým rohovým kopem.
68
Bude se udělovat žlutá karta. Za podražení pronikajícího Herrmanna dostane karetní trest Oczipka (FRN).
67
Střídají také hosté. Místo Stendery naskočí do hry Kittel.
66
Domácí posílají na trávník čerstvé síly. Místo Hahna naskočí do hry Hazard. Pomůže tato změna Borussi k lepším výkonům?
65
Po delší době se domácí dostali kupředu. Celá akce vedená Nordtveitem ale ztroskotala již po přechodu hranice velkého vápna.
64
Frankfurt je momentálně skutečně dominantní, o další pokus z poměrně velké vzdálenosti se postaral Seferović. Balon ale pouze těsně prosvištěl kolem pravé tyče.
63
Standardní situace ale žádné větší nebezpečí nepřinesla, domácí obrana balon ihned odhlavičkovala do bezpečí. Hrát ale může opět Eintracht.
62
Hosté nyní vybojovali rohový kop z pravé strany. Mönchengladbach momentálně absolutně nestíhá.
60
Další centr z levé strany hrací plochy domácí odvrátili. Eintracht přesto porkačuje v ofenzivě.
59
Bude se udělovat žlutá karta. za nekompromisní podražení soupeře ji dostává hostující Chandler (FRN).
58
Hosté pokračují v ofenzivním výkonu, Borussia je po dvou inkasovaných brankách jako opařená. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
57
Tak to je vynikající obrat v podání Frankfurtu! ALEXANDER MEIER se dostal k odraženému míči, který pohotový Sommer vytěsnil. Na dorážku kapitána Eintrachtu již ale stačit nemohl.
55
Na druhé straně hrací plochy se k zakončení málem dostal Nordtveit. Svou druhou branku v utkání ale nepřidal, neboť se o něj postarala defenziva Borussie.
54
Je vyrovnáno! Hostujícímu celku se aktivita vyplatila. MARC STENDERA dostal vynikající přihrávku, načež z hranice velkého vápna trefil přesně prostor u pravé tyče.
52
Hosté mají nyní více ze hry, stále kombinují na útočné polovině. Zdá se, že Borussia bude mít s udržením náskoku velké potíže.
51
Seferović měl na noze vyrovnání, když dostal vynikající přihrávku do velkého vápna. Poté ale selhal na Sommerovi. Brankář Borussie předvedl vynikající zákrok.
50
Hahn se dostal do zajímavé střelecké pozice, z níž nechal vyniknout Wiedwalda. Následovat bude odkop od branky Eintrachtu.
48
Hraje se nahoru dolů, akce střídá akci. Dlouhý centr hosté nyní doputoval až k Sommerovi, který si jej schoval do své moci. Poté ihned rozehrál.
47
Aigner chtěl prodloužit rychlou kombinaci, ovšem přihrál velmi špatně. Balon skončil u domácích, jejichž protiútok ale poté neměl dlouhého trvání.
46
Hosté se ihned po zahájení druhé půle vydali kupředu. Nakonec pálil z hranice velkého vápna Seferović. Branku ale netrefil, a tak následuje odkop.
46
Je za námi úvodní poločas, který přineslo zpočátku značnou převahu Borussie. Domácí ji také dokázali zužitkovat, trefil se Nordtveit. Postupně však kvalita utkání upadala, do konce poločasu se již nic nezměnilo. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:4
45
45
Borussia je i v závěru poločasu vlemi aktivní, ovšem zdá se, že na další branky si budou muset příchozí příznivci počkat až do druhé půle.
43
Tentokráte se vška hosté dopustili nedovoleného zákroku těsně za polovinou. Rozehrávat tak bude Mönchengladbach.
42
Herrmann se dral po pravé straně do zakončení, v čemž mu zabránil pohotový zásah hostujícího zadáka. Rohový kop si poté Wiedwald uzmul do své moci.
41
Stále se Eintracht nahcází poměrně blízko domácí brance. Nyní však svůj centr z levé strany příliš přetáhl, a tak bude následovat další odkop od branky.
40
Hosté se dopustili útočného faulu, a tak bude následovat odkop od Sommerovy svatyně.
39
O něco málo více ze hry má momentálně Frankfurt, který se zdržuje na polovině soupeře. Do větších šancí se ale nedostává. Zahrávat bude alespoň rohový kop.
37
První půle se v poklidu blíží ke svému závěru, ani jedno z mužstev se do ofenzivy příliš nežene.
36
Další rohový kop v podání Frankfurtu taktéž neuspěl, neboť balon skončil u Sommera. Domácí brankář jej poté ihned poslal mezi své spoluhráče.
35
Eintracht chtěl rychle odpovědět, načež nakonec vybojoval alespoň rohový kop. Ten ale domácí v poklidu odhlavičkovali do klidných vod.
34
Hahn se po rychlé kombinaci octl zcela sám v pokutovém území, kde ale poté trefil pouze boční síť hostující svatyně. Následovat tak bude odkop od branky.
33
Na stadionu momentálně panuje bouřlivá atmosféra. Na trávníku se toho příliš zajímavého něděje, obě mužstva nyní myslí především na defenzivu.
32
Aigner se chtěl na pravé straně probít k centru, ovšem to se mu nepodařilo. Hrát tak může opět Borussia, která stále drží těsné vedení.
31
Frankfurt je stále nastěhovaný na útočné polovině,k ovšem žádné větší nebezpečí zde nezpůsobuje.
29
Eintracht se dral do dalšího zajímavého útoku, ovšem atak po pravé straně hrací plochy nevyšel dle představ, defenziva Borussie byla pozorná.
28
Hosté si vybojovali přímý kop těsně před pokutovým územím Borussie. Meier nakonec velmi zajímavě vypálil k pravé tyči, ovšem Sommer se blýskl vynikajícím zákrokem.
26
Jeden z domácích si na hranici vápna naběhl přímo do protihráče, skácel se k zemi. Rozhodčí správně nechal hru plynout.
25
Borussia nikam nespěchá, obránci si dlouho nahrávají a jen pomalu zakládají útočnou akci.
24
Hosté měli autové vhazování na útočné polovině, ale nic nevymysleli a aut nakonec vhazují domácí.
23
Inuj centroval téměř od rohového praporku do vápna, tam ale široko daleko nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
22
Raffael se probíjel do útoku po levém křídle, daleko se ale nedostal a míče se zmocnili hráči Frankfurtu.
14
Nordtveit se dostal k další hlavičce, kterou ale hosté vytěsnili. Následný rohový kop se Borussii vůbec nepovedl.
12
A další ofsajd v podání domácích fotbalistů. Rozehrávat tak bude opět Frankfurt, o což se postará gólman Wiedwald.
11
Raffael se dostal do zakončení a nakonec dokonce zamířil přesně k levé tyči. Branka ale nemůže platit, neboť se domácí octli v ofsajdovém postavení.
10
Borussii se ale z následné standardní situace nepodařilo nikterak vážněji zahrozit. Eintracht balon včas odkopl do bezpečí.
9
Za pdoražení soupeře těsně před pokutovým územím dostává žlutou kartu hostující Russ (FRN).
8
Borussia má stále balon ve své moci, domácí jsou lepším celkem. Stále se snaží najít skulinu, kterak balon propasírovat hostující defenzivou.
7
Hosté nyní měli slibnou příležitost k vyrovnání, ovšem rohový kop nedokázali patřičně zužitkovat. Mönchengladbach poté balon odkopl do klidných vod.
5
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Domácí jdou dovedení! Nejprve pálil nebezpečně Raffael, který ale neuspěl. Po dalš íofenzivní akci se k balonu dostal HAVARD NORDTVEIT, který s pomocí odrazu od hostujícího borce poslal míč za brankovou čáru.
4
Obě mužstva se zatím spíše oťukávají a hrají ze zabezpečené obrany. uvidíme, co přinesou následující minuty.
3
Další Hermannův pokus o atak. Rovněž nyní si ma brankáře Eintrachtu nepřišel. Hosté si navíc ofenzivu pohlídali, a tak nebylo na trávníku vidět nic zajímavého.
2
Nyní na útočné polovině kombinují domácí fotbalisté, kteří tak dávají najevo, kdo že je favoritem utkání. Do zakončení se nakonec dostal Hermann, jehož pokus ale skončil na Wiedwaldovi.
1
Hosté se pokusili ihned pomocí rychlé kombinace dostat do ofenzivy. Balon však skončil mimo hrací plochu, a tak bude rozehrávat Borussia.
1
Obě mužstva již nastupují na hrací plochu, duel bude za malou chvíli zahájen.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Wendt, Domínguez, Jantschke (C), Korb – Herrmann, Nordtveit, Xhaka, Hahn – M. Kruse, Raffael.
Náhradníci: Heimeroth – Daems, Brouwers, Traoré, Marx, T. Hazard, Hrgota.

Eintracht Frankfurt: Wiedwald – Chandler, Russ, Bamba, Oczipka – Inuj, Hasebe, Aigner – Stendera – Meier (C), Seferović.
Náhradníci: Hildebrand – Madlung, Kinsombi, Lanig, Flum, Piazón, Kittel.

Rozhodčí: Dankert – Hacker, Rohde.
Pohled do statistik

Borussia prožívají vynikající ročník, momentálně se nachází na třetí příčce tabulky, na svém kontě má rovných 20 bodů. V posledním ligovém duelu před reprezentační přestávkou ale mužstvo podlehl Borussii Dortmund těsně 0:1.

Eintrachtu patří prozatím dvanáctá pozice, přimčež totožný počet bodů svítí na jeho kontě. Mužstvo, němž působí český útočník Václav Kadlec, si v předchozím kole nepočínalo příliš dobře. Na domácí půdě nestačilo na Bayern a prohrálo jednoznačně 0:4.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu své dvanácté kolo. V jeho rámci změří síly celky Borussia Mönchengladbach a Eintracht Frankfurt. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Borussia-Parku, tedy domovském stánku Mönchengladbachu, naplánován na 15:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.